Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui

lomi lomi 1

Dawniej masaż Lomi Lomi Nui stanowił element rytuału służącego duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu wewnętrznej równowagi. W tradycji polinezyjskiej wykonywany był na kamiennym ołtarzu i trwał wiele godzin, a nawet dni. Ceremonia połączona była z tradycyjnym hawajskim tańcem hula. Wykonywana była zwykle w szczególnych momentach poprzedzających wejście w nowy etap życia.

Dzisiaj masaż ten trwa zwykle 90 – 120 minut i obejmuje całe ciało. Osoba masowana leży nago (okrywane są ręcznikiem lub chustą tylko części intymne). Charakterystyczne dla masażu Lomi Lomi  Nui są duże farbowane ręcznie chusty do przykrywania osoby masowanej. Służą też jako strój masażysty, oraz ozdoba gabinetu. Nadają masażom orientalnego uroku, a wraz z innymi akcesoriami współtworzą niezwykłą atmosferę zabiegu.

Technika masażu polega na odpowiednim nacisku na określone punkty i rejony ciała i uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie. Wykorzystuje się nie tylko otwarte dłonie i ich poduszki, ale także zgięte palce, opuszki, całą powierzchnię rąk: nadgarstki, przedramiona, łokcie i barki.   Masażysta głaszcze nas nimi, obejmuje, uciska, muska, kołysze, unosi na rękach, porusza naszymi nogami i rękami sprawiając, że czujesz się jakbyś leżał/a na fali oceanu. Dzięki długim i płynnym ruchom, masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Usuwane są wewnętrzne blokady skumulowane w ścięgnach i w stawach w których zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć.

Masaż Lomi Lomi Nui reguluje pracę układu nerwowego i pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Poprawia krążenie krwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób żyjących w stresie. Stanowi holistyczny rytuał jednoczący ciało i umysł.

 


Specjaliści Masaż Lomi Lomi Nui w Studio Sante Warszawa

Luh Putu Rina Sari Dewi

Dyplomowana masażystka

Dowiedz się więcej