Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > HIFU Ultraformer III

HIFU Ultraformer III– długotrwały lifting skóry

hifu_1
HIFU Ultraformer III
(4/5 z 15 ocen)

Zapewnia długotrwały lifting twarzy i ciała, a efekt jest natychmiastowy, widoczny po jednym zabiegu! Dzięki Hifu Ultrafromer III można odmłodzić skórę o kilka lat! Po pierwsze, TWARZ! Lifting Hifu wygładza nawet bardzo głębokie zmarszczki, napina i zagęszcza skórę. Odmładza spojrzenie poprzez uniesienie powieki górnej i podniesienie linii brwi. Poprawia kontur twarzy, przywracając jej symetrię. Redukuje podwójny podbródek i poprawia linię żuchwy. Po drugie, SZYJA! Równomiernie napina skórę szyi – usuwanie zmarszczek poziomych szyi nigdy nie było prostsze! Po trzecie, DEKOLT! Ujędrnia skórę na dekolcie i ramionach. Po czwarte, BRZUCH, UDA, POŚLADKI! Hifu to rewelacyjny lifting brzucha, ładnie napinający skórę, także po ciąży! Chcesz mieć szczupłe uda, gładkie nogi i jędrne pośladki? Nowoczesna technologia Hifu sprawia, że marzenia się spełniają! Po piąte, ŁYDKI I KOLANA! Poprawia wygląd łydek, wyszczupla je i redukuje nadmiar skóry nad kolanami. Dzięki Hifu odzyskasz atrakcyjne, ponętne i kształtne ciało, a Twój nastrój poszybuje w górę! Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny. Natychmiast, bez rekonwalescencji, wracasz do zwykłej aktywności, tylko… piękniejsza! Efekty utrzymują się nawet dwa lata i  nawet po upływie tego czasu, skóra będzie wyglądać młodziej niż wcześniej! Hifu Ultraformer III to coś dla najbardziej wymagających klientów. Sprawdź!

 

 

Lifting Hifu – efekty

 • poprawia kontur twarzy
 • redukuje podwójny podbródek
 • zapewnia wygładzenie zmarszczek i bruzd na twarzy
 • redukuje zmarszczki i ujędrnia: szyję, dekolt, ramiona
 • wyszczupla uda i ujędrnia pośladki
 • redukuje wiszącą skórę na łydkach

Lifting Hifu – wskazania:

 • opadające powieki
 • chomiczki
 • podwójny podbródek
 • fałdy luźnej skóry na twarzy
 • utrata gęstości skóry
 • zmarszczki, bruzdy, linie
 • zmarszczki na szyi i dekolcie
 • zwiotczenia na udach, pośladkach i łydkach
 • tłuszcz na brzuchu i biodrach
 • nadmiar skóry po odchudzaniu
 • nadmiar rozciągniętej skóry po ciąży

Hifu – piękne ciało bez kompromisów

Z wiekiem skóra wiotczeje, bo włókna kolagenowe ulegają rozluźnieniu i zanikają. Pojawiają się zmarszczki i zwiotczenia, zmęczone spojrzenie, asymetria twarzy. Czas nie jest łaskawy dla szyi i dekoltu, gdzie tworzą się zmarszczki, bruzdy i fałdy. Trudno pozbyć się zwiotczałej skóry na brzuchu, utrzymać zgrabne uda i pośladki. STOP! TAK BYĆ NIE MUSI! Dawniej jedynym rozwiązaniem były bolesne zabiegi operacyjne, czyli lifting chirurgiczny, wymagający długiej rekonwalescencji. To już historia, odkąd mamy Hifu Ultraformer III. Za pomocą tej rewolucyjnej technologii przeprowadzamy nieinwazyjny lifting, odmładzamy skórę twarzy i ciała, poprawiamy jej jędrność i elastyczność. Tylko JEDEN zabieg wystarczy, by uzyskać maksymalny efekt w danej okolicy ciała! Efekt liftingu jest naturalny i widoczny natychmiast po zabiegu. Dodatkowo pobudzony zostaje proces odnowy włókien kolagenowych, który postępuje przez kolejne 3-6 miesięcy. Przebudowa skóry jest trwała i głęboka, a efekty spektakularne! Po liftingu Hifu skóra na zawsze pozostanie młodsza niż byłaby naturalnie – nawet po upływie 2 lat, podczas których utrzymuje się najlepszy efekt, nie wraca ona do pierwotnego stanu.

Hifu – jak wygląda zabieg?

Zabieg jest nieinwazyjny, podczas jego wykonywania nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Do wybranych partii ciała przykładane są specjalne końcówki urządzenia, oddziałujące na tkanki. Pacjent odczuwa w tych miejscach ciepło, czasem delikatne pieczenie. Zabieg nie wymaga znieczulenia. W zależności od obszaru lifting Hifu trwa od 20 minut do 1,5 godziny. Zabieg jest bezpieczny i stanowi doskonałą alternatywę dla liftingu operacyjnego.

Hifu po zabiegu

Rekonwalescencja nie jest potrzebna. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności.

Jak działa Hifu?

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound, wysyła zogniskowaną falę ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości. Taka wibracja pobudza komórki skóry do regeneracji i wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Podczas zabiegu tkanki kurczą się, przez co osiągamy efekt liftingu. Urządzenie posiada aż 6 różnych końcówek, którymi można oddziaływać na różnych głębokościach. Intensyfikuje to efekt liftingu i sprawia, że przebudowa skóry jest naprawdę głęboka i trwała.

*

Hifu lifting, Warszawa, Studio Sante zaprasza!


Specjaliści HIFU Ultraformer III w Studio Sante Warszawa

Dr Elżbieta Techmańska

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog i doświadczona specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging.

Dowiedz się więcej