Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabiegi i Terapie > Medycyna estetyczna > Biostymulacja i wypełniacz

Biostymulacja i wypełniacz- Hydroksyapatyt wapnia i Sculptra

BIOSTYMULACJA I WYPEŁNIACZ2

Marzysz o odświeżonej i ujędrnionej skórze, przy pełnym efekcie naturalności? Zabiegi oferowane w Studio Sante SPA: Hydroksyapatyt wapnia lub Sculptra sprawią, że zaskoczy Cię widok Twojej odmłodzonej twarzy! Hydroksyapatyt wapnia i Sculptra, czyli kwas polimlekowy, to skuteczne wypełniacze zmarszczek, bruzd i linii. Wypełniają fałdy, redukują ubytki, zmniejszają głębokość zmarszczek. Przywracają symetryczny i wyraźny kontur twarzy. Hydroksyapatyt wapnia i Sculptra to także najefektywniejsze w medycynie estetycznej stymulatory, aktywujące wytwarzanie kolagenu przywracającego skórze sprężystość, jędrność i elastyczność. Zapewniają nie tylko czasowe wypełnienie zmarszczek, lecz także naturalny lifting i odmłodzenie.

 

 

Co to jest hydroksyapatyt wapnia?

Hydroksyapatyt wapnia to wypełniacz, dla którego bazą jest wapń.  Jest stosowany do wypełniania zmarszczek, poprawy konturu twarzy oraz przywracania objętości starzejącej się skóry na dłoniach. Różnica pomiędzy kwasem hialuronowym (hialuronem) a hydroksyapatytem wapnia polega na specjalnym działaniu konturującym, które wykazuje hydroksyapatyt wapnia. Efekty terapii hydroksyapatytem wapnia pojawiają się po około 3-6 miesiącach i utrzymują się do 2,5 lat, ponieważ stymuluje naturalne procesy biologiczne w tkankach. Hydroksyapatytem wapnia nie wykonuje się zabiegów w okolicy oczu i ust.

 

Co to jest Sculptra (kwas polimlekowy)?

Kwas polimlekowy, główny składnik preparatu Sculptra, to skuteczny wypełniacz stymulujący naturalną produkcję kolagenu. Jest powszechnie stosowany do odbudowy utraconej objętości twarzy, zapewniając naturalny efekt odmłodzenia. Stymuluje produkcję kolagenu, który tworzy rusztowanie dla skóry, regeneruje ją i wygładza. Efekt spektakularnej poprawy wyglądu jest długoterminowy.

 

Hydroksyapatyt wapnia czy kwas polimlekowy (Sculptra)?

Preparat jest dobierany przez lekarza medycyny estetycznej po przeprowadzeniu analizy stanu skóry i zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta. Oferowane w Studio Sante SPA zabiegi hydroksyapatytem wapnia i kwasem polimlekowym wykonuje wyłącznie lekarz medycyny estetycznej, stosujący najnowocześniejsze techniki i narzędzia, zapewniający klientowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

 

 

Hydroksyapatyt wapnia /Sculptra (kwas polimlekowy) – efekty:

 • wypełnienie zmarszczek, bruzd i linii
 • lifting twarzy – uniesienie i napięcie opadających partii
 • korekta linii brody i żuchwy
 • poprawa owalu twarzy – działanie konturujące
 • podniesienie policzków
 • odbudowa utraconej objętości twarzy
 • zwiększenie gęstości skóry
 • ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry
 • odmłodzenie skóry twarzy
 • odmłodzenie skóry dłoni

W ofercie:

 • Hydroksyapatyt wapnia – twarz, dłonie
 • Sculptra (kwas polimlekowy) – twarz

Hydroksyapatyt wapnia – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami są: ciąża i karmienie piersią, infekcje w okolicy zabiegu, alergia na preparat lub jakikolwiek jego składnik, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe.

 

(Sculptra) kwas polimlekowy – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami są: ciąża i karmienie piersią, infekcje w okolicy zabiegu, alergia na kwas polimlekowy, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe i cukrzyca.

 

 

Hydroksyapatyt wapnia i Sculptra – efekty uboczne (krótkotrwałe):

Po zabiegu mogą pojawić się: obrzęk, lekkie zasinienie, bolesność w miejscu iniekcji. Te objawy niewielkiego dyskomfortu znikają samoistnie w ciągu kilku dni.


Specjaliści Biostymulacja i wypełniacz w Studio Sante Warszawa

Dr Elżbieta Techmańska

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog i doświadczona specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging.

Dowiedz się więcej