Najpiękniejsze DAY SPA 2016!

022016_Banner_www_960x440px


Mamy nagrodę w Ogólnopolskim Plebiscycie „Najpiękniejsze Day SPA 2016” !

 

W tegorocznym, ósmym rankingu przeprowadzonym przez magazyn Eden –  Studio Sante Uzdrowisko Miejskie otrzymało prestiżowy tytuł  „Najpiękniejsze Day SPA 2016” .

„Najpiękniejsze SPA” nie jest kolejnym konkursem branżowym, w którym branża wręcza nagrody. Rolę i znaczenie wyróżnień podkreśla fakt, że o nich  oprócz 11-to osobowej kapituły ekspertów, decydują również sami Goście.

Przez 7 miesięcy 2016 roku internauci głosowali na portalu www.SPAeden.pl, wybierając swoje ulubione Day SPA oraz hotele w różnych regionach Polski. Łącznie oddali prawie 30 tys. ważnych głosów. Jury stanowiła 11- osobowa kapituła powołana przez redaktora naczelnego magazynu EDEN – Jarosława Kreta, złożona ze znanych osobistości, ekspertów z branży oraz dziennikarzy.

Łącznie spośród 174 obiektów wyłoniono 19 najlepszych, wyróżniających się swoja ofertą oraz unikatowością, w tym  Studio Sante!

Uroczysta Gala z wręczeniem nagród, prowadzona przez Beatę Sadowską i Jarosława Kreta w obecności mediów, branży oraz znanych i lubianych Gwiazd odbyła się 11 stycznia 2017 roku w Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski) w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do Studio Sante. Jesteśmy unikatowi i jesteśmy tu dla Ciebie!

Akcja_Lato_Popup_W_Studio_sante