Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Rytuał Herbaciany Ogród

Rytuał Herbaciany Ogród

zielony-sekret-1-2
Rytuał Herbaciany Ogród
(4.7/5 z 6 ocen)

Rytuał Herbaciany Ogród to czas wyjątkowego odprężenia połączony z kompleksowym efektem oczyszczającym zabiegu Herbaciany ogród i rozluźniającym wpływem masażu relaksacyjnego. Odświeżające i detoksykujące działanie wyciągów z japońskich herbat i składników odżywczych z alg sprawi, że Twoja skóra będzie doskonale oczyszczona, aksamitnie gładka i rozświetlona. Zabieg nie tylko redukuje efekty starzenia, lecz także neutralizuje wolne rodniki w skórze. Rytuał Herbaciany Ogród to także sposób na likwidację stresu i zmęczenia! Masaż relaksacyjny zapewnia głęboką odnowę ciała, relaks i odprężenie. Herbaciany Ogród to wyjątkowy czas tylko dla Ciebie!

 

 

Przebieg rytuału

zabieg oczyszczający na ciało Herbaciany ogród (peeling, maska, aplikacja oleju) + masaż relaksacyjny

1. Zabieg oczyszczający Herbaciany ogród

Peeling solny eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Stymuluje mikrokrążenie, by lepiej oczyścić skórę i poprawić wchłanianie kosmetyków anty-aging. Wyciąg z zielonej, białej i czarnej herbaty neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za pogarszanie się stanu skóry.
Maska z alg i ekstraktów z herbat ma działanie odżywcze i detoksykujące. Poprawia stan ochronnej części naskórka. Poprawia jędrność i elastyczność skóry.

2. Masaż relaksacyjny z aplikacją oleju – olej z pestek z ekstraktami z alg Wacame to sposób na odpowiednie nawilżenie i rewitalizację Twojej skóry. Aksamitna gładkość i promienny blask to efekty, które zobaczysz od razu po zabiegu.


Efekty rytuału wellness

• oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry
• ujędrniona i zregenerowana skóra
• poprawa kolorytu skóry i efekt rozświetlenia
• odmłodzona i jedwabiście gładka skóra
• rozluźnienie i doenergetyzowanie mięśni
• redukcja stresu
• relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Rytuał Herbaciany Ogród w Studio Sante Warszawa

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej

Igor Sęczkowski

Fizjoterapeuta, specjalista masażu

Dowiedz się więcej

Ewa Brzezińska

Fizjoterapeutka, masażystka, specjalistka terapii punktów spustowych.

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej