Wyjątkowy zabieg dla wyjątkowych Kobiet. Zabieg upiększający Yonelle Medesthetic H20 Infusion Express odznacza się rewelacyjną skutecznością i jest bardzo przyjazny dla skóry. Natychmiast poprawia stan skóry, która staje się jędrna i elastyczna. Wygładza ją i zmiękcza. Odżywia i pielęgnuje również głębsze warstwy skóry, dając błyskawiczne efekty rewitalizujące. Pobudza naturalne procesy odnowy nawet przez kilka tygodni po zabiegu! Skorzystaj ze spektakularnego działania i zachwyć wszystkich swoim pięknem!

Yonelle Medestethic to najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki o spektakularnym działaniu odmładzającym. Stworzone w oparciu o koncepcję biozgodności, budową i składem są zbliżone do struktur skóry. Dzięki temu lepiej się wchłaniają, poprawiają jakość i barierę ochronną skóry, ułatwiają przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw. Yonelle to zabiegi odnowy biologicznej dla skóry twarzy. Wysoka zawartość specjalnie dobranych składników aktywnych gwarantuje rewelacyjną skuteczność zabiegu Yonelle Medestetic H20 Infusion Express!

 

 

H2O INFUSION EXPRESS

SOS dla zmęczonej i pozbawionej blasku cery! H20 Infusion Express to zabieg ekspresowo rewitalizujący cerę. Głęboko nawilża skórę i wyraźnie zwiększa jej jędrność i elastyczność. Spłyca zmarszczki i nierówności. Poprawia koloryt i odświeża. Sprawia, że staje się idealnie gładka. Dzięki H20 Infusion Express będziesz wyglądać młodo i olśniewająco!