SCIO – diagnozuje, leczy i odmładza. Potrafi to robić na odległość! W ciągu 4 minut przedstawia 11.000 wyników dotyczących deficytów zdrowotnych i może zaproponować 2400 terapii! To super nowoczesne urządzenie z certyfikatem medycznym! Uwolni Cię od stresu i ciągłego napięcia, poprawiając nastrój, samopoczucie i przywracając energię do działania. Zlikwiduje stres oksydacyjny, będący najczęstszą przyczyną poważnych chorób: nowotworów, miażdżycy, zawału, udaru mózgu czy choroby wieńcowej. Zneutralizuje działanie wolnych rodników, powodujących starzenie się skóry i przeprowadzi proces detoksykacji – SCIO to znakomita terapia anty‑aging, nieinwazyjnie poprawiająca stan skóry i rewitalizująca cały organizm. Dzięki SCIO uwolnisz się od bólu – wyleczysz urazy i kontuzje. Poprawisz koncentrację i dwukrotnie przyśpieszysz proces uczenia się. Pozbędziesz się uczucia wyczerpania psychicznego i bezsenności. SCIO przeprogramuje wzorce mięśniowe i zredukuje stres, dzięki czemu osiągniesz wysokie wyniki w sporcie. Przeprowadzi kompleksową regenerację organizmu. Zlikwiduje grzyby i pasożyty. Bezinwazyjnie zredukuje alergie. Zaproponuje właściwą dietę – doradzi, co jeść, a czego nie jeść. SCIO odnajdzie w Twoim ciele i umyśle wszystkie miejsca obciążone działaniem stresu – zredukuje jego poziom, wprowadzi naturalną homeostazę i uruchomi procesy samouzdrawiania. Odczujesz radykalną poprawę fizycznego i emocjonalnego samopoczucia!

WYBRANE EFEKTY TERAPII

 • najskuteczniej redukuje stres emocjonalny i komórkowy
 • neutralizuje działanie wolnych rodników
 • przeciwdziała starzeniu się komórek
 • przyśpiesza leczenie kontuzji i urazów
 • zmniejsza dolegliwości bólowe
 • rewitalizuje skórę – ma działanie anty-aging
 • poprawia koncentrację i przyśpiesza proces uczenia się
 • wspomaga walkę z bezsennością
 • redukuje grzyby, pasożyty, alergie
 • reedukuje wzorce mięśnowe
 • wspomaga osiąganie lepszych wyników w sporcie
 • mobilizuje układy ustrojowe do prawidłowej pracy
 • stymuluje układ immunologiczny
 • wspomaga detoksykację organizmu
 • aktywuje naturalne procesy regeneracji
 • poprawia samopoczucie i wprowadza w stan relaksu
 • harmonizuje przepływ energii w ciele
 • podwyższa witalność organizmu

 

Korzystnych efektów terapii SCIO jest znacznie więcej – są one uzależnione od wyboru programu terapeutycznego, dobranego do zindywidualizowanych potrzeb Klienta po przeprowadzeniu wywiadu przez terapuetę.

 

SCIO komunikuje się z organizmem za pomocą fal elektromagnetycznych, uzyskując informacje o poziomie stresu, najbardziej obciążonych nim organach, nawodnieniu, natlenienie, zakwaszeniu organizmu, przepływie energii, stanie emocjonalnym i niedoborach witamin, hormonów, enzymów, obecności grzybów i pasożytów. Potrzebuje ok. 3 minut, by przetworzyć 60 milionów bitów danych uzyskanych z organizmu. W ciągu 1/100 sekundy rejestruje ponad 9000 parametrów dotyczących stanu zdrowia. Komunikuje się z podświadomością, czerpiąc z niej ok. 97% informacji na temat stanu Twojego ciała i umysłu, by usunąć stresowe przyczyny dolegliwości, zreedukować procesy wewnętrzne i przywrócić homeostazę, pobudzić procesy samouzdrawiania i polepszyć Twoje zdrowie i samopoczucie. To jedyne urządzenie diagnostyczno‑terapeutyczne, które wchodzi w interakcję z pacjentem i opiera procesy reedukacji organizmu o obopólną komunikację. Współgra z organizmem i kieruje procesem terapii – stąd bierze się jego skuteczność!


