Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > SCIO Diagnostyka Biofeedback

SCIO Diagnostyka Biofeedback

terapia SCIO 1.2
SCIO Diagnostyka Biofeedback
(4.5/5 z 61 ocen)

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operations System) to nowoczesne urządzenie diagnostycznoterapeutyczne, które wykorzystuje odkrycia naukowe udowadniające, iż wszelkie częstotliwości organizmu można zamienić na ciąg impulsów elektrycznych oraz bitów, które odczyta komputer. SCIO równoważy niekorzystne częstotliwości, przywracając optymalne tzn. właściwe dla stanu zdrowia i umożliwiające procesy odnowy. SCIO posiada europejski certyfikat medyczny II a, zgodny z dyrektywą WE 93/42/EWG i znajduje uznanie w świecie nauki i medycyny. Skanuje organizm, przedstawiając 11 000 informacji dotyczących stanu zdrowia. Wskazuje terapie najbardziej potrzebne i skuteczne dla odzyskania zdrowia i równowagi. Pomaga równoważyć pracę całego organizmu, redukując stres i wspierając usuwanie przyczyn chorób i zaburzeń oraz stymulując procesy samoodnowy. Jest doskonałym wsparciem i uzupełnieniem tradycyjnych metod leczenia.

 

 

LETNIA PROMOCJA – sprawdź promocyjne ceny zakupu karnetów!

 

JAK DZIAŁA SCIO?

Podczas sesji diagnostycznej klient jest podłączony do urządzenia za pomocą elektrod, przymocowanych do głowy, nadgarstków i kostek, dzięki czemu SCIO skanuje organizm za pomocą  fal elektromagnetycznych. Informacje podane przez SCIO są analizowane i opisywane przez terapeutę. W trakcie sesji terapeutycznej, SCIO stymuluje organizm impulsami o częstotliwościach wspierających konkretne procesy fizjologiczne, a powtarzalność bodźców powoduje stopniową regulację i powrót do zdrowia.

Historia badań naukowych nad SCIO sięga lat sześćdziesiątych XX w., kiedy rozpoczęto prace badawcze nad urządzeniami skanującymi organizm i przesyłającymi zwrotną informację biologiczną (tzw. biofeedback).  W 1989 prof. William Nelson udowodnił, że urządzenie elektrofizjologiczne może komunikować się  z pacjentem poprzez interakcje z ładunkami elektrycznymi obecnymi w ciele oraz ośrodkowym układem nerwowym – jest to podstawa działania urządzenia SCIO.


MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYKI SCIO

Dzięki diagnostyce SCIO można zawczasu zapobiec różnym dolegliwościom i chorobom cywilizacyjnym, sprawdzając bieżące parametry organizmu, takie jak:

 •  dystrybucja witamin, składników mineralnych i aminokwasów
 •  regulacja hormonalna i enzymatyczna
 •  obecność patogenów, takich jak grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty
 •  główne grupy alergenów
 •  obciążenie organizmu toksynami oraz rodzaje toksyn
 •  osłabienie lub przeciążenie organów wewnętrznych
 •  blokady w obszarze układu ruchu
 •  przyczyny chorób i zaburzeń organizmu
 •  poziom stresu
 •  nawodnienie organizmu
 •  natlenienie tkanek
 •  równowaga kwasowo zasadowa

 

SCIO – DOCENIANE PRZEZ NAUKOWCÓW, LEKARZY I TERAPEUTÓW

Na świecie popularność urządzeń SCIO systematycznie rośnie. Z możliwości SCIO coraz częściej korzystają lekarze, by uzyskać niezbędne wsparcie w diagnostyce i terapii. Z wykorzystywanych obecnie na świecie ok. 40 000 urządzeń SCIO, ok. 20-25% stosują dyplomowani lekarze, a 25-30% terapeuci i homeopaci. Za granicą z niesamowitych możliwości diagnostycznych i prozdrowotnych SCIO czerpią placówki medyczne. Uniwersytet Medycyny i Farmacji w Rumunii ma w ofercie certyfikowane studia podyplomowe z zakresu SCIO, prowadzone przez wybitnych naukowców, wśród których sa: dr Onut Bacean, dr Codruta Bacean, dr Aurel I. Bacean, dr Gokhan Senturk, dr Mezei Iosif, dr Igor Cetojevic, dr Anna Maria Cako, dr Matthias Heiliger, dr Debbie Drake, dr Bacean Aurel, dr Sarca Ovidiu. Studia te są akredytowane przez Rumuńskie Kolegium Lekarzy (Consulting Medical Education). Studio Sante, oferując terapie SCIO, już dziś wpisuje się w trend medycyny przyszłości, docenianej na całym świecie.

 

SCIO BIOFEEDBACK WARSZAWA – KONSULTACJE TERAPEUTYCZNE

Zastanawiasz się, który zabieg lub terapię wybrać? Chcesz poznać metody, dzięki którym terapeuci Studio Sante pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne? Interesują Cię unikatowe rozwiązania w strefie saun i basenów naszego SPA? Warszawa nie miała jeszcze takiego miejsca! Zadzwoń lub napisz do konsultanta, który kompetentnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszystkie wątpliwości.

KONSULTACJE DIAGNOSTYKA I TERAPIE
Maja Koprowska

tel.: + 48 609 003 508
e-mail: mkoprowska@sante.pl

 

 

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE

 • rozrusznik serca
 • ciąża

PRZECIWWSKAZANIA WYMAGAJĄCE KONSULTACJI LEKARSKIEJ

 • choroby zakaźne
 • ciężkie psychozy
 • epilepsja

 

Dowiedz się o możliwościach SCIO TERAPIACH BIOFEEDBACK 

 

 

SCIO Biofeedback Warszawa, SPA Studio Sante Uzdrowisko Miejskie zaprasza!

Artykuł z miesięcznika „Psychologia dla Ciebie” SENS _ nr 4/91, kwiecień 2016

Artykuł_SCIO_1 Artykuł_SCIO_2Artykuł_SCIO_3Artykuł_SCIO_4

 


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści SCIO Diagnostyka Biofeedback w Studio Sante Warszawa

Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Dowiedz się więcej