Diament Prix de Beaute Cosmopolitan 2016

studio_sante_cosmopolitan


Konkurs Międzynarodowy Prix de Beaute Cosmopolitan 2016 rozstrzygnięty!

Już po raz 18 wytypowane zostały najlepsze zabiegi i kosmetyki 2015 roku
w najbardziej prestiżowym konkursie branży kosmetycznej 
Prix de Beaute.

 

Jury konkursowe w składzie:

Hanna Wolska, Agata Rucińska, Iza Mazur-Poniatowska, dr Iwona Radziejewska, Magdalena Pieczonka, Paulina Sykut-Jeżyna – stanęło przed trudnym zadaniem wobec tak wysokiej jakości produktów i dużej liczby zgłoszeń. Statuetki kryształowych diamentów przyznano 30 laureatom w 15 kategoriach.

Studio Sante decyzją Jury zdobyło Diament Prix de Beaute Cosmopolitan 2016 w Kategorii Zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny. Międzynarodowy Plebiscyt, który od lat cieszy się ogromnym uznaniem- to wyjątkowe wyróżnienie- z jakiego jesteśmy dumni.

Ponadto, doceniono Studio Sante jako obiekt świadczący unikatowe usługi i to zaledwie w przeciągu 5 miesięcy od rozpoczęcia działalności na polskim rynku.

Serdecznie zapraszamy do Studia. Jesteśmy unikatem i jesteśmy tu dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Sante A. Kowalski sp. j. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 55a, 03-301 Warszawa, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sante A. Kowalski sp. j. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 55a, 03-301 Warszawa, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji drogą elektroniczną.

Akcja_Lato_Popup_W_Studio_sante