Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabiegi i Terapie > Masaże > Masaż relaksacyjny+ BEMER lub MultiVIB

Masaż relaksacyjny+ BEMER lub MultiVIB

masazbemer1

Masaż relaksacyjny to magia odprężenia i cudowna chwila przyjemności. Wprowadza w stan głębokiego relaksu, pomagając zapomnieć o stresie i zmęczeniu. Ciało uwalnia od napięć, mięśniom zapewnia swobodę. Koi nerwy i niweluje stres. Stymulując wydzielanie endorfin, zapewnia radość i błogostan. Wyciszenie emocji, zastrzyk energii i regeneracja sił witalnych – to także zapewnia masaż relaksacyjny. SPA Studio Sante wyróżnia kameralna atmosfera gabinetu masażu: migoczące płomyki świec, relaksująca muzyka i cudownie pachnące olejki sprawią, że porzucisz szarą codzienność i odkryjesz nowy wymiar przyjemności z masażu relaksacyjnego. Nowość! Skorzystaj z masażu relaksacyjnego z terapią BEMER stymulującą mikrokrążenie krwi – najnowocześniejszą i najlepiej przebadaną Fizykalną Terapią Naczyniową lub z terapią MultiVIB. Dowiedz się więcej!

 

Masaż relaksacyjny + BEMER lub MultiVIB

Blask świec, zapach olejków, relaksująca muzyka i płynne ruchy masażysty rozluźniające Twoje spięte mięśnie… Oddalające się troski dnia codziennego, rozpływające się emocje i błogie wyciszenie… Czy można chcieć czegoś więcej od dobrego masażu relaksacyjnego? W Studio Sante oferujemy Ci połączenie masażu z terapią BEMER lub terapią MultiVib podczas jednego zabiegu. Masaż relaksacyjny przyśpiesza krążenie krwi i limfy, zwiększa dotlenienie tkanek i napędza procesy detoksykacji, ale z BEMEREM lub MultiVib dzieje się to szybciej i jeszcze bardziej efektywnie. W tym samym momencie, gdy wygodnie leżysz na leżance i oddajesz się w ręce doświadczonego masażysty, jednocześnie pracuje dla Ciebie jedno z tych urządzeń. Urządzenia BEMER nie czujesz – po prostu leżysz na macie, emitującej odpowiednie fale magnetyczne, natomiast korzyści z tej terapii zaczynasz czerpać już kilka minut od jej rozpoczęcia! Krążenie krwi przyśpiesza, więc wszelkie procesy regeneracyjne w organizmie nabierają tempa! Masaż relaksacyjny z terapią BEMER skutecznie redukuje przewlekły stres, poprawia jakość snu, polepsza ogólne samopoczucie. Działanie MultiVib odczuwasz  w postaci delikatnych wibracji, wprawiających ciało w delikatne drgania, zapewniające relaksację. Terapia wibroakustyczna MultiVib wykorzystująca wibracje dźwiękowe o niskiej częstotliwości przynosi efekty w postaci masowania narządów wewnętrznych, rozluźnienia ciała i odprężenia umysłu. Wspiera redukcję napięć i bólu, zwiększa witalność i dodaje energii.

 

> Dowiedz się więcej o BEMER <

> Dowiedz się więcej o MultiVib <

 

Masaż relaksacyjny – efekty

  • redukcja stresu i napięcia emocjonalnego
  • regeneracja sił witalnych
  • przywrócenie harmonii psychicznej i fizycznej
  • lepszy sen
  • rozluźnienie mięśni, redukcja napięć mięśniowych i bólu
  • redukcja nawracających bólów głowy
  • napięta, odmłodzona, elastyczna i przyjemna w dotyku skóra
  • odprężenie i poprawa samopoczucia

 

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

Wykonanie masażu poprzedza wywiad dotyczący stanu pacjenta. Następnie terapeuta wykonuje masaż relaksacyjny ciała, stosując delikatne techniki wprowadzające ciało w odprężenie. Intensywność masażu jest dostosowana do potrzeb i indywidualnych oczekiwań klienta.

Masaż relaksacyjny Warszawa – SPA Studio Sante zaprasza!

 


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Masaż relaksacyjny+ BEMER lub MultiVIB w Studio Sante Warszawa

Artur Urbanik

Mgr fizjoterapii, terapeuta manualny.

Dowiedz się więcej

Agata Przybylska

Fizjoterapeutka, masażystka.

Dowiedz się więcej

Luh Putu Rina Sari Dewi

Dyplomowana masażystka

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej

Igor Sęczkowski

Fizjoterapeuta, specjalista masażu

Dowiedz się więcej

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej