Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

depilacja2

Dyskomfort? Skrępowanie? Nieprzyjemny zapach? Przyczyną jest zbędne owłosienie? Pozbądź się go natychmiast! Jeśli Twoim marzeniem jest perfekcyjnie gładka skóra, to depilacja woskiem Lycon w Studio Sante jest dla Ciebie! Wosk Lycon doskonale nadaje się do depilacji najbardziej wrażliwych części ciała – twarzy, pach i okolic bikini. Metoda polecana jest dla kobiet i mężczyzn! Zabieg jest bardzo dokładny i precyzyjny, praktycznie bezbolesny. Pielęgnuje skórę i nie powoduje podrażnień – stosując Lycon, zapomnisz o pieczeniu, czerwonych plamkach i krostkach! Wybierz depilację woskiem Lycon, ciesz się gładką i aksamitną skórą przez długi czas!

 

   

  

 


Komfort podczas depilacji

Podczas zabiegu będziesz czuć się komfortowo, ponieważ wosk Lycon nie przykleja się miejscowo do skóry i jej nie ciągnie. Nasze wykwalifikowane kosmetyczki prezentują profesjonalne podejście i budują przyjazną atmosferę – możesz od razu pozbyć się obaw wynikających ze wstydu przed depilacją okolic intymnych. Metoda jest niemal bezbolesna. Wosk Lycon cieszy bogactwem kolorów, ma przepiękny zapach i aksamitną konsystencję. Dla Pań wrażliwych na zapachy, mamy specjalną linię bezzapachową. Wosk Lycon nie tylko skutecznie usuwa włoski, lecz także ma unikatowy skład, zapewniający działanie pielęgnacyjne. Wraz z kolejnymi zabiegami, włoski stają się coraz delikatniejsze i mniej widoczne, co sprawia, że depilacja staje się prawie zupełnie bezbolesna i wykonuje się ją szybciej.


Wosk Lycon – najwyższa jakość i skuteczność depilacji

LYCON to australijska marka ekskluzywnych wosków do depilacji. Nowoczesne linie tych profesjonalnych kosmetyków są przeznaczone dla najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn, którzy chcą cieszyć się wyjątkowo gładką skórą bez zbędnego owłosienia i podrażnień. Wosk Lycon jest absolutnie niezawodny i całkowicie bezpieczny! Lycon to gwarancja najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji podczas depilacji woskiem. Produkty Lycon powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych naturalnych składników – odznaczają się wysoką skutecznością i udowodnionym działaniem pielęgnacyjnym.

 

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu woskiem Lycon nie stosuje się pasków do depilacji. Wosk jest nakładany bezpośrednio na skórę. Zabieg poprzedza krótki wywiad dotyczący ewentualnych przeciwwskazań. Klient otrzymuje jednorazową bieliznę. Kosmetyczka dezynfekuje skórę preparatem Lycotane, nakłada olejek redukujący ból i przeprowadza depilację, odsłaniając kolejne partie skóry. Na zakończenie skóra jest ponownie dezynfekowana oraz nałożony zostaje balsam łagodzący Soothing Cream lub Tea Tree Soothing.


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Depilacja woskiem Lycon w Studio Sante Warszawa

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej