Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Peeling ciała

Peeling ciała

peeling-calego-ciala2

Peeling doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Dzięki użyciu kosmetyków anty-aging renomowanej marki Beauty Creation, zawierających wyłącznie naturalne składniki: ekstrakt z alg i wyciągi roślinne, doskonale ją rewitalizuje. Do wyboru 2 opcje: peeling i masaż relaksacyjny – dla najbardziej wymagających; lub peeling i aplikacja oleju – dla osób mających mniej czasu. Peeling i masaż relaksacyjny sprawiają, że skóra staje się aksamitnie gładka, miękka i elastyczna. Napięte mięśnie rozluźniają się, a stres i złe emocje rozpływają się. Dzięki peelingowi i aplikacji oleju skóra pozostaje doskonale nawilżona i jedwabiście gładka. Zabieg rewitalizuje i regeneruje skórę, ma też działanie odprężające.

 

 

 

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu terapeuta dobiera linię kosmetyczną w zależności od kondycji skóry i oczekiwań klienta. Zabieg składa się z dwóch części: peelingu i masażu relaksacyjnego lub peelingu i aplikacji oleju.


Peeling ciała – efekty

• oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry
• ujędrniona i zregenerowana skóra
• odmłodzona i jedwabiście gładka skóra
• relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia


Specjaliści Peeling ciała w Studio Sante Warszawa

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej