Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Aqua zumba

Aqua zumba

AquaZumbapusty
Aqua zumba
(4.7/5 z 3 ocen)

Aqua zumba to pełne radości zajęcia sportowe – gorące rytmy latino i fitness w wodzie! Pełna ekspresji muzyka latynoska, przy której nogi same rwą się do tańca, łatwe kroki i eksplozja energii – właśnie to mamy dla Was w Studio Sante. To jedyna aqua zumba w Warszawie odbywająca się na basenie z krystalicznie czystą i wyjątkowo miękką wodą strukturyzowaną, która pieści Twoje ciało, nie podrażnia skóry i nie ma zapachu chloru! Aqua zumba w wodzie to gwarantowane spalanie kalorii, kształtowanie szczupłej sylwetki i doładowanie pozytywną energią. Zredukujesz cellulit, zrzucisz zbędne kilogramy, odreagujesz stres! Nie musisz umieć pływać! Wystarczy, że chcesz się dobrze bawić. Nasz instruktor aqua zumby sprawi, że poczujesz się jak na niezmiemskiej imprezie! Czekamy na Ciebie, przebierając nogami w rytmie salsy, samby i nie tylko! Sprawdź szczegóły!

 

Aqua zumba – zalety i efekty:

  • spalasz kalorie
  • zrzucasz wagę
  • ujędrniasz uda i pośladki
  • spalasz tkankę tłuszczową na brzuchu
  • rzeźbisz sylwetkę
  • redukujesz cellulit
  • napędzasz metabolizm
  • wzmacniasz mięśnie
  • poprawiasz koordynację
  • odciążasz kręgosłup i stawy

 

…rewelacyjnie się przy tym bawiąc i ładując akumulatory!

 

Jak wyglądają zajęcia aqua zumby?

Aqua zumba to pełen energii fitness w wodzie, trochę przypominający aqua aerobic. Zumba w wodzie to kombinacja łatwych kroków tanecznych, bardzo dynamicznego ruchu i ekscytujących latynoskich rytmów, takich jak: samba, salsa, merenque, cha‑cha, cumbia, rumba i innych. Uczestnicy naśladują kroki taneczne, pokazywane przez instruktora, który dba o to, by wszyscy świetnie się bawili!

 

Aqua zumba – kalorie

Aquafitness odciąża kręgosłup i stawy, ale wymaga intensywniejszej pracy mięśni. W końcu tańczymy, pokonując opór wody! Ale to właśnie dlatego taniec w wodzie sprawia, że tracimy więcej kalorii, rzeźbimy ciało i wzmacniamy mięśnie odpowiedzialne za dobrą postawę.  Zajęcia aqua zumby to coś dla osób, którym marzy się skuteczne odchudzanie. Ile kalorii można spalić podczas aqua zumby? W zależności od dynamiki choreografii i intensywności ruchów zazwyczaj 300–400 kcal. Ćwiczenia w wodzie to jednocześnie rodzaj masażu, który pomaga rozbijać tłuszcz i przyśpiesza krążenie krwi, co stymuluje lepsze dotlenianie i oczyszczanie organizmu. Gorące rytmy i  luźna atmosfera sprawiają, że – nawet ćwicząc intensywnie – nie czujemy zmęczenia, lecz rozpiera nas radość. Aquazumba to trening odchudzający, który ładuje niesamowitą energią – tak jak prawdziwa impreza taneczna!

 

Aqua zumba – dla kogo?

Zumba w wodzie to fitness polecany praktycznie dla każdego, w tym dla osób, dla których zwykłe zajęcia sportowe są zbyt forsowne. Zapraszamy Was wszystkich: osoby szczupłe i pragnące zrzucić wagę, osoby młode i seniorów, Panie i Panów! W końcu aqua zumba to nie tylko trening ogólnorozwojowy, lecz przede wszystkim świetna zabawa! Mile widziane Panie, które krępują się swojej sylwetki i chciałyby poczuć się swobodnie! Tańczymy w strojach kąpielowych, zanurzeni do pasa, więc można czuć się w pełni komfortowo. Czekamy na wszystkich, którzy chcą się rozruszać, zadbać o sylwetkę i kondycję, a przy tym świetnie się bawić! W końcu słowo zumba znaczy „Ruszaj się i baw”!

 

Woda strukturyzowana – komfortowa kąpiel i energia dla Ciebie

Woda w naszym basenie rekreacyjnym została poddana nowatorskiej technologii strukturyzowania i oczyszczania, dzięki czemu ma wspaniałe właściwości sensoryczne: jest wyjątkowo miękka, perlista, miła w dotyku i – oczywiście – krystalicznie czysta, jak w górskim potoku. Nie szczypie w oczy, jest wyjątkowo delikatna dla skóry i włosów. Podczas kąpieli nie czuje się przykrego zapachu chloru (dowiedz się więcej o zastosowanych na basenie Studio Sante technologiach oczyszczania wody: KLIK ). Woda strukturyzowana w Studio Sante ma wysoki poziom energetyczny – aż 7500 Bv (jednostek Bovisa), dzięki czemu kąpiele i zajęcia fitness zwiększają biowitalność, znakomicie odprężają i wzmacniają siły życiowe. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne SPA & Wellness w Polsce z tak nowatorskimi, prozdrowotnymi rozwiązaniami!

 

Fitness w wodzie Warszawa – poznaj inne zajęcia w Studio Sante:

 

 

Rezerwacja zajęć prosimy o kontakt telefoniczny: 605 130 152 lub mailowy: kontakt@studiosante.pl

Minimalna liczba uczestników na zajęciach to 5 osób.