To innowacyjny trening łączący jazdę na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia w Wodzie Ożywionej Sante! Aqua cycling skutecznie redukuje  cellulit i pozwala zrzucić zbędne kilogramy. Podczas 60 minut możesz spalić ponad 1000 kcal! Aqua cycling jednocześnie daje relaksujący efekt odprężającego masażu wodnego, odciążając i regenerując stawy. Zapobiega żylakom, poprawia kondycję fizyczną, zwiększa wydolność oddechową, polepsza pracę serca i płuc, dotlenia organizm, poprawia pracę układu krążenia. Jazda na rowerach w basenie z Wodą Ożywioną to także świetna zabawa –  intensywne zajęcia w grupie przy muzyce fantastycznie motywują do treningu i są okazją do zawarcia nowych znajomości. Aqua cycling to fitness doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!


AQUACYCLING – SPRAWDŹ NOWE GODZINY ZAJĘĆ 

Kliknij tutaj


AQUA CYCLING – FITNESS DLA CIEBIE!

 

Aqua cycling to fitness odpowiedni dla osób w każdym wieku. Studio Sante oferuje programy treningowe odpowiadające różnym potrzebom: dla osób aktywnych, dla seniorów, dla osób powracających do sprawności po kontuzjach. Treningi cardio, interwałowe, wyciszające są dostosowywane do grupy ćwiczących. Aqua bike – rowerki do ćwiczeń w Studio Sante – to rowery najlepsze na rynku. Aqua cycling w Studio Sante odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie służą radą i pomocą!


WODA OŻYWIONA – RELAKS I REGENERACJA

 

Aqua cycling w Studio Sante odbywa się w basenie z Wodą Ożywioną, która ma kojący wpływ na skórę, łagodzi podrażnienia i alergie. Wysoka biowitalność Wody Ożywionej sprawia, że regeneruje siły życiowe organizmu, przywraca energię i zmniejsza zmęczenie. Woda w basenie jest krystalicznie czysta i ma optymalną miękkość i temperaturę, dzięki czemu kąpiele są niezwykle przyjemne. Dzięki najnowocześniejszym metodom uzdatniania nie ma chemicznego zapachu chloru i nie podrażnia spojówek. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne SPA w Polsce, gdzie zastosowano Wodę Ożywioną!