Słoneczna łąka SPA strefa relaksu | Studio Sante Warszawa

Popraw kondycję swojej skóry i spowolnij procesy starzenia

Słoneczna łąka

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1767 opinii)

Pragniesz bez względu na porę roku cieszyć się kąpielami słonecznymi, poprawić stan i koloryt skóry, odpocząć, zrelaksować się i odczuć poprawę nastroju? Słońce to energia życia! Skorzystaj z bezpiecznego opalania w Studio Sante. Odpocznij na wygodnych leżakach pod lampami emitującymi światło zbliżone do naturalnego światła słonecznego, ale – dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym – pozbawione szkodliwego działania! Podczas 20-minutowej sesji Twój organizm zsyntetyzuje niezbędną dzienną dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry.

Sprawdź wodorowe SPA

Dlaczego warto korzystać ze Słonecznej łąki?

– To strefa bezpiecznego opalania, bez oddziaływania na skórę szkodliwego promieniowania UV.

– Ty odpoczywasz, a Twój organizm wytwarza witaminę D3 – niezbędną dla organizmu i niedostępną przez większą część roku w naszej szerokości geograficznej.

– Poprawia kondycję skóry i spowalnia procesy starzenia.

– Daje efekt naturalnej, delikatnej i bezpiecznej opalenizny.

– Relaksuje i odpręża.

Bezpieczne opalanie

Opalanie na Słonecznej Łące jest bezpieczne dla skóry w odróżnieniu od opalania w zwykłym solarium, które wysusza skórę, przyspiesza procesy starzenia i może powodować nowotwory skóry. W Studio Sante zastosowano innowacyjne rozwiązanie – wysokociśnieniowe lampy wyposażone w diamentowe szkło skutecznie chroniące przed szkodliwymi promieniami UV, pozwalające na dużo łagodniejsze, przyjemniejsze i zdrowsze opalanie. Przez dłuższy czas i bez stresu możesz cieszyć się ciepłymi promieniami, poprawiającymi stan skóry i samopoczucie. Tak nowoczesne i prozdrowotne rozwiązanie jest dostępne tylko w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim!

Porady

– Standardową 20-minutową sesję możesz rozbić na dwie 10-minutowe.

– Ze Słonecznej Łąki możesz skorzystać kilka razy podczas odpoczynku po seansie w saunach.

– Aby utrzymać pozytywne efekty oddziaływania lamp na skórę nie polecamy po opalaniu kąpieli w basenie. Najbardziej optymalne rozwiązanie to skorzystanie ze Słonecznej Łąki po kąpielach i saunowaniu – na koniec pobytu w Studio Sante.

Przeciwwskazania

– Zażywanie lekarstw fotoalergizujących.

– Skłonność do występowania piegów, znamion, nietypowych przebarwień, oparzeń słonecznych.

– Nowotwory skóry.

Info w pigułce

– Temperatura: 29-30°C

 

Więcej informacji o dobroczynnym wpływie witaminy D3 na zdrowie.

 

phone icon22 417 80 90

Słoneczna łąka - korzyści dla Ciebie

icon

Daje efekt opalenizny bez szkodliwego promieniowania UV

icon

Poprawia kondycję skóry

icon

Pobudza organizm do wytwarzania witaminy D3

icon

Spowalnia procesy starzenia

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz