Studio Sante wygrało po raz kolejny w konkursie na PERFECT DAY SPA  w Polsce. W tym najważniejszym branżowym plebiscycie na najlepsze SPA okazało się bezkonkurencyjne, pokonując ponad 200 podobnych obiektów! Planujesz pobyt w SPA? Warszawa zaprasza do Studio Sante!

Perfect DAY SPA Awards 2018 – nagroda dla Studio Sante

Studio Sante już po raz trzeci uzyskało prestiżową nagrodę w konkursie Perfect SPA Awards, uzyskując tytuł Perfect DAY SPA 2018. Wcześniejsze nagrody dla Studio Sante w tym najsłynniejszym ogólnopolskim konkursie to:

 

  • Perfect Day SPA 2017
  • Najpiękniejsze DAY SPA 2016

 

Do rywalizacji o Perfect SPA Awards stanęły najlepsze obiekty SPA & Wellness, salony, hotele SPA i DAY SPA, oferujące luksusowe usługi. Jest nam tym bardziej miło, że ponownie wśród laureatów znalazło się Studio Sante. Wynik konkursu potwierdza, że Studio Sante to obiekt najwyższej klasy, nieustannie cieszący się zainteresowaniem klientów. Dziękujemy naszym Gościom za oddane głosy i za to, że na co dzień jesteście z nami!

 

Statuetka już w Studio Sante

Dziesiąta Gala Perfect SPA Awards odbyła się 13 lutego 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie. Pamiątkowa statuetka ze znakiem firmowym „Perfect DAY SPA” jest już w Studio Sante – to najlepsza rekomendacja dla naszych przyszłych odwiedzających, a poszukujących najlepszych SPA & Wellness w Polsce. Masz w planach całodzienny relaks w SPA? Wybieraj spośród najlepszych! Zapraszamy do Perfect DAY SPA 2018 – Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego. Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.

 

Najlepsze SPA Warszawa Studio Sante zaprasza!