Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Peeling ciała

Peeling ciała

peeling-calego-ciala2
Peeling ciała
(4.2/5 z 10 ocen)

Peeling doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Dzięki użyciu kosmetyków anty-aging renomowanej marki Beauty Creation, zawierających wyłącznie naturalne składniki: ekstrakt z alg i wyciągi roślinne, doskonale ją rewitalizuje. Do wyboru 2 opcje: peeling i masaż relaksacyjny – dla najbardziej wymagających; lub peeling i aplikacja oleju – dla osób mających mniej czasu. Peeling i masaż relaksacyjny sprawiają, że skóra staje się aksamitnie gładka, miękka i elastyczna. Napięte mięśnie rozluźniają się, a stres i złe emocje rozpływają się. Dzięki peelingowi i aplikacji oleju skóra pozostaje doskonale nawilżona i jedwabiście gładka. Zabieg rewitalizuje i regeneruje skórę, ma też działanie odprężające.

 

 

 

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu terapeuta dobiera linię kosmetyczną w zależności od kondycji skóry i oczekiwań klienta. Zabieg składa się z dwóch części: peelingu i masażu relaksacyjnego lub peelingu i aplikacji oleju.


Peeling ciała – efekty

• oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry
• ujędrniona i zregenerowana skóra
• odmłodzona i jedwabiście gładka skóra
• relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Peeling ciała w Studio Sante Warszawa

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej

Ewa Brzezińska

Fizjoterapeutka, masażystka, specjalistka terapii punktów spustowych.

Dowiedz się więcej

Igor Sęczkowski

Fizjoterapeuta, specjalista masażu

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej