Już od 01.06 letnia promocja w SPA Studio Sante! Akcja LATO to atrakcyjna oferta cenowa na całodzienny relaks w strefie basenów i saun. Czeka na Ciebie letnie orzeźwienie w basenie, jacuzzi krzemowym i jacuzzi solankowym z krystalicznie czystą wodą! Jedna godzina w grocie solnej z tężnią solankową przyniesie tyle samo korzyści, co trzy dni spędzone nad morzem. A u nas pogoda jest zawsze! Słoneczna łąka umożliwia zdrowe i bezpieczne opalanie. Na lato otwieramy patio z wygodnymi leżakami, gdzie możesz sączyć pyszne koktajle niczym na Karaibach. W Bistro Sante mamy wiele smakowitych niespodzianek –  dania z superfoods, owocowe desery i regenerujące przekąski. Spędź cudowne lato w Studio Sante!

 

AKCJA LATO

Nielimitowany czasowo relaks w strefie basenów i saun 

tylko teraz w hitowej letniej cenie:

poniedziałek – piątek (do godz 18:00) tylko 59 zł 
*poniedziałek – piątek
(od godz 18:00) tylko 69 zł 

sobota – niedziela tylko 69 zł / CAŁY dzień 

 

OFERTA WAŻNA

01.06.2019 r. – 31.08.2019 r.

Pływanie w basenie i wypoczynek w jacuzzi to zastrzyk energii i pomysł na relaks w mieście inspirowany naturą. W saunie Ganbanyoku stracisz ok. 800-1200 kalorii i to bez żadnego wysiłku – leżąc! Czy to nie cudowna perspektywa? Wypoczynek w Goldarium – złotej komnacie naszego uzdrowiska – zapewni wyciszenie umysłu. Podobnie działa seans w grocie solnej, gdzie – słuchając miłego szmeru wody spływającej po tężni solankowej, wdychasz czyste powietrze przesycone mikroelementami. Gdzie wybrać się na saunę w Warszawie? Do nas! Bo oprócz unikatowej sauny japońskiej Ganbanyoku, mamy również porządnie rozgrzaną piękną saunę fińską (ceremonie saunowe!), biosaunę (dla osób preferujących łagodniejsze temperatury) oraz łaźnię parową (peelingi!). Zapraszamy do łagodnego i zdrowego opalania na Słonecznej łące – nie tylko  zyskasz naturalną opaleniznę, lecz także Twój organizm wytworzy niezbędną dla zdrowia witaminę D3 (która przyspiesza metabolizm tłuszczów, wpływa na lepszy nastrój i przeciwdziała wielu dolegliwościom). Powiedz STOP zmarszczkom! Kolagenowa terapia świetlna – dostępna w strefie wypoczynku przy basenie (bez dodatkowych opłat!) – zmniejszy cellulit, zapewni efekt liftingu i rozjaśnianie przebarwień. Sprawdź!

*Informujemy iż w każdy poniedziałek w Studio Sante odbywa się Ladies Night i Studio Sante zmienia się w Królestwo Kobiet. To wieczór zarezerwowany tylko dla Pań; Panowie w strefie basenów i saun przebywają tylko do godz. 20:00.

 

_

Baseny Warszawa Studio Sante zaprasza!

Baseny i sauny Warszawa SPA Studio Sante zaprasza!

Sauna Warszawa – odwiedź Studio Sante!