Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Bloomea – zabieg na ciało

Bloomea – zabieg na ciało

Bloomea_rozstępy1

Rozstępy? Pożegnaj je raz na zawsze! Bloomea to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na rozstępy. Szybko i skutecznie redukuje rozstępy po ciąży, rozstępy pooperacyjne oraz powstające w wyniku szybkiego zwiększenia lub zmniejszenia wagi. Bez względu na to, czy są to rozstępy na piersiach, na udach, czy pośladkach – Bloomea poradzi sobie z nimi! To także pomoc w usuwaniu blizn pooperacyjnych i powypadkowych. Bloomea jako innowacyjny modeling skóry łączy trzy nowoczesne technologie, wykorzystywane przez 10 lat przez chirurgów plastycznych z Francji po zabiegach pooperacyjnych przyśpieszających usuwanie rozstępów i blizn na całym ciele. Potwierdzona skuteczność całkowicie bezbolesnego zabiegu. Zachwyć się odmłodzonym ciałem!

 

 

 

Zabieg na ciało Bloomea – obszary skutecznego usuwania rozstępów:

 • rozstępy na pośladkach
 • rozstępy na udach
 • rozstępy na biuście
 • rozstępy pooperacyjne
 • rozstępy wynikające z nadmiernej wagi
 • … i przyśpieszonego wzrostu
 • wszystkie obszary ciała

 

Usuwanie blizn

 • blizny po wypadkach
 • blizny po zabiegach

 

Bloomea to zabieg obsypany nagrodami!

 • Nagroda w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczny 2016” na kongresie LNE w Paryżu
 • Nagroda w kategorii: „Innowacja roku 2016. Aparatura kosmetyczna”, Cosmoprof Hongkong
 • Nagroda imienia H. Pierantoni w kategorii: „Innowacyjny produkt w zabiegach estetycznych” na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu w 2015 r.

 

 

Na czym polega zabieg na ciało Bloomea?

Bloomea TRIO M.M.L. to połączenie trzech technologii anty-aging: makroeksfoliacji, mikrowibracji i luminoterapii. Składa się z trzech etapów:

 

 1. Makroeksfoliacja – polega na złuszczeniu naskórka za pomocą specjalnie dobranego peelingu, który może być bardzo delikatny lub – jeśli jest taka potrzeba – zdecydowanie intensywniejszy, dający rezultat resurfacingu laserowego. Końcówka złuszczająca jest jednorazowa, montowana przy kliencie. Peling sprawia, że skóra może przyjąć znacznie więcej składników anty-aging w postaci koktajlu anty-aging Bloomea.

 

 1. Mikrowibracja – to etap, podczas którego aplikuje się składniki aktywne: kwas hialuronowy (hialuron), elastynę i kolagen. Zapewniają one maksymalne nawilżenie skóry i stymulują ją do regeneracji. Mikrowibracje, czyli drgania o wysokiej częstotliwości, sprawiają, że można je wprowadzić maksymalnie głęboko, aż do poziomu skóry właściwej.

 

 1. Luminoterapia – polega na naświetlaniu okolicy zabiegu światłem podczerwonym o długości fali 633 nanometry. Przyśpiesza to powstawanie kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i elastyczność skóry.

 

Zabiegi na cellulit, Warszawa, Studio Sante poleca!


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Bloomea – zabieg na ciało w Studio Sante Warszawa

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej