Jak gotujemy?

 

Bistro Sante – inspirują nas smaki natury!

  • Nie stosujemy sztucznych dodatków do żywności: aromatów, barwników i konserwantów. Nie musimy! Wszystkie nasze dania przyrządzamy na miejscu ze świeżych, pełnowartościowych składników. Do dań i deserów dodajemy superfood – produkty pełne zdrowia o bardzo wysokiej wartości odżywczej, o potwierdzonym naukowo korzystnym wpływie na organizm.
  • Wierzymy w mądrość Natury i zdrowe odżywianie zgodne z jej naturalnym cyklem, dlatego mamy również menu sezonowe. Dania z warzyw sezonowych i desery owocowe dają moc! Dostarczają mnóstwo witamin i minerałów oraz związków bioaktywnych. Wspieramy Wasz zdrowy tryb życia!
  • Gotujemy na gazie, nie stosujemy płyt indukcyjnych. Potrawy przygotowane na ogniu mają duszę! Smakują inaczej niż gotowane na indukcji – są smaczniejsze, bardziej wyraziste, po prostu mają to coś! Gaz bezpośrednio ogrzewający naczynie zapewnia zdrowe gotowanie, lepszą cyrkulację temperatury.
  • Nie stosujemy kuchenek mikrofalowych. W Bistro Sante zjesz zawsze świeżo przygotowany zdrowy obiad czy zdrowy lunch – smaczny i odżywczy. Nigdy nie podgrzewamy potraw w mikrofalówce, bo powoduje to utratę wartości odżywczych, psuje jego smak i konsystencję.

Restauracje Warszawa – Bistro Sante, ul. Jagiellońska 55 A zaprasza!