Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabiegi depilacji laserowej na twarz

Zabiegi depilacji laserowej na twarzLaser diodowy Light Sheer

Laser Lightsheer Studio Sante
Zabiegi depilacji laserowej na twarz
(4.8/5 z 10 ocen)

LightSheer Diode Laser System usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Laser diodowy Light Sheer służący do trwałego usuwania owłosienia, to najskuteczniejszy na świecie system depilacji laserowej. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, w tym ISO 9001.

 

 

W ofercie zabiegów depilacji laserowej na twarz

 • Depilacja laserowa górnej wargi / brody
 • Depilacja laserowa szyi / karku
 • Depilacja laserowa baków

Zasada działania lasera diodowego

Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera – pochłaniane jest wybiórczo przez struktury włosa zawierające melaninę – zamieniane jest  na ciepło, które niszczy cebulkę włosa, powodując jego trwałą utratę. Efektywne i dynamiczne chłodzenie skóry przed, podczas i po oddaniu impulsu, skutecznie zapobiega  oparzeniom przy nawet bardzo wysokich energiach, dzięki czemu występowanie komplikacji i powikłań jest nieznaczne (poniżej 0.1%).

 

Zalety

   • Metoda trwała – depilacja laserem diodowym LIGHTSheer Desire usuwa włosy na stałe. Oszczędza nieprzyjemnych, czasochłonnych zabiegów takich jak: depilacja mechaniczna, depilacja woskiem, golenie czy elektroliza, które trzeba powtarzać co kilka dni lub tygodni, i które niosą ryzyko wrastania włosów, powstawania przebarwień i blizn.
   • Metoda szybka – depilacja wąsika trwa kilka minut a depilacja bikini czy nóg  zajmuje jedynie  30-40 minut.
   • Metoda bezbolesna – dzięki zastosowaniu chłodzącej końcówki ChillTip TM lub systemu zasysania skóry zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny.
   • Metoda bezpieczna –  każde z tradycyjnych technik  usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itd.) niesie ryzyko wzrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych a nawet blizn i możliwości zakażeń wszczepiennych. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo.
   • Jako jeden z nielicznych  na rynku laser LIGHTSheer Desire, jest bezpieczny dla ciemniej karnacji.

 

Efekty działania

Przed zabiegiem

Po zabiegu

plecy1 plecy2
pacha1 pacha2
broda1 broda2

 

W trakcie jednego zabiegu usuwane jest ok. 30% włosów. Usunięciu ulegają włosy które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby usunąć wszystkie włosy, należy odczekać aż pozostałe wejdą w etap wzrostu i powtórzyć zabieg depilacji laserowej. Wiąże się to z potrzebą wykonania minimum 4 zabiegów w serii. Depilację laserową należy powtarzać co 5 tygodni.  Po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu włosy zaczynają rosnąć normalnie, a następnie będą wypadać. W wyniku kolejnych zabiegów, włosów będzie odrastać coraz mniej, będą też słabsze i jaśniejsze.

 

 Postępowanie przed zabiegiem depilacji laserowej

   • Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być przesuszona i podrażniona. Jeśli jest taka potrzeba stosujemy kilka dni wcześniej emolienty (kremy lub balsamy nawilżające).
   • W dniu zabiegu należy ogolić włosy w miejscu depilacji.
   • Skóra powinna być umyta, czysta i niczym nieposmarowana.
   • Włosów nie można wyrywać (pęsetą, woskiem, depilatorem) co najmniej cztery tygodnie przed planowanym zabiegiem.
   • Pomiędzy kolejnymi zabiegami można golić lub podcinać włosy.
   • Na zabieg najlepiej przyjść w luźnej bawełnianej odzieży, która nie będzie podrażniać wydepilowanej skóry.
   • W przypadku zażywania leków światło uczulających vit. A i E należy odstawić 4 tygodnie przed zabiegiem.
   • Zioła takie jak nagietek czy dziurawiec odstawiamy 2 tygodnie przed zabiegiem.
   • Vit. C odstawiamy 2 dni przed zabiegiem.
   • Osoby stosujące doustnie izotretynoiny (Reacutan, Izotek, Curacne) do zabiegu mogą przystąpić dopiero po 6 miesiącach od zakończonej terapii.

 

Przeciwwskazania do zabiegów depilacji laserowej

Ciąża, choroby nowotworowe, indywidualna terapia hormonalna (hormony światłouczulające), karmienie piersią, włosy blond, rude, siwe, bielactwo, łuszczyca, padaczka, skłonność do przebarwień, skłonność do bliznowców, rozrusznik serca, świeża opalenizna lub stosowanie samoopalacza, skóra podrażniona, stany zapalne i infekcje skóry, alergia, reticularis (skóra marmurkowa), terapia doustna retinoidami, terapia lekami i ziołami światło uwrażliwiającymi, terapia miejscowa z kremami z wit. A i C, kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi, depilacja mechaniczna (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne).

 

LightSheer – złoty standard w depilacji laserowej na rynku światowym.

Złoty Laur kosmetologii 2014 i 2015.

Laser LightSheer otrzymał nagrodę Złoty Laur kosmetologii 2014 i 2015 w kategorii: urządzenia do usuwania zbędnego owłosienia.

LaurKosmetologii2015

UWAGA


W celu rezerwacji zabiegu prosimy o kontakt z recepcją:

tel.: +48 605 130 152
tel.: +48 691 603 611
e-mail: kontakt@studiosante.pl


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Zabiegi depilacji laserowej na twarz w Studio Sante Warszawa

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej