Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Zabiegi i Terapie > Zabiegi na twarz > Zabiegi depilacji laserowej na twarz

Zabiegi depilacji laserowej na twarzLASER VECTUS

Laser Lightsheer Studio Sante

Depilacja laserowa Vectus to najnowsza i najskuteczniejsza depilacja bez bólu. Usuwanie owłosienia jest skuteczne, trwale i komfortowe. Laser medyczny Vectus – nr 1 na świecie – ma inteligentny czytnik  poziomu melaniny SKINTELTM, który dobiera optymalne parametry dla Twojej skóry. Vectus to depilacja twarzy bez podrażnień, bez uszkodzeń, bez skutków ubocznych. Depilacja laserowa twarzy pozwala pozbyć się wąsika kobiecego, baków, a nawet męskiego zarostu. Raz na zawsze, ekspresowo, bez ryzyka poparzenia. Dzięki depilacji laserowej twarzy podrażnienia po goleniu będą należeć do przeszłości! Laser Vectus ma certyfikat FDA – bezpieczeństwa i jakości – wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków, honorowany na całym świecie. Uznany za „Odkrycie Roku”, otrzymał nagrodę Prix de BEaute Cosmopolitan 2013. Pozbądź się niechcianego owłosienia z twarzy już dziś!

 

W ofercie zabiegów depilacji laserowej na twarz

 • Depilacja laserowa 1 obszaru twarzy : wąs lub policzki lub broda lub szyja
 • Depilacja laserowa całej twarzy

Jak działa depilacja laserowa?

Światło emitowane przez laser jest pochłaniane przez barwnik włosa – melaninę. Zamieniane na ciepło, skutecznie niszczy mieszki włosowe, powodując trwałą epilację. Chłodzenie skóry przed, podczas i po oddaniu „strzału”, zapewnia komfort (depilacja bez bólu) i przeciwdziała poparzeniom skóry, nawet przy zastosowaniu wyższych energii.

Depilacja laserowa – zalety

 • Jest to skuteczna metoda epilacji – widoczne usuwanie owłosienia (o ok. 30%) pojawia się już po pierwszym zabiegu. Opatentowana technologia Photon RecyclingSM umożliwia ponowne wykorzystanie odbitego od skóry światła, zwiększając efekty depilacji laserowej.
 • Depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze. Można zapomnieć o goleniu, depilatorze czy wosku. Nie trzeba już będzie powtarzać czasochłonnych zabiegów depilacji co kilka dni lub co kilka tygodni.
 • Depilacja laserowa zapewnia szybkie efekty gładkiej skóry. Laser Vectus posiada (oprócz małej) dużą głowicę, którą większe partie ciała można wydepilować znacznie szybciej niż tradycyjnie dostępną małą głowicą do depilacji laserowej.
 • Jest to bezbolesna depilacja laserowa– długość wiązki lasera Vectus oraz system chłodzenia (głowica z szafirowym szkłem) zapewnia skuteczną redukcję bólu w czasie depilacji, również w przypadku szczególnie wrażliwych okolic ciała.
 • Jest to bezpieczna depilacja laserowa. Jako jedyny na świecie laser Vectus ma inteligentny czytnik, badający poziom melaniny w skórze i dobierający optymalne parametry. Indywidualne ustawienia umożliwiają użycie wyższej energii, minimalizując ryzyko poparzenia. W Studio Sante w Warszawie zabiegi depilacji laserowej Vectus wykonują wyłącznie doświadczeni kosmetolodzy.
 • Zminimalizowane skutki uboczne depilacji Vectus – nakładka Advanced Contact Cooling chłodzi skórę, przeciwdziałając jej poparzeniu. Dzięki depilacji laserowej Vectus można zapomnieć o wrastających włoskach i podrażnieniach skóry po depilacji. Depilacja laserowa jest bezinwazyjna, laser działa punktowo, nie narusza struktury skóry.

 

Efekty działania

Przed zabiegiem

Po zabiegu

plecy1 plecy2
pacha1 pacha2
broda1 broda2

 

Depilacja laserowa Vectus – efekty

Podczas jednego zabiegu następuje redukcja owłosienia o ok. 30% włosów. Usunięte zostają włosy, znajdujące się w fazie anagenu, czyli aktywnego wzrostu. Aby usunąć wszystkie włosy, należy odczekać, aż pozostałe wejdą w ten etap wzrostu i wówczas wykonać kolejny zabieg depilacji laserowej. Pełny efekt depilacji wymaga przeprowadzenia minimum 4 zabiegów w serii co 5 tygodni.  Po 2-3 tygodniach od zabiegu włosy zaczynają rosnąć normalnie, ale następnie wypadają. Jest to zjawisko normalne. Wraz z kolejnymi zabiegami, odrasta coraz mniej włosków, które są dodatkowo jaśniejsze i słabsze.

Przed i po zabiegu – depilacja laserowa

 • Skóra, która ma być depilowana, nie może być podrażniona i przesuszona. Jeśli trzeba, należy przez kilka dni zastosować emolienty (balsamy lub kremy nawilżające).
 • W dniu zabiegu w miejscu depilacji należy ogolić włosy maszynką do golenia.
 • Przed zabiegiem skóra powinna być umyta i niczym nieposmarowana.
 • Co najmniej cztery tygodnie przed planowaną depilacją laserową, nie można wyrywać włosów pęsetą, ani stosować innych metod depilacji (poza goleniem).
 • Pomiędzy zabiegami włosy można golić lub podcinać.
 • W dniu zabiegu najlepiej ubrać się w luźną bawełnianą odzież, aby nie podrażniać skóry po depilacji.
 • Po zabiegu należy nałożyć na skórę krem nawilżający.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

 • Zażywanie leków, suplementów i ziół, w tym: fotouczulających
  • Witaminy A i E należy odstawić 4 tygodnie przed zabiegiem.
  • Nagietek, dziurawiec należy odstawić 2 tygodnie przed zabiegiem.
  • Witaminę C należy odstawić 2 dni przed zabiegiem.
  • Izotretynoiny (Reacutan, Izotek, Curacne) – osoby, które przyjmują takie leki, mogą wykonać depilację 6 miesięcy od zakończenia terapii.
  • Antybiotyki (zabieg można wykonać 2 tygodnie od zakończenia antybiotykoterapii, przez dwa tygodnie od zabiegu również nie wolno brać antybiotyków)
 • choroby nowotworowe i choroby skóry
 • silna opalenizna
 • ciąża i karmienia piersią

 

Vectus – złoty standard w depilacji laserowej, nr 1 na świecie

Nagroda Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013 – Odkrycie roku!


W celu rezerwacji zabiegu prosimy o kontakt z recepcją:

tel.: +48 605 130 152
tel.: +48 691 603 611
e-mail: kontakt@studiosante.pl

 

 

*

Depilacja Vectus Warszawa, Studio Sante zaprasza!

Depilacja laserowa Vectus Warszawa SPA, Studio Sante!

Vectus depilacja laserowa twarzy, Warszawa, Studio Sante poleca!


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Zabiegi depilacji laserowej na twarz w Studio Sante Warszawa

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej