Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > MultiVib

MultiVibterapia wibroakustyczna

multivib-studio-sante

Zrelaksowany umysł, głębokie odprężenie ciała, redukcja stresu – sposoby mogą być różne, ale terapia wibroakustyczna MultiVib jest tylko jedna! Zamykasz oczy, relaksujesz się, słuchając uspokajających dźwięków muzyki, a tymczasem specjalny materac, na którym wygodnie leżysz, emituje harmonicznie niskie częstotliwości, wprowadzające Cię w stan ukojenia i redukując ból kręgosłupa. Całe Twoje ciało wsłuchuje się w delikatne wibracje, odzyskujesz spokój umysłu, wewnętrzną równowagę, dobre samopoczucie. Odczuwasz przypływ życiowej energii i optymizmu. To nie wszystko! Terapia MultiVib wspomaga terapie bólu kręgosłupa, zmniejsza ból między łopatkami, redukuje napięcia szyi i karku. Przynosi ulgę w bólach głowy, migrenie, a nawet przy zawrotach głowy. Wspomaga rehabilitację po kontuzjach i urazach. Łagodzi dolegliwości menopauzy i bolesne menstruacje. Zwiększa zdolność do wysiłku i przyśpiesza regenerację po treningu. Subtelne drgania materaca oddziałują na całe ciało i narządy wewnętrzne niczym kojący masaż, a ich częstotliwości wpływają na Twój umysł i ciało jak muzyczna harmonia. Tego nie zapewnią Ci żadne tradycyjne terapie!

 

Terapia wibroakustyczna – efekty

 • redukcja bólu dolnego odcinka kręgosłupa
 • zmniejszenie napięcia i zmęczenia mięśni karku i szyi
 • redukcja skurczów mięśni
 • poprawa ukrwienia i natlenienia tkanek
 • redukcja stresu i przewlekłego zmęczenia
 • zmniejszenie bólów głowy i migren
 • szybsza regeneracja po wysiłku
 • zmniejszenie bólu miesiączkowego
 • łagodzenie dolegliwości menopauzy (uderzenia gorąca)
 • wyciszenie niepokoju, frustracji, nerwowości
 • zwiększenie koncentracji
 • lepszy sen – dłuższy i głębszy
 • polepszenie nastroju i ogólnego samopoczucia
 • poprawa zdolności do wypoczynku
 • głęboki relaks i odprężenie
 • zastrzyk sił witalnych

 

Poszczególne programy Multivib trwają 23-50 minut. Są opracowane dla celów terapeutycznych (schodzenia kręgosłupa), regeneracyjnych, relaksacyjnych, kosmetycznych oraz wspomagających terapię wielu dolegliwości. Odpowiedni program dobiera terapeuta po konsultacji z klientem.

 

Multivib – skuteczna terapia kręgosłupa i nie tylko!

Kręgosłup – tworzący oś ciała człowieka – odgrywa kluczową rolę dla zachowania zdrowia i długiego życia w sprawności. Każdy, kto doświadczył bólu kręgosłupa, dobrze wie, jak bardzo może on ograniczać i obniżać komfort codziennego życia. Nie każdy jednak wie, że od stanu kręgosłupa zależy także: praca serca, przepływ krwi w całym ciele, prawidłowa praca jelit, sprawność wątroby i działanie gruczołów wewnętrznych. Jak to możliwe? Korzenie nerwowe oplatające kręgosłup są połączone z innymi włóknami nerwowymi i przewodzą informacje dotyczące stanu wszelkich organów w ciele. Zdrowy kręgosłup chroni rdzeń kręgowy i mózg przed nadmiernymi wstrząsami i urazami, i dlatego absolutnie kluczowa dla zdrowia są: profilaktyka schorzeń kręgosłupa i skuteczne terapie kręgosłupa. Jeśli kręgosłup jest osłabiony, krzywy, jeśli odstępy między kręgami są zmniejszone, jeśli kręgi są ściśnięte lub zablokowane, to cierpią na tym włókna nerwowe. Wszelkie blokady w obrębie kręgosłupa prowadzą do zmniejszenia ukrwienia i problemów z przekazywaniem impulsów nerwowych. A ponieważ kręgosłup i całe ciało funkcjonuje jak zespół naczyń połączonych, dolegliwości mogą się przenosić również na inne narządy i układy. Zawroty głowy, bóle głowy, problemy z koncentracją, skurcze mięśni nóg, a nawet choroby ginekologiczne czy urologiczne mogą mieć swoje źródło w problemach z kręgosłupem. Dlatego bez względu na rodzaj wady, choroby czy zwyrodnienia kręgosłupa, znacząca część terapii kręgosłupa powinna być nakierowana na poprawę krążenia krwi w obrębie włókien nerwowych lub – w miarę możliwości – przywrócenie prawidłowego mikrokrążenia. Terapia wibroakustyczna Multivib to nieinwazyjna i skuteczna metoda na:

