Kąpiel w jacuzzi krzemowym z wodą strukturyzowaną uzupełnia niedobory krzemu w organizmie i regeneruje siły życiowe. Krzem jest wyjątkowo ważny dla zdrowia, gdyż przy jego niedoborze ok. 70 innych pierwiastków nie zostaje przyswojonych. Przeciwdziała chorobom stawów i kości, dzięki czemu możemy cieszyć się sprawnością. Zapobiega wypadaniu włosów i łamaniu się paznokci, dając nam radość z bycia pięknym. Dlaczego jeszcze jest tak istotny?

 

Krzem – bądź piękna!

 

Cienkie wypadające włosy, pękające paznokcie, stany zapalne skóry, łupież? Te objawy mogą wskazywać na niedobory krzemu. To właśnie krzem odbudowuje cebulki włosowe, co zapobiega wypadaniu włosów. Wzmacnia płytkę paznokciową i stymuluje jej wzrost. Daje włosom i paznokciom połysk. Uczestniczy w syntezie kolagenu, elastyny i kwas hialuronowego, stanowiących elementy budulcowe skóry. Przez to poprawia jej elastyczność, oczyszcza ją z toksyn i regeneruje, zapobiega powstawaniu zwiotczeń. Przeciwdziała także cellulitowi, z którym zmaga się wiele pań. Łagodzi stany zapalne skóry, trądzik pospolity i różowaty, przyśpiesza gojenie ran i wygładzanie blizn. Redukuje bezsenność i skutki stresu, poprawiając nasz wygląd.


Krzem – bądź sprawna!

 

Krzem bierze udział w powstawaniu kości, chrząstek i tkanki łącznej. Przeciwdziała chorobom zwyrodnieniowy stawów, osteoporozie i artretyzmowi. Bierze udział w procesie wapnienia i mineralizacji kości. Przyśpiesza rehabilitację i ułatwia rekonwalescencję po urazach, wspomaga odnowę biologiczną. Łagodzi bóle pourazowe, zwyrodnieniowe i przeciążeniowe. Kąpiele w jacuzzi krzemowym mogą poprawić zakres ruchu i zredukować sztywność stawów.

 

Krzem – bądź zdrowa!

 

Krzem przeciwdziała chorobom cywilizacyjnym – miażdżycy, nadciśnieniu, cukrzycy. Woda strukturyzowana zawierająca krzem ma również działanie bakteriobójcza i wirusobójcze. Poprawia odporność, ponieważ krzem pobudza produkcję limfocytów typu T i B oraz poprawia ich żywotność. Badania wykazały, że zmniejsza ryzyko zapadania na chorobą Alzheimera spowodowaną zanieczyszczeniem organizmu przez aluminium. Krzem wspomaga również wydalanie trujących substancji z organizmu.


Uzupełnij niedobory krzemu

 

Przyswajalność krzemu i jego ilość w organizmie maleje wraz z wiekiem. Za jego przyswajanie odpowiada grasica. Z pożywienia organizm przyswaja jedynie ok. 30 – 50% krzemu. Ten ważny dla zdrowia i urody pierwiastek wchłania się jednak bardzo dobrze przez skórę. Jego biodostępność jest wówczas dużo większa.

Kąpiel w jacuzzi krzemowym z wodą strukturyzowaną znakomicie uzupełnia niedoboru krzemu w organizmie, a ponadto znakomicie odpręża. Poziom energetyczny tego jacuzzi wynosi aż 9300 Bv, co oznacza, że poprawia naszą witalność, wzmacnia siły życiowe i zapewnia doskonały nastrój. Skorzystaj z wysokowibracyjnego działania wody strukturyzowanej uaktywnionej dodatkowo przez krzem w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim!