Studio Sante > Pobyt w Studio Sante

Pobyt w Studio Sante

POBYT W STUDIO SANTE – SPA & WELLNESS O WYSOKIEJ BIOWITALNOŚCI PODWYŻSZA TWOJĄ BIOWITALNOŚĆ

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to SPA & Wellness o bardzo wysokiej energetyce, podnoszącej biowitalność osób w nim przebywających. Poziom bioenergii wszystkich saun, basenów i wypoczywalni jest regularnie mierzony i wynosi (w zależności od miejsca) od 7100 do 9800 Bv (w skali do 10 000). To znacznie więcej niż wartość graniczna 6500 Bv, od której zaczyna się korzystne oddziaływanie miejsca na człowieka. Wysokie parametry energetyczne w Studio Sante są efektem przemyślanego projektu prozdrowotnego, uwzględniającego konieczność ochrony Gości przed niekorzystnym promieniowaniem geopatycznym oraz dobór terapii i zabiegów podwyższających bioenergię.
„W Studio Sante organizm zyskuje kompleksową stymulację do samoregulacji i zwalczenia zdrowotnych dolegliwości. Wysokie parametry bioenergetyczne w połączeniu z bogatą ofertą zabiegową sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwie holistycznym prozdrowotnym ośrodkiem na miarę XXI w.” – mówi ekspert radiestezji, Leszek Mateja.
Zdaniem Wojciecha Eichelbergerga, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla naszej regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia – nie wolno ich lekceważyć”.

ZABIEGI I TERAPIE PODWYŻSZAJĄCE BIOWITALNOŚĆ

• W całym obiekcie zastosowano wodę strukturyzowaną o wysokiej energetyce. Badania prof. Mu Shik Johna potwierdzają, że korzystna  dla człowieka woda powinna mieć sześciokątną strukturę. Kąpiele wodzie strukturyzowanej podwyższają biowitalność, wzmacniają siły życiowe, odprężają i relaksują. Woda strukturyzowana płynie w każdym kranie w Studio Sante, jest zastosowana w basenach, saunach i gabinetach zabiegowych.
• Woda strukturyzowana w jacuzzi krzemowym, jacuzzi z solą himalajską i magnezem w połączeniu z oddziaływaniem minerałów wpływa pozytywnie na regenerację sił witalnych.
• Woda strukturyzowana w postaci pary w łaźni dzięki swej unikalnej strukturze doskonale nawilża każdą komórkę skóry i energetyzuje organizm. Poziom biowitalności łaźni parowej wynosi aż 7900 Bv!
• Poziom energetyczny płyt skalnych z czarnej krzemionki Black Silica w japońskiej saunie Ganbanyoku wynosi aż 7600 Bv. Black Silica emituje jony ujemne, a płytki tachionowe – radiacje kosmiczne podwyższające bioenergię człowieka.
• Poziom energetyczny Goldarium wynosi aż 9800 Bv. Tylko 3 minuty tam spędzone podnoszą biowitalność aż o 1000 jednostek!
• Sól himalajska w grocie solnej oraz w jacuzzi z wodą strukturyzowaną i magnezem wzmacnia pole energetyczne człowieka. Ponadto sól himalajska emituje jony ujemne, neutralizujące niekorzystne działanie smogu elektromagnetycznego.
• Zastosowana w SPA & Wellness muzyka o częstotliwościach 432 Hz oraz koloroterapia podnoszą poziom energetyczny i tworzą komfortowe warunki do medytacji.
• Do dyspozycji Gości są również: sauna fińska, biosauna, Słoneczna łąka (strefa bezpiecznego opalania i odmładzających skórę lamp kolagenowych), które również mają bardzo wysokie parametry energetyczne.

