Pomysł na prezent! Podaruj najbliższej osobie kartę podarunkową SPA. To prezent, który przenosi do krainy piękna, relaksu i luksusu. Zamów voucher podarunkowy SPA & Wellness w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim. Karta podarunkowa może być zamieniona na dowolny zabieg, rytuał, voucher na masaż czy pobyt relaksacyjny w strefie saun i basenów z wodą strukturyzowaną.

 

 

Ile kosztuje voucher?

Ty decydujesz o wartości vouchera. Karta podarunkowa (bon do SPA) może opiewać na dowolną kwotę.

 

Jak działa karta podarunkowa?

Kupujesz kartę podarunkową o wybranej przez siebie wartości i przekazujesz ją innej osobie w prezencie. Osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa voucher. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje. Karta podarunkowa jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Dlaczego to wyjątkowy pomysł na prezent?

  • Studio Sante to jedyne w Polsce SPA & Wellness z Wodą strukturyzowaną, która zwiększa siły witalne, działa kojąco na skórę i harmonizuje umysł.
  • Sauna skalna Ganbanyoku – to japoński sposób na relaks i utrata do 1200 kalorii podczas 45-60 min. wypoczynku na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido.
  • Sesje floatingu – to najgłębszy relaks na Ziemi, pełne wyciszenie umysłu i głęboka odnowa ciała.
  • Zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, rytuały na ciało, masaże i najnowocześniejsze terapie – to wszystko znajdziesz w bogatej i oryginalnej ofercie Studio Sante.
  • Gwarantujemy usługi na światowym poziomie w kameralnej atmosferze i luksusowym otoczeniu.

 

Jak kupić voucher?

*online

* telefonicznie: +48 605 130 152, +48 691 603 611

* mailowo: kontakt@studiosante.pl

 

Regulamin kart podarunkowych