Zapraszamy wszystkich na nocne saunowanie z atrakcjami! Ideą wieczorów jest propagowanie poprawnej kultury saunowania oraz pokazanie jakie korzyści przynosi nam regularny pobyt w saunie. Piątkowe, sobotnie i niedzielnie wieczory będą sprzyjały relaksowi i odprężeniu w naszej strefie basenów i saun.
W każdy piątek w godz. 21:00 – 01:00, sobotę w godz. 21:00 – 01:00 oraz niedzielę w godz. 21:00 – 0:00 obowiązuje strefa beztekstylna w całym obiekcie* 

* Ostatnie wejście do strefy basenów i saun na minimum 1 godzinę przed zamknięciem obiektu.


W każdą sobotę:

– Seanse peelingowe o godz. 20:00 i 22:00

 

CENNIK Wellness & SPA

 

Do dyspozycji gości: basen rekreacyjny z wodą strukturyzowaną, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi z wodą krzemową, Ganbanyoku – japońska sauna skalna, Goldarium – złota wypoczywalnia, grota solna, sauna fińska, biosauna, łaźnia parowa, Słoneczna łąka – strefa bezpiecznego opalania, lampy kolagenowe. Bistro Sante czynne do godz. 0:00 – w ofercie napoje oczyszczające i detoksykujące oraz regenerujące przekąski.

W celu zwiększenia wilgotności powietrza w saunie należy zgłosić się do obsługi Studio przebywającej w strefie saun (Ratownik lub Saunamistrz).

Studio Sante jest Członkiem Wspierającym PTS.

logo_pts_4604x3812-1