Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabieg Fresh Booster

Zabieg Fresh Boostermezoterapia Saypha® RICH + Up Grade

Zabieg Fresh Booster mezoterapia Saypha RICH + Up Grade 1

Doskonałe nawilżenie, rewitalizacja i biostymulacja skóry w jednym zabiegu! Odkryj natychmiastowe działanie kwasu hialuronowego i glicerolu – stosowanych w skutecznych zabiegach mezoterapii igłowej twarzy, szyi i dekoltu. Połączenie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego z koktajlem koenzymów, aminokwasów, nukleotydów, antyoksydantów i witamin zapewnia sześciokrotnie większą moc nawilżenia skóry i tworzy skuteczną zaporę przed wolnymi rodnikami. Głęboko nawilżona i odżywiona skóra odzyskuje utraconą elastyczność i jędrność, emanuje młodzieńczym blaskiem i energią. Mezoterapia z kwasem hialuronowym Saypha® RICH i preparatem Up Grade poprawia gęstość skóry poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i zwiększa jej napięcie oraz przeciwdziała przeciwzmarszczkowo.  Ponadto redukuje zmarszczki: kurze łapki, zmarszczki wokół ust czy zmarszczki śmiechu. Redukuje objawy zmęczonej i zestresowanej skóry, która – doskonale nawilżona i odżywiona – rozkwita świeżością i witalnością.

 

Mezoterapia igłowa Saypra® RICH + Up Grade – efekty:

  • głębokie nawilżenie skóry
  • dotlenienie cery
  • intensywne odżywienie skóry
  • regeneracja skóry
  • redukcja zmarszczek
  • przeciwdziałanie powstawaniu drobnych zmarszczek
  • zagęszczenie skóry i poprawa jej napięcia
  • rozświetlenie i poprawa kolorytu

Jak działa mezoterapia Saypra® RICH?

Zawartość kwasu hialuronowego (hialuronu) w skórze zaczyna spadać już po 25 roku życia – to przyczyna zmarszczek i utraty jędrności cery. Stosowany w mezoterapii Saypra® RICH nieusieciowany kwas hialuronowy (aż 18 mg/ml w dawce) i glicerol w najwyższym stężeniu wśród dostępnych produktów do mezoterapii, umożliwiają naprawdę intensywne nawilżenie głębokich warstw skóry. Innowacyjna technologia ART (Advanced Rejuvination Technology) pozwala na połączenie naturalnych właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu oraz wytworzenia „płaszcza ochronnego” wokół hialuronu w skórze właściwej, co zabezpiecza skórę przed utratą wody i inwazją wolnych rodników. Przygotowany tak kwas hialuronowy znacznie skuteczniej utrzymuje wodę i chroni przed jej utratą, zapewniając długotrwałe nawilżenie skóry.

Jak działa glicerol w preparacie Saypra® RICH?

Nawilżające właściwości glicerolu są doceniane przez kosmetologię estetyczną, a ten zawarty w preparacie Saypra® RICH ma 6 razy większą moc nawilżania skóry niż tradycyjnie, bo wykazuje działanie stabilizujące i antyseptyczne. Efekty mezoterapii Saypra® RICH z kwasem hialuronowym i glicerolem, takie ja: wypełnianie zmarszczek, zwiększenie elastyczności, ujędrnienie i poprawa gęstości skóry, ochrona przed wolnymi rodnikami, utrzymują się znacząco dłużej niż w przypadku większości podobnych produktów. Skóra przez długi czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask.

Jak działa Up Grade?

Wolne rodniki i ich wpływ na starzenie się skóry można zmniejszyć, dostarczając skórze odpowiednie składniki aktywne. Antyoksydanty blokują procesy uszkadzania kolagenu i elastyny, odpowiadających za elastyczność skóry i odporność na czynniki zewnętrzne. Stymulują również procesy regeneracji uszkodzeń tak, by skóra była mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Preparat Up Grade – wchodzący w skład zabiegu Fresh Booster – zawiera N-acetylcysteinę i idebenon – substancje o niespotykanej antyoksydacyjnej mocy działania oraz witaminy-antyoksydanty, koenzymy (m.in. kwas liponowy), aminokwasy, nukleotydy i kwas hialuronowy, zapobiegający powstawaniu zmarszczek. Ten koktajl składników aktywnych gwarantuje głębokie nawilżenie i dotlenienie skóry, rewitalizację cery, korektę zmarszczek i regenerację zestresowanej skóry.

Mezoterapia igłowa – na czym polega zabieg?

Mezoterapia igłowa to popularny i skuteczny zabieg medycyny estetycznej, przywracający młody i naturalny wygląd twarzy, szyi i dekoltu. Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje w skórę odpowiednio dobrane substancje aktywne. Właśnie dlatego efekty mezoterapii igłowej są znakomite, ponieważ substancje aktywne są wprowadzane igłą oddziałują na głębsze warsty skóry nie zaś powierzchownie. Wskazania do mezoterapii igłowej to: oznaki starzenia skóry: zmarszczki, zwiotczenia, utrata jędrności, poszarzała cera, zmęczona skóra.

Czy mezoterapia igłowa boli?

Podczas mezoterapii możemy odczuwać niewielkie, delikatne ukłucia. Dla zapewnienia komfortu stosujemy krem znieczulający eliminujący uczucie bólu.

Czy mezoterapia jest bezpieczna?

Do zabiegu mezoterapii igłowej stosujemy wyłącznie sterylne jednorazowe igły i strzykawki. Są one rozpakowywane przy kliencie, podobnie jak ampułki zawierające preparaty kosmetologiczne. W Studio Sante zapewniamy najwyższe normy higieny, a zabiegi mezoterapii igłowej wykonuje wyłącznie doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu mezoterapii mikroigłowej?

Skóra po mezoterapii może być bardziej tkliwa, a w przypadku bardziej wrażliwych klientów mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia w miejscu nakłuć, lekkie mrowienie czy obrzęk. Jest to zjawisko naturalne sygnalizujące intensywne rozpoczęcie procesów regeneracji, zaś objawy ustępują samoistnie. Po zabiegu mezoterapii skórę należy myć łagodnymi środkami myjącymi, nie wycierać, lecz osuszać, dotykając delikatnie ręcznikiem. Należy unikać słońca przez ok. 2 dni lub stosować krem z filtrem SPF 50. Przez kilka dni po zabiegu mezoterapii nie nakładamy kosmetyków zawierających witaminę C, retinol i kwasy. Dbamy natomiast o nawilżenie, stosując podczas pielęgnacji domowej kremy silnie nawilżające. Już drugiego dnia po mezoterapii igłowej można nałożyć lekki makijaż.

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej to: ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, alergia na składniki preparatu, cukrzyca, infekcje i choroby skóry w miejscu zabiegu, cera naczynkowa.


Specjaliści Zabieg Fresh Booster w Studio Sante Warszawa

Dr Elżbieta Techmańska

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog i doświadczona specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging.

Dowiedz się więcej