Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową- delikatna i skuteczna metoda usuwania włosków pastą cukrową

Depilacja cukrowa Studio Sante Uzdrowskio Miejskie.2jpg

Idealnie gładka skóra bez zbędnego owłosienia? Jeśli potrzebujesz szybkiej poprawy wyglądu, skorzystaj z nowych zabiegów kosmetycznych w Studio Sante. Wśród naszych nowości znajdziesz naturalną depilację pastą cukrową, skutecznie usuwającą niechciane owłosienie. Śledźcie naszą nową ofertę, aby nie przegapić promocji na zabiegi kosmetyczne.

 

Depilacja cukrowa (pasta cukrowa)

Marzysz o gładkim ciele pozbawionym niechcianego owłosienia? Zapewni to depilacja cukrowa – delikatna i skuteczna metoda usuwania włosków. Depilacja cukrowa jest uznawana za najbardziej naturalną metodę depilacji, była stosowana przez kobiety już tysiące lat temu. Zabieg pastą cukrową zapewnia bardzo dokładne, a jednocześnie delikatne, usuwanie każdego rodzaju włosków na skórze. Jest to mniej bolesna metoda niż inne sposoby depilacji, nie podrażnia skóry. Pasta cukrowa do depilacji stosowana podczas zabiegu zawiera naturalne składniki, jest bezpieczna dla alergików i kobiet w ciąży, a także dla osób z cerą naczynkową. Pasta cukrowa polecana jest szczególnie do depilacji bardziej wrażliwych miejsc, takich jak pachy czy depilacja bikini. W Studio Sante stosujemy profesjonalną pastę do depilacji cukrowej RoyxPro, która zapewnia 100% dokładności. Efekt zabiegu depilacji cukrowej jest natychmiastowy, możesz cieszyć się idealnie gładką skórą od razu po wyjściu z naszego gabinetu!

 

 

CENNIK STREFY BEAUTY – DEPILACJA CUKROWA

 

 

RECEPCJA STREFA ZABIEGOWA
tel.: 691 603 611


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.