 • pobudzenie krążenia krwi w mięśniach przykręgosłupowych
 • poprawę ukrwienia mięśni posturalnych i wyważenia kręgosłupa
 • redukcję bólu pleców, będącego wynikiem przeciążenia czy nieprawidłowej postawy
 • poprawę krążenia i lepsze ukrwienie włókien nerwowych zlokalizowanych w obrębie kręgosłupa
 • redukcję obrzęków w ciele
 • efektywniejsze działanie terapii manualnej kręgosłupa – masażu leczniczego, terapii powięziowo-mięśniowej i innych terapii na kręgosłup

 

Co to jest terapia wibroakustyczna? Jak działa Multivib?

Terapia wibroakustyczna polega na wprawianiu ciała w subtelne wibracje, oddziałujące nawet na głęboko położone tkanki niczym masaż wewnętrzny. Poddanie organizmu terapii wibroakustycznej jest naturalne, ponieważ w naszym ciele cały czas zachodzą mikrowibracje tkanek. Ich źródłem jest choćby praca serca, aktywność naczyniowo-mięśniowa czy drgania wywołane przez wprawienie ciała w ruch to zjawiska całkowicie fizjologiczne.  Mikrowibracje są potrzebne, ponieważ stymulują transport substancji odżywczych i tlenu do komórek, odprowadzanie z nich dwutlenku węgla i produktów przemiany materii, oraz liczne reakcje immunologiczne. Spadek intensywności mikrowibracji sprzyja spowolnieniu tych wszystkich procesów, obniżeniu prędkości metabolizmu, powstawaniu obrzęków. Im człowiek starszy, im bardziej siedzący tryb życia prowadzi, tym bardziej jest narażony na skutki deficytu mikrowibracji oraz zmniejszenia ukrwienia tkanek i narządów. Podobna sytuacja występuje po urazach, wypadkach czy w sytuacjach wymagających unieruchomienia na jakiś czas. Terapia wibroakustyczna Multivib pozwala na wyrównanie niedoborów mikrowibracji poprzez oddziaływanie na ciało falami dźwiękowymi o niskiej częstotliwości. Ponieważ ciało człowieka składa się w ok. 70% z wody, która jest doskonałym nośnikiem wibracji, fale dźwiękowe przenoszą energię do jego wnętrza, wprawiać komórki w drgania. Terapia wibroakustyczna ma tę przewagę nad innymi metodami, że jej oddziaływanie dociera do miejsc, do których dotarcie tradycyjnymi metodami nie jest łatwe lub jest wręcz niemożliwe. Wibroakustyka wpływa korzystnie na nerwy, gruczoły, płuca, serce i najgłębiej położone naczynia krwionośne, które zostają masowane specjalnie dobranymi drganiami.  Mikrowibracje, poprawiając ukrwienie w obrębie kręgosłupa, mięśni i całego, są więc niezwykle pomocne w zmniejszaniu dolegliwości kręgosłupa, chorobach stawach, urazach i kontuzjach, obrzękach i odleżynach, migrenach, menopauzie, a także: redukcji stresu, bezsenności i zmęczenia. Technologia MultiVib  opiera się o badania naukowe, które dowodzą, że drgania zewnętrzne mogą pozytywnie wpływać na organizm.

 

NOWOŚCI SPA Studio Sante!

Zachęcamy do skorzystania z terapii łączonej: Masaż relaksacyjny + MultiVib 

 

Terapia wibroakustyczna – opinie – MultiVib

Poznaj opinie o MultiVib osób, które poddały się tej terapii.

 

Terapia Multivib – czym jest i jak powstała

Dowiedz się więcej: LINK 

 

 

*

Terapia wibroakustyczna, Warszawa, Studio Sante zaprasza!

MultiVib Warszawa SPA Studio Sante, polecamy!


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści MultiVib w Studio Sante Warszawa

Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Dowiedz się więcej