Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > THERAPHI Plasma System

THERAPHI Plasma Systemprzywraca stan, w którym organizm był zdrowy.

03321-1902847-Banner-podstrona-Therapi-960x410px

Theraphi Plasma System to holistyczna, nieinwazyjna metoda przywracająca komórek organizmu do optymalnego stanu zdrowia. Aktywuje system regeneracji leczniczej organizmu, wytwarzając silne pole bioaktywne.

 

Historia urządzenia A. Priore oraz powstania Theraphi Plasma System:

W 2016 roku dwaj badacze tematu długowieczności Dan Winter i Paul Harris stworzyli projekt urządzenia, w którym zastosowano odkrycia Nicoli Tesli, Aleksandra Gurwitscha, George’a Lakhovskygo, Royal Raymonda Rife’a oraz prace Antoine Priore. Ten włoski inżynier w latach 60-tych i 70-tych w oparciu o wiedzę uzyskaną podczas służby wojskowej, zbudował elektromagnetyczne maszyny o zaskakującej skuteczności leczenia. Badania Francuskiej Akademii Nauk wykazały prawie 100% skuteczność wyleczenia wszelkiego rodzajów nowotworów terminalnych oraz białaczki. Niestety, pomimo badań, w tamtym okresie działanie maszyny A. Priore było niezrozumiałe. Antoine Priore wprawdzie wiedział jak zbudować urządzenie, natomiast ani Akademia Francuska, ani on sam nie wiedzieli nic o występującym w procesie jego działania – zjawisku koniugacji fazowej. Po śmierci wynalazcy urządzenia Priore’a zostały zdemontowane, a projekty poszłyby w zapomnienie gdyby nie ponowne zainteresowanie tematem i dalsze działania Dana Wintera i Paula Harrisa.

 

Zasada działania urządzenia Theraphi:

W swoim projekcie Dan Winter i Paul Harris  nie tylko uwzględnili rozwiązania technologiczne zastosowane przez A. Priore, ale również usunęli jego niedoskonałości, które wynikały z braku naukowej wiedzy o zachodzących tam zjawiskach oraz z niedoskonałości ówczesnych technologii elektronicznych.

W urządzeniu precyzyjne częstotliwości harmoniczne wodoru i współczynnika Phi są modulowane i przechodzą przez unikalną mieszaninę gazów szlachetnych. Silnie naładowane fale plazmy przechodzą przez organizm, powodując ładowanie komórek. Dwie lampy plazmowe o przeciwnych polaryzacjach spinów naśladują superkoherencję zdrowego, żywego pola energetycznego. Fale zbiegają się w taki sposób, że skupiają się i samoorganizują, tworząc wzrost ładu i witalności, tym samym stymulując naturalny proces zdrowienia.

Mówiąc prościej, Theraphi Plasma System tworzy doskonałe zwierciadlane zestawy fal energii, które spotykają się, gdy stają się nieskończenie mniejsze przy dokładnym współczynniku Phi. Te fale energii przenoszą biliony różnych wibracji, każda w stosunku Phi. Współczynnik Phi w naturze jest podstawową zasadą, której Wszechświat używa do mnożenia się i dzielenia na wszystkich poziomach. Jest to fraktalna geometria natury i świadomości, działająca na wszystkich poziomach skali w ciele.

 

Przygotowanie przed sesją:

Przed pierwszą sesją każda osoba, która jest zdecydowana skorzystać z tej terapii, zostaje dokładnie poinformowana na temat polecanego ubioru podczas zabiegu, ogólnego przygotowania i jego przebiegu. Preferowany jest zawsze, ubiór wykonany z naturalnych materiałów. Podczas trwania zabiegu należy odłożyć wszystkie rzeczy wykonane z metalu oraz urządzenia elektroniczne. Zwraca się też uwagę na proces picia wody dobrej jakości przed zabiegiem – to ona będzie odgrywała znaczącą rolę w organizmie podczas prowadzonej sesji. Również nie zaleca się przed zabiegiem spożywania jedzenia, picia kawy oraz alkoholu.

 

Od marca 2021 roku Centrum Diagnostyki i Terapii Studio Sante zaprasza na sesje plazmowe Theraphi osoby, które chcą doświadczyć nowego podejścia do poprawy swojego zdrowia, głębokiej medytacji i osobistej regeneracji.

