Zachwyca cię zgrabna figura koleżanek? Chciałabyś zrzucić parę kilogramów? A może znowu chcesz zmieścić się w ulubione dżinsy? Teraz nie musisz już spędzać kilku godzin w tygodniu na siłowni aby zrealizować swoje marzenia. Z pomocą spieszy ci błyskawiczny trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśni, z której korzystają astronauci, kierowcy Formuły 1, piłkarze czy aktorzy. Robią to, bo oczekują świetnych efektów w bardzo krótkim czasie. Teraz z tej technologii skorzystać może już każdy!

 

EMS – elektrostymulacja mięśni = szybsze efekty

Trening EMS to bardzo nowoczesny trening personalny. Jeszcze do niedawna EMS był zarezerwowany jedynie dla zawodowych sportowców, żołnierzy czy astronautów. Teraz, mogą z niego korzystać także osoby trenujące amatorsko czy po prostu tak jak ty, pragnące schudnąć i poprawić swoją sylwetkę.

Zalety treningu EMS

Przede wszystkim zyskujesz bardzo dużo czasu. Jeżeli należysz do osób mocno zapracowanych, trudno jest ci wygospodarować czas na regularne treningi, warto spróbować tej formy aktywności. Podczas jednego treningu możesz spalić nawet 1200 kcal i zaktywować aż 450 mięśni. Jeden 20-minutowy trening EMS jest w stanie dać takie same efekty, co 90 minut ćwiczeń w sali fitness czy na siłowni. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda? A to jeszcze nie wszystko! Trening nie wymaga specjalnego przygotowania. Ważnym etapem jest zebranie informacji o twoim stanie zdrowia, jak i twoich oczekiwaniach. Trener personalny przeprowadzi z tobą dokładny wywiad i ułoży właściwy dla ciebie zestaw ćwiczeń. Następnie ubierzesz specjalną kamizelkę. A potem? Potem będziesz już tylko 20 minut od realizacji swoich marzeń.

EMS – pierwsze efekty przychodzą bardzo szybko

Na pierwsze efekty elektrostymulacji mięśni nie musisz czekać kilku miesięcy, jak w przypadku regularnego chodzenia na siłownię. Zauważalną różnicę w wyglądzie zauważysz już po 4 treningu! Oprócz utraty zbędnych kilogramów, EMS trening personalny także:

  • Zwiększa znacznie metabolizm organizmu
  • Wpływa na szybki przyrost masy mięśniowej
  • Redukuje nieestetyczny cellulit
  • Pomaga w odzyskaniu witalności organizmu
  • Zwiększa wytrzymałość

EMS – niedaleko centrum Warszawy

Jeżeli chcesz skorzystać z treningów EMS blisko pracy czy domu, zapraszamy do Studio Sante. Dogodna lokalizacja w Warszawie pozwoli ci oszczędzić czas, a nasi trenerzy personalni zadbają o najlepsze rezultaty ćwiczeń. Zaufaj nam, odchudzanie nie musi być ciężką i żmudną pracą. Dzięki nowej technologii i naszej profesjonalnej kadrze, świetne efekty są teraz w zasięgu twojej ręki!