Gabinety kosmetyczne w Warszawie prześcigają się w ofertach pielęgnacji twarzy. Zabiegi odmładzające, medycyna estetyczna, gimnastyka twarzy, nanotechnologia w kosmetykach – czy można wymyślić coś jeszcze? A gdybym Ci powiedziała, że istnieją już preparaty inteligentne, które SAME rozpoznają problemy skóry i dostosowują do nich swe działanie? A gdybym Ci powiedziała, że zabieg kosmetyczny może pobudzić DNA, by przywrócić młodość Twojej twarzy? A gdybym Ci powiedziała, że kosmetologia komórkowa to już nie fantazja w stylu New Age, lecz rzeczywistość? Poznaj GEN FACTOR 03 – stworzony przez wybitnego polskiego naukowca Wojciecha Karwowskiego, innowacyjny preparat otwierający nową epokę w kosmetologii estetycznej.

Bioinżynieria tkankowa – rewolucja w kosmetologii

Niech nie odstrasza Cię skomplikowane i – pozornie dalekie od urody – pojęcie „bioinżynieria tkankowa”. Czas się z nim zaprzyjaźnić, jeśli chcesz korzystać ze światowej klasy kosmetologii XXI wieku.  Gdy przed kilku laty dr Wojciecha Karwowskiego z Fundacji św. Łazarza pracował wraz z grupą polskich naukowców nad preparatem do leczenia stopy cukrzycowej (trudno gojąca się rana, skutkująca często koniecznością amputacji stopy), nie mógł jeszcze wiedzieć, że oprócz lekarstwa dla cukrzyków, stworzy również bioaktywny preparat Gen Factor , umożliwiający kompleksową regenerację skóry, genialną w efektach poprzez oddziaływanie na DNA. Preparat ten przebojem wdarł się na salony medycyny estetycznej i kosmetologii, wprawiając w zdumienie i zachwyt swym inteligentnym, immunomodulującym działaniem.

Gen Factor – zabiegi anty-aging

Co to znaczy, że Gen Factor jest preparatem inteligentnym? Mówiąc bardziej po ludzku, rozmawia z komórkami. Odbiera od nich sygnały i je rozumie. Jest inteligentny, po prostu! Gdy zaaplikujemy go na skórę, potrafi dostosować  swoje działanie do napotkanych problemów skóry, rodzaju cery, wieku jej właścicielki. Gdy słyszy sygnał „SOS! Stan zapalny! Stan zapalny!”, zaczyna działać jak immunomodulator, wygaszając zapalenie i nie dopuszczając do jego rozprzestrzenienia. Gdy słyszy sygnał „SOS! Bakterie! Ratunku!”, oferuje swe działanie bakteriostatyczne. Gdy słyszy cichy szept Twojej skóry: „Chciałabym być taka jak dawniej, bez zmarszczek, bez zwiotczeń”, daje kopa Twojemu DNA, żeby przestało się lenić i zaczęło produkować całkiem nowe włókna kolagenowe. Wielka rzecz!

Gen Factor – działanie anty-aging

Gen Factor najlepsze efekty przynosi w przypadku zabiegów, które wywołują na skórze kontrolowany stan zapalny, takich jak: mezoterapia mikroigłowa czy Skin Frax . Dlaczego? Mikrouszkodzenia skóry same w sobie pobudzają skórę do regeneracji. Uszkodzenie to nic innego tylko  sygnał: „Ratunku!”, który oznacza dla organizmu: „Trzeba brać się za robotę!”. Inteligentne składniki zawarte w Gen Factor No 03 odbierają ten sygnał i ruszają z kopyta, by złagodzić stan zapalny, a jednocześnie pobudzić skórę do głębokiej regeneracji. Co znaczy w tym przypadku „głębokiej”? To nie slogan, ponieważ Gen Factor pobudza nie tylko regenerację zewnętrznej warstwy skóry, lecz także macierzy tkankowej. Macierz skóry tworzą m.in. włókna kolagenowe, włókna elastyny czy kwas hialuronowy – chyba nie muszę mówić, że od stanu tego, co jest głębiej w środku zależy to, co jest na zewnątrz. Zmarszczki, bruzdy, zwiotczenia zaczynają się właśnie tam, w macierzy skórnej i tam właśnie oddziałuje GEN FACTOR. Niesamowite!

Jakie są efekty GEN FACTOR?

Zabiegi na twarz z preparatem GEN FACTOR dają efekt widocznego zagęszczenia skóry i to aż o 20% już po pierwszej aplikacji.  Preparat Gen Factor jest skuteczny w wypełnianiu zmarszczek – poprawia jędrność skóry, zwiększa jej elastyczność, zapewnia efekt liftingu i odmłodzonego wyglądu. Przynosi świetne rezultaty w leczeniu trądziku, ponieważ niweluje towarzyszące często trądzikowi stany zapalne i infekcje bakteryjne oraz stymuluje układ odpornościowy skóry. Bez względu ma to, czy nasz problem to trądzik na twarzy czy trądzik na plecach, można posłużyć się tym bioaktywnym preparatem. Sprawdza się nie tylko w przypadku trądziku młodzieńczego, lecz także w zabiegach na trądzik różowaty, gdzie występują przebarwienia. Można go stosować po zabiegach usuwania blizn i rozstępów, ponieważ zawiera transferyny – czynniki wzrostu, które stymulują odnowę uszkodzonych tkanek i tworzenia sieci naczyń włosowatych. Ponadto łagodzi egzemę, łuszczycę i atopowe zapalenie skóry. Jest pomocny w alergiach skórnych. Pomaga w przypadku owrzodzeń, poparzeń, odleżyn i wszelkich trudno gojących się ran, jak choćby pękające pięty czy wrastające paznokcie. Teraz już wiecie, dlaczego napisałam, że Gen Factor to taki James Bond kosmetologii XXI wieku.

Co to jest Gen Factor?

Gen Factor to seria innowacyjnych preparatów, zawierających aktywne biologicznie białka i peptydy, wydzielinę gruczołów mlecznych, zawieszone w biopolimerowej bazie hydrożelowej. Baza ta umożliwia możliwie efektowną aplikację składników aktywnych do skóry. Gen Factor No 03 zawiera 1,6% transferyn oraz 5% immunizowanego colostrum, a także: pochodne kwasów nukleinowych, aminokwasów, enzymy, odpowiednio dobrane składniki mineralne i witaminy oraz substancje bakteriostatyczne. Oddziaływanie preparatu GEN FACTOR na receptory komórkowe skóry i macierzy tkankową, tworzenie szlaków komunikacji międzykomórkowej, modulacyjne i immunostymulujące działanie sprawia, że Gen Factor to unikatowy na skalę światową preparat do regeneracji skóry na poziomie DNA oraz jej kompleksowej pielęgnacji.

 

Sprawdź zabiegi Gen Factor w Warszawie – > KLIKNIJ <

 

Ewa Rot-Buga