Yonelle S.O.S. WOKÓŁ OCZU - zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy | Studio Sante Warszawa

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabieg S.O.S. wokół oczu Yonelle

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1767 opinii)

To zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy z płatkami hydroinfuzyjnymi. Zmniejsza widoczność kurzych łapek, intensywnie ujędrnia i uelastycznia skórę. Głębia spojrzenia, wygładzona skóra i redukcja cieni pod oczami to także efekty, jakie zapewniają zabiegi pod oczy Yonelle. Zabieg S.O.S. można wykonywać jako osobny lub łączyć z innymi zabiegami.

Rezerwuj zabieg
Zabieg S.O.S. wokół oczu Yonelle
Zabieg S.O.S. wokół oczu Yonelle

Wskazania

Utrata jędrności skóry wokół oczu
Zmarszczki okolic oczu, kurze łapki
Zmęczony wygląd, podpuchnięte oczy

Zmniejsza widoczność kurzych łapek, intensywnie ujędrnia i uelastycznia skórę.

Medestelle S.O.S. Wokół Oczu

clock icon Czas trwania: 30 min price icon Cena: 140zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

icon

Zachwycające uczucie świeżości

icon

Rewelacyjne ujędrnienie

icon

Nadanie wypoczętego, młodszego wyglądu

icon

Redukcja kurzych łapek

icon

Spektakularne rozjaśnienie kolorytu skóry pod oczami

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Monika Pisarek

Monika Pisarek

Kosmetyczka

Jako kosmetyczka pracuje od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA i wyspecjalizowanych klinikach kosmetologiczno‑medycznych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz