Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Nauka Pływania

Nauka Pływania

Nauka pływania

Nauczymy Cię pływać! Poprawimy Twoją technikę! Sprawimy, że poczujesz się jak ryba w wodzie! Chcesz nauczyć się pływać, ale boisz się wody? Patrzysz z zazdrością na świetnych pływaków, ale sam myślisz, że na naukę jest już za późno? Wstydzisz się, że nie umiesz pływać? Lubisz pływać, ale łatwo się męczysz i szybko tracisz oddech? Nieźle pływasz, ale brakuje Ci umiejętności technicznych i szybkości? Czas to zmienić! Przyjdź na zajęcia z nauki pływania do Studio Sante i przekonaj się, że pływanie jest proste!

Studio Sante oferuje naukę pływania od podstaw lub doskonalenie pływania we wszystkich stylach. Gwarantujemy widoczne efekty już po pierwszym spotkaniu! Osobom, które czują się niepewnie w wodzie, pomożemy przełamać bariery i lęki. W Studio Sante każdy nauczy się pływać – bez względu na wiek, formę i lęk przed wodą! Nauka pływania dla dorosłych to wyłącznie zajęcia indywidualne – trening personalny zapewnia optymalne dostosowanie programu nauki do umiejętności, kondycji i oczekiwań Klienta. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, zapewniający bezpieczeństwo i komfortową atmosferę w trakcie nauki.

Nauka pływania odbywa się w basenie z krystalicznie czystą wodą, która nie szczypie w oczy i nie podrażnia spojówek. Dzięki filtracji na szkle aktywowanym, elektrolizie próżniowej soli i ekspozycji na działanie specjalistycznych lamp UV jest mikrobiologicznie czysta i aksamitnie miękka. To jedyny basen w Polsce, w którym zastosowano tak przyjazne prozdrowotne rozwiązanie! W Studio Sante zapomnisz o nieprzyjemnym zapachu drażniącym drogi oddechowe i pozostającym na kostiumach. To nie u nas! Duża ilość światła dziennego zwiększa komfort nauki, a muzyka płynąca z podwodnych głośników oraz specjalnie dobrane podwodne światła poprawiają nastrój i przestawiają mózg w stan alfa, przygotowujący do optymalnego uczenia się!

Dlaczego warto pływać? Pływanie to same korzyści! Poprawia wydolność i pojemność płuc, koryguje wady postawy, redukuje bóle kręgosłupa, wzmacnia mięśnie, pozwala zrzucić wagę i zmniejszyć cellulit. Odciąża stawy i przynosi ulgę osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa i pochodzące od kręgosłupa oraz rehabilitującym się po urazach. Osoby, które regularnie pływają, zwykle się nie garbią – mają zgrabną sylwetkę i ładną, prawidłową postawę.


Pływanie w basenie 
– wyższa witalność, większa energia, większy relaks

Fitness w wodzie obniża poziom hormonów stresu – kortyzolu i adrenaliny. Przywraca energię, odpręża i poprawia nastrój. Pływając w basenie z wodą o optymalnej temperaturze i niezwykłej miękkości, odczuwamy zdecydowanie większą przyjemność z kąpieli niż na zwykłej pływalni. Muzyka płynąca z podwodnych głośników i podwodne lampy LED świecące na odpowiednio dobrany kolor zwiększają poczucie komfortu i uatrakcyjniają pobyt w basenie. Muzykoterapia i koloroterapia to naturalne metody wspomagające relaksację.

Pływanie – dla urody!

Pływanie to zarazem masaż wodny, który wspomaga redukcję cellulitu i spalanie tkanki tłuszczowej. Pływając systematycznie, możesz stracić na wadze, pozbyć się obrzęków nóg, a zarazem harmonijnie rozwinąć mięśnie wszystkich partii ciała i ujędrnić ciało. Miękka i aksamitna woda ma kojący wpływ na skórę – sprawia, że staje się delikatna i wygładzona. Pływanie poprawia sylwetkę – wyszczupla ją i poprawia proporcje, a także – poprzez wzmocnienie mięśni – koryguje nieprawidłową postawę. Dzięki pływaniu będziesz zgrabniejsza, a poruszając się, będziesz trzymać się prosto! Odprężenie i relaks, które da Ci pływanie w basenie sprawi, że będziesz uśmiechnięta i pełna energii – to najlepszy sposób, by czuć się i wyglądać młodo!

 

Pływanie – dla zdrowia!

Umiejętność pływania poprawia naszą pewność i bezpieczeństwo w wodzie. Ale to nie wszystko! Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów, a poza tym jest bardzo relaksujące! Poprawia pracę serca i układu krążenia, stymuluje do prawidłowej pracy układ nerwowy. Ma zbawienny wpływ na kręgosłup i stawy, które podczas pływania są odciążane. Rozwija niemal wszystkie mięśnie – brzucha, nóg, ramion, pleców. Dzięki temu poprawia sylwetkę, ponieważ aktywizuje grupy mięśni odpowiedzialnych za postawę ciała. Polepsza także koordynację ruchową, co wpływa pozytywnie na ogólną sprawność fizyczną.

Rezerwacja zajęć: 

tel.:  22 417 80 90
e-mail: kontakt@studiosante.pl