Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Holistyczny RYTUAŁ D’ALCHÉMY

Holistyczny RYTUAŁ D’ALCHÉMY– 90 minut relaksu dla Ciebie i Twojej skóry

1904677-STS-PROMOCJA-RYTUAŁ-DALCHEMY-960x410px.png2

Chcesz się odprężyć, ale korzystasz wyłącznie z naturalnych kosmetyków? Przyjdź do Studio Sante i skorzystaj z holistycznego rytuału D’ALCHÉMY, w którym używamy jednych z najlepszych naturalnych kosmetyków na rynku. Jeżeli zależy Ci na naturalnej i organicznej pielęgnacji opartej na starannie dobranych składnikach aktywnych wyłącznie roślinnego pochodzenia, ten zabieg będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Czyste olejki aromaterapeutyczne zawarte w kosmetykach D’ALCHÉMY mają dobroczynny wpływ na wygląd i zdrowie skóry. Ponadto w istotny sposób wpływają na Twoje samopoczucie. Przynoszą odprężenie, ukojenie i uczucie szczęścia. Podaruj sobie chwilę relaksu oraz zadbaj o zdrowie i piękno swojej skóry dzięki holistycznemu rytuałowi D’ALCHÉMY.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z holistycznego rytuału D’ALCHÉMY?

  • wyłącznie naturalne i organiczne składniki pochodzenia roślinnego
  • głębokie odżywienie i nawilżenie skóry
  • bogate receptury gwarantujące skuteczność preparatów
  • rozświetlenie i ujędrnienie skóry
  • relaks i odprężenie

Jak przebiega zabieg?

Rytuał pielęgnacyjny rozpoczyna niezwykle relaksujący masaż pleców, wykonywany aromatyczną świecą do masażu. Wosk po rozgrzaniu zmienia się w odżywczą emulsję skomponowaną wyłącznie z roślinnych olejów i esencjonalnych olejków eterycznych. Masaż dogłębnie odżywi skórę, usunie wszelkie napięcia, zniweluje stres i pomoże zapomnieć o codziennych troskach. Kolejny krok to pielęgnacja twarzy, na którą składa się peeling na bazie pudru ryżowego i regenerującego olejku z pestek winogron. Następnie terapeuta wykonuje masaż twarzy, karku i dekoltu na aksamitnym, olejowym serum z róży damasceńskiej przy użyciu kamieni szlachetnych. Po masażu aplikowana jest wybrana maska, oraz krem do twarzy i pod oczy. Na zakończenie rytuału wykonywany jest aromaterapeutyczny masaż dłoni, by dać im moc do przekazywania dobrej energii innym.

Zachęcamy do zapoznania się z marką i kosmetykami D’ALCHEMY:

https://dalchemyskincare.com/o-dalchemy

Zapisz się na holistyczny rytuał D’ALCHÉMY i odkryj dar piękna z natury.


Specjaliści Holistyczny RYTUAŁ D’ALCHÉMY w Studio Sante Warszawa

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej