Pomyśl o sobie, o swoich pragnieniach, wewnętrznej harmonii i sygnałach, które wysyła Ci Twoje ciało. Pozwól sobie na wyciszenie, dzięki któremu odczujesz lekkość, głęboki spokój i wewnętrzną równowagę. Ceremonia dźwięków to coś więcej niż koncert relaksacyjny – doświadczysz tu kojącej wibracji mis tybetańskich, gongu i dzwoneczków, która oddziałuje na ciało fizyczne i na ciała subtelne. Pozwala na głębokie wyciszenie umysłu i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Uwalnia od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli. To czas tylko dla Ciebie. Unikalna kąpiel w harmonijnych dźwiękach mis tybetańskich zapewnia błogie rozluźnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji. Koncert na misach tybetańskich w Studio Sante – sprawdź!

 

Ceremonia dźwięku na misach tybetańskich, gongu i dzwoneczkach

> 01.03.2020 r. <

godz: 20:00 – nowy, dodatkowy termin!

godz.: 18:00 – brak wolnych miejsc


cena: 60 zł / osoba
(liczba miejsc ograniczona, ceremonia odbywa
się przy min.10 osobach, wymagana przedpłata)

Zapisy:

tel.:  22 417 80 90
e-mail: kontakt@studiosante.pl

*Dla własnego komfortu, ubierz się wygodnie i weź ze sobą matę, poduszkę, ulubiony koc. 

 

Ceremonia dźwięków – misy tybetańskie – efekty:

  • wycisza myśli i wprowadza w stan głębokiego relaksu
  • niweluje blokady energetyczne
  • redukuje stres, lęk, napięcie i zmęczenie
  • pozwala na głębokie odprężenie psychiczne
  • wspiera intuicję i kreatywność
  • ułatwia wejście w stan medytacji
  • zwiększa samoświadomość

Koncert mis tybetańskich – jak wygląda?

Przygaszone światła, zapach kadzideł i falujące harmonijnie dźwięki zapewniają unikatowe doznania i głęboki relaks. Podczas seansu uczestnicy leżą wygodnie, wsłuchując się w harmonijne brzmienia. Każda misa brzmi inaczej, każda wydaje specyficzny dźwięk, który wybrzmiewa przez kilka sekund, łagodnie falując i oddziałując kojąco na umysł, ciało i emocje, a potem cicho gaśnie lub przenika się z innym. Koncert relaksacyjny na misach tybetańskich prowadzi dyplomowana terapeutka, która umiejętnie pomaga uczestnikom osiągnąć stan głębokiego relaksu. Zanurzeni w dobroczynne brzmienia, odpoczywamy, czerpiąc z nich radość i ukojenie. Zapominamy o zmęczeniu i pośpiechu, a łagodne dźwięki niwelują stres i towarzyszące mu napięcie mięśniowe.

 

Misy tybetańskie – historia

Misy tybetańskie (inaczej: misy dźwiękowe) wedyjska sztuka lekarska znana od ponad pięciu tysięcy lat. Według wyobrażeń ludzi kultury Wschodu, człowiek powstał z dźwięku, a więc jest dźwiękiem i dlatego każdy posiada własny, niepowtarzalny kod dźwiękowy. U podstaw masażu misami tybetańskimi stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres i narastające poczucie chaosu. Dźwięki mis tybetańskich, gongu i dzwoneczków wzmacniają poczucie harmonii, które pomaga kreatywnie kształtować nasze życie.

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich prowadzi w Studio Sante Beata Aussenberg, dyplomowana masażystka dźwiękiem, posiadająca Certyfikat Instytutu Petera Hessa w Uenzen wydany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Dźwiękiem.

*

Koncert na misy tybetańskie – Warszawa – SPA Studio Sante zaprasza!