SCIO – uwolnij się od stresu

 

Masz stresującą pracę? Jesteś ciągle zdenerwowany? Jesteś pełen obaw o zatrudnienie, pieniądze, zdrowie, dzień jutrzejszy? Łatwo wpadasz w złość? Wyładowujesz na rodzinie lub współpracownikach swoje frustracje? Żyjesz pod presją i w nieustannym napięciu? Nie nadążasz z obowiązkami w pracy i w domu, i jesteś tym przytłoczony? Żyjesz w nieprawdopodobnym tempie? Cierpisz na bezsenność? A może po prostu jesteś już tak wyczerpany stresem i zmęczony psychicznie, że nie potrafisz się nawet zrelaksować? W dodatku może cierpisz na różne dolegliwości, na które konwencjonalna medycyna nie dała ci lekarstwa? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, przyjdź na sesję biofeedbackową SCIO do Studia Sante Uzdrowiska Miejskiego!

Stres zaburza wszystkie procesy życiowe i naturalną równowagę organizmu. Wyczerpuje i osłabia, czyni organizm podatnym na choroby. Powoduje nowotwory, choroby serca, miażdżycę, przedwczesne starzenie się i umieranie komórek, i wiele innych dolegliwości. Dzięki SCIO nie tylko dowiesz się, które organy w Twoim ciele są obciążone szkodliwymi skutkami stresu, lecz także uwolnisz się od stresu i jego negatywnych skutków. Twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne się poprawi. Usuwając stres, który jest przyczyną wielu poważnych chorób, polepszysz stan zdrowia. SCIO skutecznie likwiduje wszelkie formy stresu: emocjonalnego i oksydacyjnego. Terapie antystresowe SCIO, działając kompleksowo na organizm, regulują systemy ustrojowe (mózg i układ nerwowy, serce i układ krwionośny, układ immunologiczny) i mobilizują je prawidłowej pracy. Stymulują osłabiony stresem układ odpornościowy, zmniejszając ryzyko chorób. Wprowadzają mózg w stan wytwarzania wyciszających i powodujących błogostan fal alfa. Regulują rytm pracy serca. Efektem terapii antystresowych jest nie tylko poprawa samopoczucia fizycznego, lecz także głęboka relaksacja, wyciszenie i wyraźna poprawa nastroju. Dzięki terapiom antystresowym SCIO wróci Ci chęć do życia i energia do działania, pozbędziesz się bezsenności, poziom witalności twojego organizmu się podwyższy. Skorzystaj już dziś z unikatowych terapii antystresowych w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim – teraz osiągnięcia medycyny kosmicznej masz w zasięgu ręki!


SCIO – terapia anty‑aging i skuteczna regeneracja organizmu

 

Jesteś przemęczona? Przepracowana? Praca, dom, dzieci – nie masz czasu zadbać o siebie? Twoja cera jest matowa, masz cienie pod oczami i zmarszczki? Czujesz się ciągle zmęczona i przytłoczona rzeczywistością? To wszystko może być spowodowane stresem emocjonalnym i wewnątrzustrojowym. Zanieczyszczenia środowiska, kontakt ze środkami chemicznymi, wysoko przetworzona żywność, życie w biegu, smog elektromagnetyczny, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, palenie papierosów skutkuje stresem oksydacyjnym organizmu, wieloma chorobami, ale także dramatycznym pogorszeniem się twojego wyglądu i samopoczucia. Jeśli poważnie myślisz o odwróceniu procesu starzenia się i przywróceniu zdrowia, nie czekaj i skorzystaj już dziś z najnowocześniejszej terapii anty‑aging. SCIO, wysyłając fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości, wspomaga procesy detoksykacji organizmu i identyfikuje ponad 25 czynników powodujących przedwczesne starzenie się. Stymuluje naturalne, wrodzone zdolności komórek do regeneracji, co przyśpiesza usuwanie toksyn, likwidację uszkodzeń i regenerację. Dzięki temu nie tylko spowalnia, lecz także cofa procesy starzenia się! Ocenia wiek energetyczny, tkankowy i metaboliczny organizmu i dobiera najodpowiedniejszą terapię anty‑aging! Bezinwazyjnie usuwa zmarszczki, przywraca młodzieńczy wygląd, równoważy energetykę organizmu, reguluje pracę hormonów opóźniających procesy starzenia. Redukuje wolne rodniki powodujące starzenie się skóry, moduluje zawartość wapnia w tkankach, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia pamięć i zdolności koncentracji. SCIO przywraca młodość, energię, witalność i właściwe im wibracje energetyczne, zapewniające piękny wygląd i doskonałe samopoczucie. SCIO – wyjątkowa terapia anty‑aging – tylko w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim w Warszawie!


Jak działa SCIO?

