Innowacja Yonelle – nowe zabiegi z witaminą C zapewniające natychmiastowe rozświetlenie i odświeżenie skóry! Zapomnij o szarej i zmęczonej cerze, dzięki Yonelle to już przeszłość. Specjalnie dobrane składniki aktywne z witaminą C na czele sprawią, że Twoja skóra odzyska młodzieńczą witalność i blask. Multistymulacja dla każdego rodzaju cery, długotrwały efekt anty-aging i działanie regenerujące – tak, to możliwe! Zabiegi Yonelle zapewniają efekt „flash”, wyrównują koloryt cery, dają efekt liftingu, zmniejszają przebarwienia. Chronią kolagen i stymulują metabolizm komórkowy. Polecane dla cery dojrzałej, zmęczonej, zestresowanej – o każdej porze roku! Przed Tobą „wielkie wyjście”? Zabiegi Yonelle z witaminą C sprawią, że zaskoczysz wszystkich cudnie odmłodzoną twarzą. Sprawdź!

 

 

SILVER

Vitamina C Forte Peel (wersja podstawowa zabiegu z infuzyjną 20% witaminą C i kwasem migdałowym) – zapewnia efekt „flash”, czyli spektakularnie rozświetloną cerę bez względu na wiek.  Wygładza i nawilża, wyrównuje koloryt skóry. Błyskawicznie rewitalizuje cerę, odświeża skórę i zwęża pory. Daje efekt liftingu i ekspresowo poprawia wygląd – idealny przed każdym „wielkim wyjściem”! Zabieg Vitamina C Forte Peel jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, polecany zwłaszcza dla skóry zmęczonej i poszarzałej.

 

DIAMOND

Yonelle Medesthetic z witaminą C + mezoterapia mikroigłowa – zapomnij o zmęczonej, pozbawionej blasku skórze – skorzystaj z zabiegu Yonelle Medesthetic Vit. C w połączeniu z mezoterapią mikroigłową dla osiągnięcia spektakularnego efektu! Dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej aktywne składniki mogą głębiej wniknąć w skórę, pobudzając naturalne procesy regeneracji i spowalniając procesy starzenia. To połączenie dwóch skutecznych metod stymulacji skóry zwiększające efektywność zabiegu z witaminą C. Skorzystaj z zabiegu Yonelle z witaminą C w połączeniu z mezoterapią mikroigłową i ciesz się odżywioną skórą pełną blasku! Bezpośrednio przed zabiegiem oraz tydzień po zabiegu nie jest wskazane korzystanie z intensywnych saun oraz opalanie.

 

Zabiegi Yonelle z witaminą C, Warszawa, Studio Sante zaprasza!