Depilacja laserowa Vectus to najnowsza i najskuteczniejsza depilacja bez bólu. Usuwanie owłosienia jest skuteczne, trwale i komfortowe. Laser medyczny Vectus – nr 1 na świecie – ma inteligentny czytnik poziomu melaniny SKINTELTM, który dobiera optymalne parametry dla Twojej skóry. Vectus to depilacja twarzy bez podrażnień, bez uszkodzeń, bez skutków ubocznych. Depilacja laserowa twarzy pozwala pozbyć się wąsika kobiecego, baków, a nawet męskiego zarostu. Raz na zawsze, ekspresowo, bez ryzyka poparzenia. Dzięki depilacji laserowej twarzy podrażnienia po goleniu będą należeć do przeszłości! Laser Vectus ma certyfikat FDA – Bezpieczeństwa i Jakości – wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków, honorowany na całym świecie. Uznany za „Odkrycie Roku”, otrzymał nagrodę Prix de BEaute Cosmopolitan 2013. Pozbądź się niechcianego owłosienia z twarzy już dziś!

UWAGA!

Już 26 WRZEŚNIA w Studio Sante zarezerwuj wolny termin
innowacyjnej depilacji laserowej ciała i twarzy VECTUS!


Tylko teraz -30% na zabiegi przy dokonaniu rezerwacji i przedpłaty!

 

Dostępne terminy; ul.Jagiellońska 55a
26 września (sobota)
08:00-21:00

REZERWACJE TELEFONICZNE:

tel.: + 22 417 80 90
      + 48 691 101 470
e-mail: kontakt@studiosante.pl

 SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW DEPILACJI NA TWARZ

SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW DEPILACJI  NA CIAŁO

 

Jak działa depilacja laserowa?

Światło emitowane przez laser jest pochłaniane przez barwnik włosa – melaninę. Zamieniane na ciepło, skutecznie niszczy mieszki włosowe, powodując trwałą epilację. Chłodzenie skóry przed, podczas i po oddaniu „strzału”, zapewnia komfort (depilacja bez bólu) i przeciwdziała poparzeniom skóry, nawet przy zastosowaniu wyższych energii.

 

Depilacja laserowa – zalety

  • Jest to skuteczna metoda depilacji – widoczne usuwanie owłosienia (o ok. 30%) pojawia się już po pierwszym zabiegu. Opatentowana technologia Photon RecyclingSM umożliwia ponowne wykorzystanie odbitego od skóry światła, zwiększając efekty depilacji laserowej.

 

  • Depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze. Można zapomnieć o goleniu, depilatorze czy wosku. Nie trzeba już będzie powtarzać czasochłonnych zabiegów depilacji co kilka dni lub co kilka tygodni.

 

  • Depilacja laserowa zapewnia szybkie efekty gładkiej skóry. Laser Vectus posiada (oprócz małej) dużą głowicę, którą większe partie ciała można wydepilować znacznie szybciej niż tradycyjnie dostępną małą głowicą do depilacji laserowej.

 

  • Jest to bezbolesna depilacja laserowa– długość wiązki lasera Vectus oraz system chłodzenia (głowica z szafirowym szkłem) zapewnia skuteczną redukcję bólu w czasie depilacji, również w przypadku szczególnie wrażliwych okolic ciała.

 

  • Jest to bezpieczna depilacja laserowa. Jako jedyny na świecie laser Vectus ma inteligentny czytnik, badający poziom melaniny w skórze i dobierający optymalne parametry. Indywidualne ustawienia umożliwiają użycie wyższej energii, minimalizując ryzyko poparzenia. W Studio Sante w Warszawie zabiegi depilacji laserowej Vectus wykonują wyłącznie doświadczeni kosmetolodzy.

 

  • Zminimalizowane skutki uboczne depilacji Vectus – nakładka Advanced Contact Cooling chłodzi skórę, przeciwdziałając jej poparzeniu. Dzięki depilacji laserowej Vectus można zapomnieć o wrastających włoskach i podrażnieniach skóry po depilacji. Depilacja laserowa jest bezinwazyjna, laser działa punktowo, nie narusza struktury skóry.

 

 *

Vectus – złoty standard w depilacji laserowej, nr 1 na świecie

Nagroda Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013 – Odkrycie roku!