Studio Sante > BIOWITALNOŚĆ

BIOWITALNOŚĆ

 W Studio Sante podwyższamy Twoją biowitalność

Energia życiowa, witalność, radość życia – masz je w zasięgu ręki! Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to holistyczne SPA & Wellness stworzone przez firmę Sante. Tu w kameralnej atmosferze zregenerujesz ciało, wyciszysz umysł i osiągniesz stan głębokiego relaksu! Zapewniamy basen z wodą strukturyzowaną, jacuzzi solankowe i krzemowe, sauny (w tym: saunę skalną Ganbanyoku) i wypoczywalnie o wysokiej energetyce,  sesje w kapsule floatingowej oraz zajęcia fitness (aqua cycling, aqua aerobic, pływanie). Kontakt naturalnymi minerałami i kamieniami szlachetnymi, takimi jak: sól himalajska, sól EPSOM, złoto, ametysty, krzemień pasiasty również poprawi Twoje samopoczucie. To wszystko oferujemy Ci w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim – w samym sercu Warszawy. Zapomnisz o stresie i zmęczeniu, i odczujesz przypływ energii życiowej! Zapraszamy także na luksusowe zabiegi anty-aging na twarz: CACI, Yonelle Medesthetic, RF Thermolifting, oraz masaże orientalne, peelingi i ceremonie wellness, które zapewniają ekskluzywną relaksację światowym poziomie. Oferujemy nowocześniejszą diagnostykę i terapię biofeedback SCIO, redukującą stres i mobilizującą organizm do walki z dolegliwościami. Nasi Goście mogą wybrać Fizykalną Terapię Naczyniową BEMER oraz MultiVib, oraz terapie manualne przywracające ciału sprawność i redukujące ból kręgosłupa. Gwarantujemy też spersonalizowaną opiekę dietetyczną, wspieraną analizatorem Tanita i urządzeniem SCIO. Pobyt w Studio Sante SPA jest zarezerwowany dla osób od 16 roku życia.

 

JESTEŚMY ENERGIĄ – NASZA KONCEPCJA HOLISTYCZNEGO SPA!

Jesteśmy energią! Przenika nasze ciała, krąży w nich niczym krew, jest emitowana w postaci drgań. Chińczycy nazywają ją „chi”, Japończycy „ki”, Hindusi „prana” i utożsamiają z esencją życia. Człowiek, tak jak każdy organizm żywy, wytwarza biopole energetyczne i emituje własną częstotliwość. Potwierdzają to najwybitniejsze autorytety naukowe z USA i Rosji. Nasz organizm, będący osobliwym układem elektromagnetycznym, czerpie energię z natury, Ziemi, Słońca i Kosmosu. Nieustannie potrzebujemy energetycznego doładowania, bo we współczesnym świecie istnieje wiele czynników, powodujących uszczuplenie sił witalnych. Na szczęście można je szybko zregenerować w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim!

 

ZABEZPIECZENIE OBIEKTU PRZED NIEKORZYSTNYM PROMIENIOWANIEM

• Cały obiekt zabezpieczono opaską kwarcu żyłowego, niwelującą wpływ cieków wodnych i niekorzystne promieniowanie geopatyczne.
• W całym obiekcie dostępna jest woda strukturyzowana, która korzystnie oddziałuje na ludzi, pomieszczenia i rośliny.
• Projekt architektoniczny ośrodka uwzględnia zasady geometrii miejsc mocy, umożliwiające koncentrację energii kosmicznej, będącej źródłem sił witalnych człowieka.
• Krzemień pasiasty, czarny krzemień (Black Silica) i ametysty to nie tylko piękne elementy dekoracyjne obiektu, lecz także naturalne filtry niwelujące negatywne promieniowanie geopatyczne.
• Krzemień to minerał mający właściwości energetyczne – chroni przed negatywnymi energiami. Uznawany jest za kamień optymizmu.
• Czarny krzemień (Black Silica) naturalnie emituje jony ujemne, podwyższające energetykę organizmu.
• Ametyst, odmiana kwarcu o krystalicznej strukturze i przepięknych odcieniach fioletu, oczyszcza miejsca z negatywnej energii i przywraca naturalną równowagę.
• Sól himalajska, kamień oczyszczenia i witalności, emituje praenergię w postaci drgań, równoważąc pole energetyczne człowieka i odblokowując kanały energetyczne.
• Symbol mandali, będący znakiem harmonii i doskonałości, wspomaga relaks i medytację. Mandala podwyższa poziom bioenergii i wzmacnia wpływ terapii i zabiegów.
• W wielu miejscach zastosowano materiały kumulujące energią tachionową, która skutecznie ogranicza negatywny wpływ elektrosmogu na organizm i wyrównuje naszą wewnętrzną energię. Energia tachionu jest najwyższą formą energii we wszechświecie, nie wywołującą żadnych skutków ubocznych. Stanowi łącznik między bytem i nieskończenie inteligentną energią informacyjną Boskiej kreacji.

