Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabieg Profhilo

Zabieg Profhilo biomodeling – molekuła młodości

Zabieg Profhilo – molekuła młodości 1

Profhilo – absolutnie rewolucyjny zabieg z kwasem hialuronowym – pozwala odzyskać młodość twarzy w 5 minut! Opatentowana formuła: Stabilizowane termicznie Kompleksy Hybrydowe Hialuronu w największej możliwej dawce znane jako Molekuła Młodości, zapewniają efekt miliona sprężynek, przywracających utracony owal twarzy. Profhilo to jedyny na świecie preparat do bioremodelingu twarzy i przebudowy skóry, oddziałujący na wiele problemów starzenia się skóry jednocześnie. Zapewnia naturalny efekt odmłaodzenia, bez nadkorekcji i zniekształceń. Przywraca kontur twarzy, redukuje chomiczki, napina i ujędrnia skórę (efekt liftingu). Wygładza zmarszczki, zwiększa sprężystość i gęstość skóry, niweluje deformacje rysów twarzy, głęboko rewitalizuje. Stworzony na bazie naturalnego kwasu hialuronowego obecnego w skórze, znakomicie integruje się z komórkami skóry, uruchamiając i napędzając procesy regeneracyjne. Profhilo – zabieg na twarz – to tylko 5 wstrzyknięć w 5 specjalnie dobranych punktów (na jedną stronę twarzy), które zapewniają efekty wypełniaczy i odwracają procesy starzenia się skóry. Unikalny skład z największą zawartością kwasu hialuronowego 64 mg HA (bez innych substancji chemicznych, bez BDDE – substancji sieciujących) w jednej dawce i nowa formuła preparatu zapewniają natychmiastowe efekty zabiegu, wysokie bezpieczeństwo i redukcję ryzyka podrażnień czy alergii. Profhilo to hit nowoczesnej medycyny estetycznej, nieporównywalny z żadnym innym zabiegiem na twarz. Nie jest zwykłym wypełniaczem, lecz pozwala na niemal całkowitą odbudowę uszkodzeń powstałych w procesie starzenia się skóry. 

 

PROFHILO – zabieg obsypany nagrodami!

 • innowacja roku 2015/2016 – zabieg Profhilo został nagrodzony złotą statuetką jako najlepszy zabieg odmładzający według AMEC (Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress) w Paryżu!
 • główna nagroda –„Najlepszy zabieg odmładzający” w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

Zabieg Profhilo – efekty:

 • Przywraca utracony kontur twarzy i poprawia profil twarzy, równie skutecznie przywraca młody wygląd szyi – innowacyjny bioremodeling z efektem sprężystości, unosi skórę jak miliony sprężynek, pozwalając odzyskać owal twarzy.
 • Nadaje skórze sprężystość i napina skórę (działanie liftingujące) – zabiegi na twarz Profhilo zapewniają efekty biorewolumetrii, w widoczny sposób odmładzając wygląd.
 • Redukuje chomiczki, neutralizuje zwiotczenia skóry, wysmukla rysy twarzy – zapewnia redukcję chomików na twarzy, które powodują utratę młodzieńczych rysó Efekty antygrawitacyjne zabiegu są natychmiastowe.
 • Wygładza zmarszczki i bruzdy – zapewnia wypełnianie zmarszczek, a jednocześnie znakomicie rewitalizuje skórę twarzy.
 • Zatrzymuje procesy starzenia, stymuluje do odnowy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną – „molekuła młodości” zapoczątkowuje procesy naprawcze, tworzenie kolagenu typu I i II oraz elastyny, stanowiących rusztowanie dla skóry

 

Efekty zabiegi Profhilo utrzymują się 1-1,5 roku. Optymalne rezultaty zapewniają zazwyczaj dwa zabiegi (jeden na miesiąc). Dla wzmocnienia efektów zabiegu odmładzającego Profhilo można wykonać zabiegi przypominające w liczbie 1-2 rocznie.

Profhilo – czy warto?

Badania kliniczne potwierdzają, że pierwsze efekty zabiegu Profhilo są widoczne od razu po jego wykonaniu, zaś najlepszy efekt zabiegu Profhilo otrzymujemy, wykonując 2 zabiegi w odstępie 1 miesiąca:

 • 1 miesiąc po pierwszym wstrzyknięciu – widoczne efekt ujędrnienia i wypełnienia
 • 1 miesiąc po drugim wstrzyknięciu – widoczne efekty przeciwzmarszczkowe, poprawa jędrności skóry i redukcji zwiotczeń, wyraźny efekt wypełnienia

Profhilo – jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu Profhilo lekarz medycyny estetyczne dokonuje 10 wkłuć unikalną techniką BAP (Beauty Aesthetic Points) – po 5 na każdą stronę twarzy, w specjalnie dobranych punktach dla optymalnego rezultatu. Punkty iniekcji zostały wskazane przez badaczy IBSA i znajdują się w optymalnej odległości od naczyń krwionośnych (żylnych) i splotów nerwowych, co minimalizuje ryzyko bólu, ucisku, krwiaków czy siniaków, zwiększa natomiast dyfuzję (rozprzestrzenianie się) produktu.

Profhilo – przed i po zabiegu

Zabieg Profhilo jest nieinwazyjny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Inne zabiegi medycyny estetycznej, którym chcesz się poddać, powinny zostać wykonane w następującym odstępie czasowym:

 • 2 tygodnie – wypełniacze, mikrodermabrazja, laser IPL, złuszczanie – peelingi chemiczne, toksyna botulinowa
 • 3-4 tygodnie – zabiegi laserowe, w tym: laser frakcyjny – resurfacing skóry
 • 2 tygodnie – zabiegi stomatologiczne, procedury medyczne, np. szczepienia ochronne

Profhilo – efekty uboczne

Po zabiegu na twarz Profhilo może pojawić się niewielki obrzęk i zaczerwienienie skóry; objawy te zazwyczaj mijają samoistnie w ciągu paru godzin.

 

Profhilo – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu Profhilo to: ciąża i karmienie piersią.

*

Profhilo Warszawa – Studio Sante zaprasza!

Medycyna estetyczna – Warszawa, Jagiellońska 55 A, Studio Sante


Specjaliści Zabieg Profhilo w Studio Sante Warszawa

Dr Elżbieta Techmańska

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog i doświadczona specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging.

Dowiedz się więcej