 

Podczas sesji:

Wiele osób doświadcza głębokiego stanu spokoju, relaksu i często zasypia. Znacząco spada odczucie  bólu. Poprawia się jasność myślenia i postrzegania. Czas przebywania w obszarze bioaktywnego pola trwa ok. 20 minut. Zwraca się też uwagę na proces picia wody dobrej jakości przed i po  zabiegu. Nie zaleca się przed zabiegiem spożywania jedzenia, picia kawy oraz alkoholu.

 

 

Najczęściej zgłaszane efekty po sesjach Theraphi:

stymulacja układu odpornościowego do walki z patogenami, procesów metabolicznych w tym procesu detoksykacji, tworzenia się nowych komórek, naturalnych procesów samouzdrawiania

– poprawa jakości snu, samopoczucia fizycznego i psychicznego, procesów trawienia, parametrów krwi i procesów poznawczych

– zmniejszenie zmęczenia, bólu, stanów zapalnych i obrzęków

przeciwdziałanie depresji, demencji i stanom lekowym

 

Ponadto: sesje przywracają prawidłowy przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego, odwracają wpływ traum na organizm poprzez zmianę zawartości informacyjnej w komórkach, wprowadzają w stan bardzo głębokiej relaksacji, a nawet głębokiej medytacji, odczucia szczęścia i euforii.

Na stronie internetowej producenta Theraphi Plasma System https://theraphi.net/ jest zawarta informacja, że na obecnym etapie rozwoju jest to eksperymentalne urządzenie. Umieszczone tam informacje, mogą zawierać ogólne wiadomości o schorzeniach i uzyskiwanych efektach w wyniku korzystania z sesji Theraphi, lecz nie stanowią one alternatywy dla porady medycznej udzielanej tylko przez lekarza.

Aktualnie 48 ośrodków terapii naturalnych na całym świecie w tym także ośrodek Diagnostyki i Terapii Studio Sante, świadczy zabiegi z użyciem urządzenia Theraphi. Informacje i opinie jakie spływają od osób korzystających z sesji Theraphi potwierdzają wysoką skuteczność jego oddziaływania na procesy zdrowienia i odnowy biologicznej.

Dr Gerald Smith, który używa Theraphi w swojej klinice od 3 lat, właśnie opublikował książkę dostępną w formacie PDF na swojej stronie internetowej, opartą na wielu historiach przypadków i latach praktyki klinicznej.

Są w niej zmieszczone szczegółowe informacje dotyczące skuteczności systemu Theraphi w takich przypadkach, jak zmniejszenie bólu i stanu zapalnego, regeneracja tkanek, przeciwdziałanie starzeniu się, odwrócenie pamięci komórkowej i ustąpienie raka.

Przedstawione metody leczenia stanowią inteligentną ewolucję, szczególnie w odniesieniu do wykorzystania energii skalarnej.

„Wspólnym mianownikiem wszechświata i życia jest energia skalarna (bardziej poprawnie nazwana podłużnym EMF – mechanizmem Theraphi). Energia skalarna jest rozpoznawana jako sprzężona z fazą fala o podwójnej helisie, która stanowi szablon do naprawy naszego DNA. Ma również zdolność rozkładania toksyn (metali ciężkich, chemikaliów, wirusów, bakterii i obcych substancji) poprzez zmianę ich struktury molekularnej, czyniąc je obojętnymi i niereaktywnymi. Energia skalarna stymuluje również komórki macierzyste do naprawy. W istocie energia skalarna to „Święty Graal”. […] Ostateczną zaletą generatora plazmy jest to, że spójne pole elektromagnetyczne wytwarzane przez system Theraphi przywraca organizm do pierwotnego stanu. Innymi słowy, komórki wracają do ‘domyślnych ustawień fabrycznych’, kiedy wszystko było w dobrym stanie. To reprezentuje przeciwdziałanie efektom starzenia w najlepszym wydaniu ”.

Na świecie prowadzone są badania nad wykorzystaniem działania bioaktywnych pól w procesach zdrowienia, czego przykładem może być: „Badanie kliniczne dotyczące przeciwnowotworowego działania zimnej plazmy atmosferycznej (CAP – Cold Atmosheic Plasma).

 

 Link do pracy (kliknij):

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5362540/


Specjaliści THERAPHI Plasma System w Studio Sante Warszawa

Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Dowiedz się więcej