 

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operations System) to super nowoczesne urządzenie, posiadające certyfikat medyczny, sterowane komputerowo i wykorzystujące metody biofeedbancku i biorezonansu w celu dostarczenia pełnej informacji o organizmie i miejscach, w których stres ma działanie chorobotwórcze, oraz przeprowadzenia skutecznych terapii. Podczas sesji pacjent jest podłączony do urządzenia za pomocą elektrod, przymocowanych do głowy, nadgarstków i kostek. Ponieważ SCIO wykorzystuje mechanizmy fizyki kwantowej, sesja diagnostyczna i terapeutyczna może być przeprowadzona na odległość! SCIO odbiera fale elektromagnetyczne z organizmu, dostrajając się do panującego w nim poziomu stresu i jego umiejscowienia. Informacje, które w ten sposób pozyskuje, zostają przez nie następnie wykorzystane do regulacji czynności życiowych i zredukowania poziomu stresu w obciążonych nim tkankach i organach, co daje radykalną poprawę fizycznego i emocjonalnego samopoczucia.

Historia badań naukowych nad SCIO sięga lat sześćdziesiątych XX w., kiedy to rozpoczęto prace badawcze nad urządzeniami skanującymi organizm i przesyłającymi zwrotną informację biologiczną. W 1989 prof. William Nelson udowodnił, że urządzenie elektrofizjologiczne może komunikować się z podświadomością pacjenta poprzez interakcje z ładunkami elektrycznymi obecnymi w ciele oraz ośrodkowym układem nerwowym. Ten przełomowy wynalazek Nelsona, stworzony po dwudziestu latach badań w zakresie medycyny energetycznej i biorezonansu, był wykorzystywany przez NASA podczas lotów kosmicznych. To dzięki niemu amerykańscy astronauci cieszyli się dobrym zdrowiem i samopoczuciem podczas lotów pozaziemskich! Dziś SCIO jest dostępne w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim. Skorzystaj z unikatowej biorezonansowej i biofeedbackowej terapii SCIO, aby pozbyć się stresu i jego wszystkich chorobotwórczych skutków!

SCIO (łac.) znaczy WIEM. SCIO wie, ponieważ komunikuje się z organizmem za pomocą fal elektromagnetycznych, uzyskując i przekazując informacje, wprowadzające homeostazę i aktywując procesy samouzdrawiania. To jedyne urządzenie diagnostyczno‑terapeutyczne, które wchodzi w interakcję z pacjentem i opiera procesy reedukacji organizmu o obopólną komunikację. Współgra z organizmem i kieruje procesem terapii – stąd bierze się jego skuteczność!


W jaki sposób najlepiej przygotować się do badania diagnostycznego lub terapii biorezonansowej SCIO?

 

 • Nie spożywaj posiłków 1,5 godziny przed badaniem / terapią.
 • Dbaj o nawodnienie organizmu, napij się wody ok. 20 minut przed wizytą.
 • Na badanie / terapię SCIO załóż wygodny strój z naturalnych włókien (bawełna, wełna, jedwab, len) bez metalowych zamków, zapięć i zatrzasków, które dotykałyby skóry.
 • Przed badaniem / terapią zdejmij rajstopy, biżuterię, wszystkie metalowe dodatki oraz rzeczy, które uciskają którąkolwiek część ciała (z wyjątkiem koniecznych elementów, np. uciskowe skarpetki czy pasy zabezpieczające żylaki).
 • Jeśli to możliwe, wyjmij aparat słuchowy, protezę lub most dentystyczny, zdejmij okulary, wyjmij szkła kontaktowe
 • Wyłącz i wyjmij z kieszeni telefon komórkowy i inne urządzenia elektroniczne.
 • Jeśli masz endoprotezy, implanty lub przyjmujesz leki, poinformuj o tym terapeutę.
 • Przed badaniem / terapią SCIO, postaraj się odpocząć, zrelaksować, wyrównać oddech.
 • Przez pierwsze 15 minut badania / terapii SCIO nie zamykaj oczu (później możesz zamknąć oczy, a nawet zasnąć).
 • Po zakończeniu terapii pozostań w pozycji siedzącej lub leżącej przez 5-10 minut. Oddychaj spokojnie, wsłuchaj się we własne ciało, obserwuj swoje wrażenia.
 • Jeśli masz jakiekolwiek niepokojące odczucia, poinformuj o tym terapeutę.
 • Pamiętaj o piciu dużej ilości niegazowanej wody po zakończeniu badania / terapii.
 • Całkowitymi przeciwwskazaniami do stosowania diagnostyki i terapii SCIO są: rozrusznik serca i ciąża.