Wręczono nagrody SPA Prestige Awards 2018 – Studio Sante Uzdrowisko Miejskie znalazło się w gronie trzech najlepszych DAY SPA w Polsce! W tym wyjątkowym dla branży SPA & Wellness konkursie wzięło udział kilkadziesiąt obiektów, oferujących unikatowe usługi. Prestiżowe wyróżnienie, które otrzymało Studio Sante to najlepsza rekomendację dla osób spragnionych TOP relaksu w naprawdę luksusowej oprawie.

 

SPA Prestige Awards – nagrody rozdane

Nagrody SPA Prestige Awards 2018 dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness i DAY SPA w Polsce wręczono już po raz dwunasty. Do konkursu na najlepsze SPA stanęło ponad 70 ośrodków z całej Polski, oferujących unikatowe atrakcje i luksusowe usługi. Studio Sante znalazło się wśród laureatów tego prestiżowego konkursu, zajmując świetne miejsce w pierwszej trójce najlepszych DAY SPA w Polsce. Uroczysta gala, na której wręczono pamiątkowe statuetki, odbyła się czerwca 2018 w Hotelu Westin w Warszawie, a jej organizatorem był Comfortum Travel & Projects.

 

Najlepsze SPA w Polsce – zasady konkursu

Głosowanie internetowe na najlepsze SPA & Wellness odbywało się od lutego do czerwca w kilku etapach. Jury, użytkownicy portali spahotele.pl , spa-info.pl oraz goście hoteli i salonów kosmetycznych, mogli również głosować za pomocą esemesów. Rewelacyjny wynik Studio Sante jest najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości usług. Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za oddane głosy! Staramy się być najlepsi właśnie dla Was!

 

Studio Sante – SPA obsypane nagrodami

Tegoroczna nagroda w konkursie SPA Prestige Awards to ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni. Dopisujemy je zatem do listy naszych sukcesów:

 

  • 2018 – TOP 3 najlepszych DAY SPA (SPA Prestige Awards)
  • 2017 – nagroda w kategorii Perfect DAY SPA (Perfect SPA Awards)
  • 2016 – nagroda w kategorii Najpiękniejsze DAY SPA (Perfect SPA Awards)
  • 2016 – Diament Prix de Beaute Cosmopolitan w kategorii: Zabieg kosmetyczno‑pielęgnacyjny.

 

Jeśli masz ochotę na całodzienny relaks w SPA, wybierz Studio Sante Uzdrowisko Miejskie.
Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.

 

 

DAY SPA, Warszawa, Studio Sante