Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Stylizacja rzęs i brwi

Stylizacja rzęs i brwi

Stylizacja rzęs i brwi Studio Sante Uzdrowskio Miejskie.2jpg

Od teraz możesz wykonać w Studio Sante przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1. Dla upiększenia oprawy oczu proponujemy również lifting rzęs i hennę brwi. Zabiegi kosmetyczne wykonujemy, stosując najwyższej jakości kosmetyki o dużej gamie kolorystycznej tak, aby new look był jak najlepiej dopasowany do Twojej urody, kształtu twarzy, koloru włosów i oczu, i Twojej osobowości. Sprawdź i skorzystaj już dziś!

 

RZĘSY

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Wachlarz długich i gęstych rzęs masz w zasięgu ręki. Wystarczy skorzystać z zabiegu objętościowego zagęszczenia rzęs. Metoda objętościowa polega na pomnożeniu liczby rzęs i zapewnia natychmiastowy efekt wyrazistych, pięknych rzęs, diametralnie poprawiając wygląd i atrakcyjność oprawy oczu. Zabieg zagęszczania rzęs jest bezbolesny i nie niszczy naturalnych rzęs.

 

  • przedłużanie rzęs metodą 1:1

 

Sztuczne rzęsy wykonane są z ultralekkiego materiału, dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs, jednocześnie zapewniając efekt maksymalnego zagęszczenia rzęs. Zabiegi objętościowego zagęszczania rzęs to idealny sposób na cudownie gęste i długie rzęsy – szybką poprawę wyglądu przed ważnymi imprezami, ale także na co dzień, żeby utrzymać atrakcyjne i wyraziste spojrzenie.

 

Lifting rzęs – naturalnie piękne rzęsy

Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają olśniewająco, są podkręcone i bardziej atrakcyjne, a spojrzenie zyskuje więcej uroku. Jest to całkowicie bezinwazyjna metoda, naturalna alternatywa dla zabiegów doczepiania rzęs. Zabieg polega na zdecydowanym podkręceniu rzęs, co sprawia że oprawa oczu zyskuje wyjątkowy urok. Efekt liftingu rzęs utrzymuje się przez kilka tygodni. Podczas liftingu rzęs kosmetyczka może zastosować także dodatkowe preparaty silnie odżywiające rzęsy i zwiększające ich objętość. Dzięki temu efekt zabiegu liftingu rzęs jest jeszcze lepszy!

 

CENNIK STREFY BEAUTY – RZĘSY

 


 

BRWI – REGULACJA, HENNA

 

Henna brwi – idealnie podkreślone brwi

Przyciemnianie brwi henną to zabieg upiększający, który kobiety stosowały już tysiące lat wstecz. Naturalne barwniki i piękny efekt henny podbiły serca kobiet na całym świecie. Po zabiegu henny brwi są podkreślone, zagęszczone i bardziej wyraziste. Henna brwi to bezinwazyjny i chętnie stosowany zabieg, który pozwala delikatnie uwydatnić i wystylizować brwi. Odpowiednią barwę henny dobieramy do naturalnego koloru brwi i karnacji cery, tak żeby efekt był wyrazisty, ale jednocześnie naturalny. Henna brwi może być wykonana m.in. w kolorze ciemnego brązu, jasnego brązu lub blondu, a nawet szarym lub grafitowym. Paleta barw jest bardzo szeroka i pozwala dobrać kolor dla każdego typu urody. Henna brwi nie barwi skóry, nie powoduje podrażnień. Efekty henny brwi utrzymują się do kilku tygodni, brwi są piękne, optycznie zagęszczone i pięknie podkreślone.

 

Henna rzęs – naturalnie piękne, ciemne rzęsy

Henna rzęs to w pełni naturalny sposób na długotrwałe przyciemnienie rzęs. Henna rzęs to doskonała alternatywa codziennego tuszowania rzęs. Będziesz mogła zapomnieć o stosowaniu tuszu do rzęs na co najmniej 3- 4 tygodnie. Rzęsy po hennie są cudownie przyciemnione, wyglądają pięknie i naturalnie. Henna do rzęs barwi nawet cieniutkie włoski, dzięki temu rzęsy są optycznie zagęszczone, a oprawa oczu jest bardziej wyrazista. Cudownie podkreślone spojrzenie i piękne rzęsy – taki efekt uzyskasz dzięki hennie rzęs wykonanej w Studio Sante.

 

Regulacji brwi – doskonały kształt i zadbane brwi

Stylizacja i regulacja brwi może wspaniale upiększyć wygląd twarzy. Kształt i grubość brwi dostosowujemy indywidualnie, aby rozwiązanie sprawdziło się u każdej kobiety, pragnącej poprawić wygląd brwi.  Nasze doświadczone kosmetyczki dobierają kształt brwi do rysów twarzy i kształtu oczu. Brwi po regulacji są doskonale zadbane, wyglądają ładnie, estetycznie. Odpowiednio wyregulowane brwi dodają twarzy atrakcyjności i podkreślą naturalne piękno oczu. Doskonałym uzupełnieniem zabiegu regulacji brwi może być henna brwi.

 

CENNIK STREFY BEAUTY – BRWI

 

 

RECEPCJA STREFA ZABIEGOWA
tel.: 691 603 611