Studio Sante > Pakiet Zdrowie&Piękno Managera

Pakiet Zdrowie&Piękno Managera

 

Ten pakiet SPA, który zapewnia redukcję stresu, poprawę krążenia krwi i ulgę w bólach kręgosłupa. Wspiera kreatywność, koncentrację i motywację do działania. Relaksuje i odpręża, regenerując siły organizmu, niezbędne do efektywnej pracy zawodowej. Specjalnie przygotowana oferta Corporate Wellness jest odpowiedzią nie tylko na spadek formy i koncentracji, lecz także pozwala polepszyć zdrowie oraz zwiększyć zaangażowanie pracowników. Programy wellness dla firm tworzymy, uwzględniając zarówno potrzeby pracowników, jak i pracodawców. Zrelaksowany i pełen energii pracownik to sukces Twojej firmy!

 

1. Pakiet Zdrowie Managera

60 minut – cena: 210 zł

 

1. Terapia SCIO to sesja redukująca stres za pomocą nowoczesnego urządzenia diagnostyczno–terapeutycznego SCIO.

 

Dlaczego SCIO jest skuteczne?

SCIO najpierw skanuje organizm i bada poziom zgromadzonego w nim stresu, następnie go redukuje oraz proponuje terapie najbardziej potrzebne i skuteczne dla odzyskania zdrowia i równowagi. Podczas terapii relaksacyjnej SCIO generuje częstotliwości uwalniające stres w obszarze kręgosłupa, nerwów i mięśni. Skutecznie likwiduje wszelkie formy stresu emocjonalnego i stresu wewnątrzustrojowego. Niweluje obciążenie wywołane przez hormony stresu (m.in. adrenalinę i kortyzol), pomaga zregenerować nadnercza wyczerpane z powodu stresu. Uwalnia napięcie emocjonalne oraz pomaga pozbyć się natłoku myśli. Wspiera pozytywne myślenie i kreatywność. Wpływa na poprawę jakości snu i redukuje bezsenność.

 

2. Terapia mikrokrążenia Bemer Sesja przywraca prawidłowe krążenie naczyniowe, które może ulec zaburzeniu podczas pracy siedzącej, zmęczenia i silnego stresu. Dwudziestominutowa terapia stymuluje krążenie w 10 000 naczyń krwionośnych w obszarze miednicy, podnosi natlenienie, nawodnienie i odżywienie komórek, uwalnia stres krążeniowy, niweluje bóle kręgosłupa i migreny.

 

Jak działa BEMER?

Urządzenie medyczne, które usprawnia krążenie w naczyniach włosowatych, dzięki czemu reguluje funkcje przemiany materii, systemu limfatycznego i odpornościowego. Sprawia, że komórki krwi zaopatrują tkanki i narządy w substancje odżywcze i tlen, stymuluje detoksykację, usuwając produkty przemiany materii, metale ciężkie i inne toksyczne substancje z organizmu. Terapia BEMER reguluje wszystkie procesy życiowe, w tym: transport witamin, minerałów i innych składników odżywczych, transport hormonów, naturalne oczyszczanie organizmu, reguluje gospodarkę wodną i parametry krwi.

 

3. Terapia wibroakustyczna Multivib to gęboko odprężająca sesja wpływająca na zdrowie całego organizmu, wykorzystująca fale o niskiej częstotliwości w celu wspomagania leczenia, likwidacji stresu i jego skutków oraz balansowania pracy organizmu na wielu poziomach.

 

Jak działa Multivib?

Wprowadza komórki w drgania, które zapewniają efekt masowania organów wewnętrznych, rozluźnienia ciała i odprężenia psychiki. Technologia MultiVib opiera się o badania naukowe, które dowodzą, że drgania zewnętrzne mogą pozytywnie wpływać na organizm.

 

 

2. Pakiet Piękno Managera / Pakiet Piękno Managera PLUS

60 minut – 210 zł / 80 minut – 240 zł

 

To pakiet SPA w ramach oferty Corporate Wellness, na który składają się: diagnostyka anty‑aging SCIO, terapia MultiVib i naświetlanie lampą BEMER. Zadbaj o zdrowie pracownika i jego formę, by cieszyć się lepszymi efektami w pracy. Wykup pakiet SPA „Piękno managera”, by Twój pracownik mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem i atrakcyjnym wyglądem. Pomoże mu to w efektywnej pracy i zmotywuje do działania. Zadowolony i zmotywowany pracownik, tryskający energią i cieszący się dobrym zdrowiem, to sukces Twojej firmy.

 

 1.Diagnostyka Anty-Aging SCIO Jest to godzinna sesja diagnozująca parametry organizmu, mające wpływ na zdrowie, wygląd i procesy starzenia organizmu. Nowoczesne urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne, jakim jest SCIO, skanuje organizm, przedstawiając 11 000 informacji dotyczących stanu zdrowia. Podczas diagnostyki Anty-Aging SCIO terapeuta sprawdza wskaźniki takie jak: nawodnienie i natlenienie komórkowe, gospodarka witaminowa, mineralna i aminokwasowa, równowaga hormonalna organizmu, obecność i rodzaje toksyn w organizmie, prawidłowość pracy układu pokarmowego, wiek tkanek i wiek metaboliczny organizmu. Diagnozuje również inne czynniki wpływające na proces starzenia, takie jak: stres, narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne, prawidłowość produkcji kolagenu i elastyny, wpływające na stan skóry i włosów. Dodatkowo terapeuta poleci terapie i zabiegi regenerujące, które pomogą przywrócić w organizmie stan równowagi i pozwolą odzyskać piękny i zdrowy wygląd.

 

2.Terapia Multivib To terapia wibroakustyczna stymuluje procesy odnowy komórkowej całego organizmu. Multivib to głęboko odprężająca sesja, wykorzystująca wibracje o niskiej częstotliwości. Wspomaga w ten sposób likwidację stresu i jego skutków, leczenie wielu dolegliwości oraz balansuje pracę organizmu na wielu poziomach. Terapia wprowadza komórki organizmu z drgania, które masują organy wewnętrzne, pomagają pozbyć się napięć z ciała i działają odprężająco na psychikę. Technologia MultiVib opiera się o badania naukowe, które dowodzą, że drgania zewnętrzne mogą pozytywnie wpływać na organizm.

 

3. Naświetlanie lampą BEMER – to terapia naświetlania skóry dłoni światłem z lampy BEMER, która wspomaga leczenia chorób skóry, zaburzeń gojenia ran lub służy do zastosowań kosmetycznych. Wypryski, trądzik, atopowe zapalenie skóry, egzema mogą pojawić się w skutek stresu i przepracowania, BEMER LIGHT pomoże z nimi walczyć. Fotobiologiczne aktywne światło podczerwone stymuluje komórki skóry do naturalnej regeneracji.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE WYJĄTKOWĄ OFERTĘ! 

Monika Okrój
tel.: + 48 691 905 210
e-mail: mokroj@sante.pl
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00)

 

 

Oferta Corporate Wellness, Warszawa, Studio Sante poleca!