Zwiotczenia skóry? Utrata jędrności? Kremy liftingujące nie pomagają? Poznaj zabieg SKIN FRAX RF i wykonaj bezpieczny lifting szyi, twarzy i dekoltu. Bez skalpela, bez ryzyka, bez powikłań. O innowacyjnej technologii trwałego odmładzanie i spektakularnych efektach SKIN FRAX opowiada Elżbieta Czajkowska, doświadczony kosmetolog Studio Sante. Przeczytaj!

Pani Elżbieto, wielu osobom słowo „lifting” nadal kojarzy się z operacjami plastycznymi. Czy słusznie?

Operacyjny lifting twarzy to zabieg medyczny, wykonywany w warunkach szpitalnych, w znieczuleniu. Natomiast zarówno medycyna estetyczna, jak i kosmetologia ma w swojej ofercie coraz więcej nowoczesnych zabiegów, zapewniających efekt liftingu, lecz obarczonych znacząco mniejszym ryzykiem i nie wymagających długotrwałej rekonwalescencji. Ogromnym osiągnięciem współczesnej kosmetologii jest urządzenie SKIN FRAX RF z frakcyjnym systemem mikroigłowym. Skuteczność SKINFRAX jest porównuje się często z laserem frakcyjnym, jednak jego działanie jest nieco mniej inwazyjne.

Jak działa SKIN FRAX?

Najpierw skóra jest nakłuwana specjalnymi mikroigiełkami – inaczej nazywa się to „frakcjonowaniem”, stąd też w nazwie zabiegu „system frakcyjny”. Jednocześnie skóra jest ogrzewana za pomocą fali radiowej.

A czy to nie boli?

Nie boli, bez obaw! Przed rozpoczęciem zabiegu nakładany na ciało krem znieczulający, który niweluje uczucie dyskomfortu. Nie ma też ryzyka poparzenia, ponieważ skóra zostaje odpowiednio i równomiernie podgrzana.

Po co podgrzewa się skórę?

W ten sposób stymulujemy organizm do intensywnej regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych, odpowiedzialnych za napięcie skóry i wygląd twarzy. Zwykle potrzeba 3-4 zabiegów w okresie kilku tygodni, by uzyskać trwałe i znakomite rezultaty.

SKIN FRAX – jakie efekty daje?

Przede wszystkim wspomniany lifting skóry bez skalpela, czyli napięcie i uelastycznienie skóry twarzy, szyi czy dekoltu.  Zabieg Skin Frax rozjaśnia koloryt i niweluje przebarwienia. Jest często polecany jako zabieg do cery trądzikowej, ponieważ zmniejsza pory, ale także redukuje blizny potrądzikowe. Jest to naprawdę nowoczesne i skuteczne urządzenie o wielu zastosowaniach w kosmetologii estetycznej. Skóra po zabiegu jest wypoczęta i odświeżona, naprawdę nie ma się czego bać!

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu SKIN FRAX?

Przebiega bardzo łagodnie, ponieważ procedura nie jest inwazyjna. Rumień po zabiegu utrzymuje się od 3 do 5 godzin. Następnego dnia możemy umyć twarz, nałożyć krem i delikatny makijaż. Natomiast po zabiegu należy przez kilka dni unikać ostrego słońca i stosować kremy z filtrem UV (30-50).

Czy są jakieś przeciwwskazania do SKIN FRAX?

Standardowe, jak w przypadku większości podobnych zabiegów: ciąża i karmienie piersią, elektroniczne elementy w ciele, np. rozrusznik serca, ciężkie choroby jak: padaczka, hemofilia czy nieuregulowana cukrzyca. Oczywiście okolica poddawana zabiegowi powinna być wolna od ran, strupków itp. Dla dobra klientem unikamy wykonywania zabiegu SKIN FRAX, gdy temperatura otoczenia wynosi ponad 30°C, ponieważ wówczas dużo bardziej się pocimy (także twarz) i łatwiej o zainfekowanie okolicy zabiegowej. SKIN FRAX jest sprawdzonym urządzeniem, a widoczna poprawa wyglądu pojawia się już po pierwszym zabiegu. Zapraszam do Studio Sante!

 

SKIN FRAX Lifting bezoperacyjny dowiedz się więcej

 

*

Skin Frax Warszawa, Studio Sante zaprasza!

Bezoperacyjny lifting twarzy, Warszawa, SPA Studio Sante!