Studio Sante > Cennik > CENNIK STREFY FITNESS

CENNIK STREFY FITNESS

 

ZAJĘCIA CZAS TRWANIA CENA CENA KARNETU
FITNESS
(Pilates, BodyArt, Zdrowy Kręgosłup, Zumba)
45 min 35 zł
150 zł – 5 wejść
300 zł – 10 wejść
YOGA
(Vinyasa Yoga)
45 min 55 zł
225 zł – 5 wejść
450 zł – 10 wejść

WAŻNE INFORMACJE

  • Zapewniamy maty do zajęć i dbamy o ich dezynfekcję – każdorazowo po zakończonych zajęciach.
  • Na zajęcia obowiązują zapisy.
  • Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w recepcji Studia Sante.

 

REZERWACJA ZAJĘĆ:

tel.: 22 417 80 90
tel. : 605 130 152
e-mail: kontakt@studiosante.pl

 

GRAFIK ZAJĘĆ

 

 

NASI INSTRUKTORZY

 

Dominika Gnich

Mam na imię Dominika i chciałabym odkryć przed Tobą świat yogi. Jestem licencjonowaną instruktorką zarówno yogi, jak i judo. Przygodę z aktywnością fizyczną zaczynałam od judo, zdobywając liczne medale na najważniejszych turniejach sportowych (4-krotna Mistrzyni Polski). Po zakończeniu kariery sportowej zainteresowała mnie yoga oraz jej dobroczynny wpływ na organizm. Swoją wiedzą nt. zajęć typu Body&Mind dzielę się z pasją podczas zajęć stacjonarnych i online.

 

 

 

 

 

Paulina Załuska

Jestem Paulina i choć ukończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, jedną z moich najważniejszych pasji była i jest aktywność fizyczna. Jestem licencjonowaną Instruktorką BODY ART i DEEPWORK. Podczas zajęć stawiam na naukę poprawnych wzorców ruchowych i na szczegóły ćwiczeń, które poprawiają ruchomość stawów, wzmacniają siłę mięśniową, a także wpływają na ogólne samopoczucie. Interesuje mnie również psychosomatyka, dlatego podczas zajęć skupiam się także na niuansach wykonania poszczególnych ćwiczeń, koncentrując się na rozluźnieniu całego ciała. Zajęcia Body&Mind dały wiele dobrego mojemu ciału i umysłowi. Teraz chcę przekazać to dobro także Tobie!

 

 

 

Joanna Chruślińska

Cześć jestem Asia i pragnę zainspirować Cię oraz zarazić miłością do tańców latynoamerykańskich. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Universidad de Las Palmas de Gran Canaria. Z zawodu oraz powołania jestem Instruktorem sportu ze specjalnością fitness, licencjonowanym instruktorem Zumby, instruktorem fitnessu na trampolinach Fit and Jump oraz trenerką kobiet z 12-letnim doświadczeniem. Od dziecka towarzyszy mi taniec, co zaowocowało wieloma sukcesami (wielokrotna Mistrzyni Polski oraz finalistka Mistrzostw Świata w tańcu nowoczesnym), później jako zawodowa cheerleaderka na wielu imprezach artystycznych (m.in. Sylwestrowa Moc Przebojów z telewizją Polsat, mecze Plus Ligi Siatkówki Mężczyzn, mecze UEFA EURO, gale sportów walki MMA, wrestlingu czy futbolu amerykańskiego). Na moich zajęciach Zumby poczujesz wyjątkową atmosferę, pełną pozytywnych wibracji. Jestem tutaj po to, aby dzielić się swoją pasją do tańca, fitnessu, zdrowego stylu życia oraz pokazać Ci drogę do dobrego samopoczucia i zdrowia. Przyjdź i zainspiruj się.

 

 

 

Irina Miedviedieva

Jestem Irina i zadbam o Twój zdrowy kręgosłup oraz Twoje ciało. Jestem certyfikowaną instruktorką metody Pilates (mata, reformer, krzesło) a umiejętności doskonalę w Studio i Akademii Diamond Pilates. Pilates jest moją pasją, która po pięciu latach praktyki stała się moim sposobem na życie. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat metody Pilatesa, uczestnicząc w warsztatach, seminariach i szkoleniach. Dzięki Pilatesowi chcę poprawić jakość Twojego życia, wzmocnić całe ciało i zniwelować bóle kręgosłupa w łagodny i przyjemny sposób.