Studio Sante SPA otrzymało prestiżową nagrodę w ogólnopolskim konkursie PERFECT SPA AWARDS w kategorii PERFECT DAY SPA. Kapituła ekspertów z branży Spa & Wellness oraz internauci wybierali spośród kilkuset wyjątkowych obiektów SPA, a pamiątkowe statuetki rozdano podczas uroczystej gali 5 lutego 2020 r.  Planujesz pobyt w SPA? Warszawa zaprasza do Studio Sante!

Perfect DAY SPA Awards 2020 – nagroda dla Studio Sante

Studio Sante już po raz czwarty uzyskało prestiżową nagrodę w konkursie Perfect SPA Awards, zdobywając tytuł Perfect DAY SPA. W tym roku do rywalizacji stanęło ponad 250 obiektów SPA oferujących luksusowe usługi, w tym 70 zagranicznych, aby sięgnąć po nagrody uznawane za Polskie Oscary SPA & Wellness. Nie było łatwo!

SPA dla dwojga, SPA dla Ciebie – zapraszamy do Studio Sante

Dziękujemy Wam za wszystkie oddane głosy oraz za to, że jesteście z nami każdego dnia! Zmieniamy się dla Was i dla Was staramy się poszerzać naszą ofertę zabiegów na twarz i ciało tak, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Masz w planach całodzienny relaks w SPA? Zastanawiasz się, jak spędzić weekend? Odwiedź nasze SPA. Okolice Warszawy obfitują w tego typu miejsca, ale Studio Sante – PERFECT DAY SPA 2020 – jest tylko jedno! Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie. Zapraszamy!

Studio Sante – SPA & Wellness z nagrodami

Kolejna nagroda w konkursie SPA Prestige Awards to wielkie wyróżnienie i jesteśmy z niego ogromnie dumni. Z radością dopisujemy je do listy naszych osiągnięć:

 

Jeśli masz ochotę na całodzienny relaks w SPA, czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.

 

DAY SPA, Warszawa, Studio Sante zaprasza!

SPA w Warszawie, Studio Sante zaprasza!