Yonelle CONTRA-REDNESS - likwidacja, zamykanie naczynek | Studio Sante Warszawa

Zamykanie naczynek krwionośnych

Yonelle CONTRA-REDNESS

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1434 opinii)

Yonelle Contra‑Redness to zabieg regenerujący i obkurczający naczynka. Yonelle Contra‑Redness poprawia stan skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się, skóry wrażliwej, nadreaktywnej i skłonnej do podrażnień. Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, przeciwdziałając powstawaniu zaczerwienień. Usprawnia mikrokrążenie skóry twarzy. Idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Rezerwuj zabieg
Yonelle CONTRA-REDNESS
Yonelle CONTRA-REDNESS

Rozszerzone naczynka, zaczerwienienia i podrażnienia to defekt estetyczny, powodujący często obniżenie poczucia atrakcyjności. Możesz powiedzieć STOP pękającym naczynkom! Czy wiesz, że zamykanie naczynek nie zawsze jest konieczne? Jeśli masz wrażliwą i delikatną skórę, zadbaj o jej regenerację i wzmocnienie naczyń krwionośnych poprzez zabieg Yonelle Contra-Redness.

Wskazania

Cera naczynkowa i reaktywna
Skłonność do trądziku różowatego
Cera z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się
Skóra skłonna do podrażnień
Zabieg dla pań i panów

Yonelle Contra - Redness

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 260zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

icon

Spektakularna redukcja zaczerwienienia skóry

icon

Poprawa mikrokrążenia

icon

Rozjaśnienie cery

icon

Złagodzenie objawów podrażnień

icon

Obkurczenie naczynek krwionośnych

icon

Wzmocnienie i uelastycznienie ścianek naczyń krwionośnych

icon

Regeneracja i wygładzenie

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Monika Pisarek

Monika Pisarek

Kosmetyczka

Jako kosmetyczka pracuje od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA i wyspecjalizowanych klinikach kosmetologiczno‑medycznych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz