Masaż ajurwedyjski – hinduskie misterium relaksu i odprężenia – nowość w Studio Sante! Masaże ajurwedyjski wspomagają Cię na poziomie ciała, umysłu i ducha. Budzą Twoją energię życiową „prana” i uruchamiają jej swobodny przepływ w ciele. Łączą zalety masażu relaksacyjnego z działaniem akupresury, wprowadzając Cię w stan głębokiego relaksu i zapomnienia o codzienności. W Studio Sante ajurwedyjski masaże wykonują wyłącznie dyplomowane hinduskie masażystki, które poznały sekrety starożytnej wiedzy medycznej – Ajurwedy – w swojej ojczyźnie. Doświadczysz tu prawdziwego masażu ajurwedyjskiego wykonywanego zgodnie z tajnikami tej sztuki, by przenieść się do mistycznej krainy relaksu z dalekich Indii. Zapraszamy na egzotyczne masaże: Abhyanga, masaż pudrowy Udvarthanam, Shirodhara – masaż na trzecie oko, ajurwedyjski masaż stóp – Padabhjanga.

*PROMOCJA WEEKENDOWA – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

WOLNE TERMINY: Sobota-Niedziela: 10:00-20:00

tel.:  22 417 80 90

tel.: 605 130 152

mail: kontakt@studiosante.pl

*REALIZACJA MASAŻÓW W PROMOCYJNYCH CENACH OBOWIĄZUJE TYLKO W SOBOTY I NIEDZIELE.

 

 

Masaż Abhyanga tradycyjny masaż ajurwedyjski (masaż olejowy), w którym całe ciało jest namaszczane ciepłym olejem. Niezwykle przyjemny i relaksujący – masażysta masuje całe ciało, zaczynając od masażu głowy, a kończąc na stopach. Naturalne oleje do masażu są dobierane indywidualnie – zgodnie ze starożytną wiedzą ajurwedyjską – odpowiednio do Twojej „doszy”. Masaż Abhyanga to masaż stymulujący oczyszczanie organizmu. Budzi energię życiową, oczyszcza organizm, odblokowuje kanały energetyczne. Pozwala zapomnieć o codzienności, usuwa zmęczenie i odstresowuje, balansując ciało i emocje.

ABHYANGA
60 min/230 zł 185 zł

 

Masaż Udvarthanammasaż relaksacyjny inny niż wszystkie, bo wykonywany z pomocą sproszkowanych ziół. Jest to masaż bez oleju, nie obejmuje głowy, a rozpoczyna się od dolnych części ciała. Twoje ciało zostanie natarte mieszanką ziół, bogatych w witaminę C i inne składniki aktywne – stąd nazwa: masaż pudrowy. Udvarthanam to nie tylko głęboki relaks i magia upajających zapachów, lecz jednocześnie zabieg na cellulit. Skutecznie usuwa martwy naskórek, wyrównuje nierówności skóry, pobudza krążenie krwi, dotlenienie i oczyszczenie organizmu. Uważany w Ajurwedzie za masaż odchudzający, bo stymuluje rozbijanie komórek tłuszczowych w ciele. Znakomicie rozluźnia spięte ciało i pomaga pozbyć się zmęczenia.

UDVARTHANAM – (olejek+ puder ziołowy)
75 min/260 zł  210 zł

 

Masaż ajurwedyjski Shirodhara (masaż na trzecie oko) to jeden z najbardziej oryginalnych i odprężających zabiegów ajurwedyjskich, stymulujący punkt pomiędzy brwiami zwany „trzecim okiem”, „wewnętrznym okiem” lub „okiem mądrości”. Wprowadza w stan bliski medytacji, wzmacnia skórę głowy i włosy. Wykonywany regularnie pomaga zredukować bóle głowy, a nawet bezsenność. Według mędrców Ajurwedy, indyjski masaż na trzecie oko poprawia pamięć, zwiększa kreatywność i rozwija intuicję. Otwiera drogę do pogłębionej świadomości swojego „ja” i pełniejszego doświadczania wszelkich zdarzeń i emocji.

SHIRODHARA
masaż na ,,3 oko”+ masaż całego ciała

90 min/280 zł  225 zł

 

Masaż Padabhjanga – ajurwedyjski masaż stóp wykonywany z ciepłym olejem doskonale nawilża, regeneruje i odżywia skórę stóp. Stymuluje punkty energetyczne na stopach podobnie jak refleksologia, oddziałując jednocześnie na odpowiadające im narządy. Ten ajurwedyjski masaż jest niezwykle relaksujący zwłaszcza po całym dniu pracy – nie tylko zapewnia wrażenie lekkich nóg i rozluźnia spięte łydki, lecz zapewnia odczucie odprężenia całemu ciału. Stymulując swobodny przepływ energii „prana” w ciele, budzi w nas witalność i regeneruje siły życiowe. Po masażu Padabhjanga stopy są lekkie, a skóra – aksamitnie miękka i gładka.

PADABHJANGA
masaż stóp z refleksologią

30 min/140 zł 110 zł 

 

 

NIE ZWLEKAJ I ZAPISZ SIĘ NA WYBRANY MASAŻ JUŻ DZIŚ! 

Zapisy – szczegóły:
tel.:  22 417 80 90
mail: kontakt@studiosante.pl

 

Masaże ajurwedyjskie, Warszawa, Studio Sante zaprasza!