Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

Masaż misami tybetańskimi Studio Sante Uzdrowisko Miejskie.2

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich przynosi dobroczynne odprężenie i harmonijne poczucie relaksacji. Uwalnia zgromadzone w ciele napięcia i blokady, otwiera drogę do wzmocnienia wewnętrznych sił uzdrawiających. Usuwa nagromadzony stres i lęk, łagodnie wprowadza w stan alfa, w którym dochodzi do zsynchronizowania półkul mózgowych, a ciało zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Dźwięki mis tybetańskich to coś więcej niż wrażenia słuchowe – kojące i subtelne drgania przenikają i masują ciało, rozprzestrzeniając się koncentrycznymi falami. Niosą informację zdrowia, dzięki czemu każda z czterech bilionów komórek ciała zostaje pobudzona do optymalnego rezonowania. Masaż dźwiękiem mis tybetańskich oddziałuje równocześnie na ciało fizyczne i na ciała subtelne, prowadząc je ku harmonii i wzajemnej równowadze. Polecany również dla przyszłych Mam jako sposób na przygotowanie się do porodu i element naturalnej rekonwalescencji po porodzie. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu, odczujesz niebywałą lekkość i wewnętrzny spokój. Wsłuchaj się w siebie i poczuj… Zapraszamy do Studio Sante!

 

 

Masaż dźwiękiem – efekty:

  • pomaga osiągnąć stan wyciszenia
  • zapewnia głęboki relaks ciała i umysłu
  • usuwa blokady energetyczne
  • niweluje napięcia mięśniowe
  • wspomaga procesy samouzdrawiania
  • łagodzi stres, lęk i zmęczenie
  • wspiera intuicję i kreatywność
  • ułatwia osiągnięcie stanu medytacji

Masaż dźwiękiem – jak działa?

Każde uderzenie pałeczką w misę powoduje, że rozlega się piękny, wielopoziomowy dźwięk, bardzo przyjemny dla ucha i działający uspokajająco na emocje. Powstaje unikalna przestrzeń dźwięku, w którą umysł i ciało osoby masowanej może się zanurzyć. „Obmywając dźwiękiem”, terapeuta pomaga osiągnąć stan głębokiego wyciszenia i rozpocząć proces nowego postrzegania dźwięków świata. Dźwięki mis tybetańskich wibrują długo i delikatnie, łagodnie wnikają do wszystkich komórek, masując je i wprowadzając w stan równowagi.

 

Masaż dźwiękiem mis – jak wygląda?

Osoba doświadczająca masażu dźwiękiem leży wygodnie w ubraniu na stole do masażu. Misy dźwiękowe ustawiane są na wybranych miejscach na ciele bądź terapeuta trzyma misę nad ciałem osoby masowanej, a następnie wprowadzana ją w lekkie brzmienie. W obu przypadkach nie tylko słyszymy piękny dźwięk wydawany przez misę, lecz także odczuwamy w ciele jego kojące wibracje.

Uwaga: podczas masażu dźwiękiem należy mieć na sobie wygodne ubranie pozbawione elementów metalowych, ponieważ zakłócają one przebieg terapii dźwiękiem.

Misy tybetańskie – historia

Misy tybetańskie (inaczej: misy dźwiękowe) są wykorzystywane w wedyjskiej sztuce lekarskiej od ponad pięciu tysięcy lat. Zgodnie z wyobrażeniami ludzi kultury Wschodu człowiek powstał z dźwięku, a więc definiuje go własny, niepowtarzalny kod dźwiękowy. Jeśli potrafi żyć w zgodzie z samym sobą i swoim otoczeniem, czuje się szczęśliwy i zdrowy, jest w stanie samodzielnie i kreatywnie kształtować swoje życie. Podstawą masażu misami jest prastare przekonanie o harmonizującym oddziaływaniu dźwięków, które, docierając do każdej komórki, pobudzają ją do właściwej wibracji. Subtelne drgania przenikają ciało rozprzestrzeniając się koncentrycznymi falami. Każda cząsteczka zostaje dotknięta przez przyjemny dźwięk.

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich w Studio Sante prowadzi Beata Aussenberg, dyplomowana masażystka dźwiękiem, posiadająca Certyfikat Instytutu Petera Hessa w Uenzen wydany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Dźwiękiem.

 

Misy tybetańskie, Warszawa, Studio Sante zaprasza!


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Masaż dźwiękiem mis tybetańskich w Studio Sante Warszawa

Beata Aussenberg

Dyplomowana masażystka dźwiękiem

Dowiedz się więcej