Soki wyciskane metodą Gersona

ŚWIEŻO WYCISKANE SOKI METODĄ GERSONA

 

  • Nasze świeżo wyciskane soki owocowe to ekspres do zdrowia! Soki tłoczone na zimno są przygotowywane zgodnie z zaleceniami terapii Gersona przy użyciu wolnoobrotowej wyciskarki. Świeże i soczyste owoce wkładamy do wyciskarki powoli, by przy dużej ilości miąższu sok nie był wielokrotnie przeciskany. Sok nie nagrzewa się i nie zostaje napowietrzony, dzięki czemu nie zachodzą w nim reakcje utleniania. Zachowuje wrażliwe na temperaturę cenne enzymy i bogactwo substancje odżywczych.
  • Nasze świeżo wyciskane soki to skoncentrowana dawka enzymów i pełnej gamy składników odżywczych: witamin, minerałów, fitozwiązków, antyoksydantów, błonnika i wielu substancji bioaktywnych. Są one niemal natychmiast przyswajane – zaczynają wchłaniać się już w jamie ustnej, przełyku i żołądku. Organizm łatwiej i szybciej trawi sok niż pokarm stały, a składniki odżywcze są lepiej wchłaniane.
  • Zdrowe soki wyciskane metodą Gersona to forma naturalnej, szybkiej i skutecznej suplementacji, która pomaga uzupełniać niedobory żywieniowe! Śmieciowe jedzenie, dieta uboga w witaminy, minerały i energię, nieregularne posiłki – to wszystko powoduje, że organizm jest wciąż głodny! Soki wyciskane to odpowiedź na niedobory żywieniowe, które mają wiele twarzy.
  • ­Sok tłoczony zgodnie z zaleceniem terapii Gersona to natychmiastowy zastrzyk substancji odtruwających organizm. Napędza naturalne procesy detoksykacji, stymulując organizm do wydalania nagromadzonych toksyn i pomaga oczyścić nerki. Picie takich soków według terapii Gersona eliminuje jedną z podstawowych przyczyn chorób (także chorób nowotworowych), czyli zatrucie organizmu.
  • Świeżo wyciśnięty sok jest pełen „sił życiowych” zawartych w owocach. Te siły wspierają ciało na poziomie energetycznym i aktywują procesy regeneracyjne organizmu. Medycyna energetyczna zaleca picie świeżo wyciskanych soków jako pomoc dla całego organizmu!