WODA WYSOKOWIBRACYJNA

Woda to życie! Ale nie każda woda jest taka sama i nie każda podwyższa Twoją biowitalność. O jakości wody świadczą nie tylko właściwości fizyko-chemiczne, lecz także jej struktura, która może odzwierciedlać porządek i harmonię lub chaos i złe emocje. Woda strukturyzowana w naszym SPA & Wellness to woda o optymalnej strukturze i właściwościach, które przewidziała dla niej natura. Ma wysokie parametry energetyczne (7500-9300 Bv), a korzystną energię emituje w postaci drgań. Właśnie dlatego kąpiele w wodzie strukturyzowanej podwyższają naszą biowitalność, wzmacniają siły życiowe i poprawiają nastrój. Redukują stres, odprężają i wyciszają emocje. Woda strukturyzowana jest ponadto bardzo delikatna dla skóry i włosów – kąpiele są niezwykle przyjemne.

ŻYWNOŚĆ O WYSOKIEJ ENERGETYCE

Wartość pokarmu wyznaczają nie tylko składniki odżywcze (np. witaminy, minerały) i kalorie, lecz także zmagazynowana w nim energia słoneczna w postaci fotonów. Pokarmy wysokowibracyjne emitują tę energię – ona również nas odżywia i wprowadza porządek do naszego organizmu, co potwierdził niemiecki fizyk dr Fritz-Albert Popp. Foton, według teorii Toma Stoniera, składa się z energonu (nośnika energii) i infonu (nośnika informacji), które wzajemnie oscylują, tworząc rezonans częstotliwości elektromagnetycznej, determinujący stopień uporządkowania danej struktury. Światło – także to przyswajane z pożywieniem – uaktywnia miliardy reakcji chemicznych w komórkach. To właśnie biofotony odpowiadają za to, by wszystkie procesy komórkowe przebiegały we właściwym czasie i miejscu. Ich źródłem są rośliny o długim okresie wegetacji: zboża i orzechy oraz świeże surowe owoce i warzywa. Jakość pożywienia zależy od stopnia synchronizacji biofotonów, które zawiera. Wysoki potencjał energetyczny mają produkty nie zawierające substancji konserwujących, sztucznych barwników i innych chemicznych dodatków.

RUCH I ODNOWA BIOLOGICZNA

Umożliwia zachowanie sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki, zapewnia świetne samopoczucie, zapobiega chorobom cywilizacyjnym, podwyższa odporność. Ruch to także zastrzyk energii witalnej! Ćwicząc, czujemy się szczęśliwi, wolni, spełnieni. Ruch doładowuje nas pozytywną energią, która przenika ciało i umysł. Pozwala odreagować stres i napięcie. Ale trening to nie wszystko. Koniecznym elementem dla zachowania zdrowia, sprawności, urody i dobrego nastroju jest odnowa biologiczna. Umożliwia regenerację, odpręża i oczyszcza organizm. W Studio Sante oferujemy zrównoważone i pełne radości formy ruchu (aqua cycling, aqua aerobic, pływanie), jak również kompleksową odnowę biologiczną (pobyt w strefie basenów i saun, masaże, zabiegi na ciało, terapie manualne, elektrostymulację, SCIO, opiekę dietetyka).

ODDECH

Nie tylko utrzymuje nas przy życiu, lecz także integruje umysł, ciało i ducha. Jest utożsamiany z esencją życia. Wibrująca moc spokojnego oddechu podwyższa naszą energię i dodaje nam sił życiowych. Coraz szybsze tempo, stres i siedzący tryb życia powodują, że naturalna umiejętność głębokiego oddychania przeponą zanika. Głęboki i regularny oddech to powrót do naturalnego rytmu ciała i umysłu. Harmonizuje przepływ energii i umożliwia jej kumulację, daje możliwość kontrolowania emocji. Współgra z utrzymywaniem optymalnej pozycji ciała, przez co poprawia sylwetkę i zapobiega przeciążeniom. Relaksuje i wycisza emocje. Pozwala na rozluźnienie ciała i umysłu.