 

CO NAM DAJE WYSOKA BIOWITALNOŚĆ?

Wysoka witalność jest synonimem pełni sił witalnych! To od nich zależy nasza chęć do działania, spokój ducha, umiejętność radzenia sobie ze stresem. Mając wysoką biowitalność jesteśmy mniej podatni na negatywne emocje, myślimy optymistycznie i śmiało patrzymy w przyszłość. Nasz organizm szybciej się regeneruje i powraca do równowagi nawet po wyczerpującym wysiłku. Jesteśmy silniejsi duchowo, fizycznie i emocjonalnie. Mamy pozytywne nastawienie do świata, a jednocześnie spokojniejsi i bardziej skupieni. Wysoka biowitalność (powyżej 7000 Bv) to podstawa, by lepiej funkcjonować. W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim podwyższymy Twoją biowitalność, a nasi eksperci podpowiedzą Ci, jak zadbać o siebie.

CO SIĘ DZIEJE PRZY OBNIŻONEJ BIOWITALNOŚCI?

Przyjęto, że średni poziom biowitalności zdrowego człowieka wynosi ok. 6500 Bv. wartości powyżej 6500 Bv wskazują na dobrą kondycję psychofizyczną, odpowiedni zapas sił witalnych i ogólny dobry stan zdrowia, odzwierciedlający się w dobrym samopoczuciu. Poziom biowitalności na poziomie 6000-6400 Bv oznacza osłabienie organizmu, w granicach 5500-6000 Bv – sugeruje lekką chorobę, podczas poważniejszej choroby biowitalność spada do 5000-5500 Bv, a przy ciężkich schorzeniach nawet poniżej 5000 Bv. Jeśli biowitalność spada poniżej 6000 Bv, aktywizują się obecne w naszych organizmach drobnoustroje i zaczynają atakować zdrowe tkanki. Nawet czasowe obniżenie witalności, wynikające z przemęczenia, braku snu, ekspozycji na niekorzystne promieniowanie, może obniżyć odporność.

 

Pobyt w Studio Sante – SPA & Wellness o wysokiej biowitalności
podwyższa Twoją biowitalność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Jak mierzy się biowitalność?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Kwiat Wenus naturalny sposób na powrót do harmonii
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Woda strukturyzowana i pamięć wody – co mówi nauka?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 


Krzem – pierwiastek zdrowia

krzem

Kąpiel w jacuzzi krzemowym z wodą strukturyzowaną uzupełnia niedobory krzemu w organizmie. Krzem jest wyjątkowo ważny dla zdrowia, gdyż przy jego niedoborze ok. 70 pierwiastków nie zostaje …

CZYTAJ ARTYKUŁ


Sól EPSOM – dla zdrowia i urody

krzem

Kąpiel w wodzie strukturyzowanej z dodatkiem soli EPSOM to zastrzyk energii i witalności. Uzupełnia niedobory magnezu i siarki, mających wielki wpływ na zdrowie i urodę. Ma działanie relaksujące i …

CZYTAJ ARTYKUŁ


Witamina D3 – zdrowie z natury

krzem

Słońce to energia życia! Budzi w nas radość, wyzwala chęć do działania, doładowuje pozytywną energią! Kochamy słońce za piękną opaleniznę i dobry nastrój, ale ono daje nam coś jeszcze!

CZYTAJ ARTYKUŁ

Naturalna energia Studio Sante – energia z wnętrza Ziemi i uziemienie organizmu człowieka

uziemienie
Uziemienie łączy nas z Naturą, a Natura jest największym źródłem zdrowia.
dr John Gray

CZYTAJ ARTYKUŁ

Sekrety muzyki odtwarzanej
w stroju 432 Hz

Uspokaja emocje, łagodzi ból ciała, koi duszę… – muzyka relaksacyjna
w Studio Sante

CZYTAJ ARTYKUŁ