Wieczór panieński ma się tylko raz! Co zrobić, by była to świetna zabawa dla przyszłej panny młodej i jej przyjaciółek? Jak wybierać prezenty na wieczór panieński? Gdzie go zorganizować i kogo zaprosić? Jak zaplanować wszystkie atrakcje na wieczór panieński, by spędzić ten czas z klasą, a jednocześnie doświadczyć odrobiny szaleństwa? Domówka, spotkanie w klubie, a może relaks w SPA? Poznaj nasz pomysł na wieczór panieński!

 

Kto organizuje wieczór panieński?

Przyjęło się, że organizacją tego wydarzenia zajmuje się przyszła świadkowa. Często wspierają ją w tej roli koleżanki panny młodej, które potrafią wybrać najlepszy prezent dla przyjaciółki. Ponoszą one również wszelkie wydatki związane z tą imprezą oraz składają się na prezent. Ale co kupić i jak zorganizować wieczór panieński?

 

Pomysły na wieczór panieński

W Internecie można znaleźć niezliczoną ilość podpowiedzi, jak zorganizować wieczór panieński. Wiele zależy od tego, czy chcemy urządzić domówkę, czy wspólne wyjście. Przygotowując przyjęcie w domu, trzeba zadbać o menu i dodatkowe atrakcje-niespodzianki dla przyszłej panny młodej. Ważne, by odpowiadały jej zainteresowaniom i osobowości. Organizując imprezę w domu czy w klubie, nie można zapomnieć o prezencie – czasem koleżanki kupują śmieszny prezent (np. wałek na męża czy poradnik przyszłej żony), czasem luksusowe kosmetyki czy jakieś małe, porządne agd do przyszłego domu. A gdyby tak połączyć prezent na wieczór panieński i wspólne wyjście?

 

Pomysł na prezent – wieczór panieński w SPA

Jeśli chcesz zaskoczyć i dać przyszłej pannie młodej prezent na wieczór panieński, który ją zaskoczy, i który w dodatku długo będzie wspominać, wykup pakiet SPA na wieczór panieński w Studio Sante. Spędźcie ten wyjątkowy czas w kameralnej atmosferze naszego SPA & Wellness, oddając się błogiemu relaksowi i pielęgnacji ciała. Dlaczego warto wybrać wieczór panieński w SPA Studio Sante?

  • Dysponujemy unikatową strefą saun i basenów z prawdziwymi unikatami jak: sauna Ganbanyoku – seans, w trakcie którego wygrzewasz się na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej, zapewnia utratę nawet 1200 kalorii oraz poprawia kondycję skóry; Goldarium – wypoczywalnia z prawdziwego złota, które przynosi rewitalizujący efekt dla całego organizmu, grota solna z tężnią solankową, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi krzemowe, lampy kolagenowe oraz wiele innych atrakcji. Dowiedz się więcej: https://www.studiosante.pl/cennik/cennik-baseny/baseny-sauny/
  • Mamy bogatą ofertę luksusowych zabiegów na twarz i ciało, masaży (w tym: orientalnych, wykonywanych przez rodowite Balijki), rytuałów wellness, zabiegów medycyny estetycznej. Gwarantujemy usługi anty-aging i relaksacyjne na światowym poziomie, dzięki którym panna młoda będzie jeszcze piękniejsza i prawdziwie wypoczęta, i olśni wszystkich w dzień ślubu.
  • Każdy pakiet SPA na wieczór panieński tworzymy na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że możesz wybrać usługi, które najbardziej Ci odpowiadają w ramach możliwości finansowych, którymi dysponujesz.

Poznaj przykładowy pakiet SPA na wieczór panieński w Studio Sante:

  • Dla przyszłej Panny Młodej

1 x rytuał relaksacyjny BORA BORA

1 x zabieg na twarz YONELLE – ekspresowa rewitalizacja (zabieg dedykowany spoza standardowej oferty)

  • Dla wszystkich uczestniczek

1 x masaż relaksacyjny

1 x zabieg na twarz YONELLE – ekspresowa metamorfoza (zabieg dedykowany spoza standardowej oferty)

1 x pobyt w strefie saun i basenów

1 x lunch i lampka wina w Bistro Sante

Wybierając te zabiegi na twarz YONELLE, można bezpłatnie korzystać ze strefy basenów i saun!

 

Jak wykupić pakiet SPA na wieczór panieński? Porady, co i jak wybrać.

  • Dowiedz się, ile Was będzie i jaki macie budżet.
  • Podpytaj dyskretnie przyszłą pannę młodą, w jaki sposób chciałaby poprawić urodę.
  • Przejrzyj naszą ofertę usług i zabiegów, skonsultuj się z naszymi pracownikami: Moniką Okrój, Mariuszem Gorzałczyńskim, którzy chętnie doradzą, jak dobrać najlepszy pakiet SPA

Szczegóły:

Mariusz Gorzałczyński
mail: mgorzalczynski@sante.pl
tel.:+ 48 691 101 470

Monika Okrój
mail: mokroj@sante.pl
tel.: 691 905 210

 

 

Czekamy na Was w Studio Sante!

SPA Warszawa, prezent na wieczór panieński, Studio Sante