Studio Sante SPA otrzymało prestiżową nagrodę w ogólnopolskim konkursie PERFECT SPA AWARDS w kategorii Najlepsze Day SPA w Polsce. Kapituła ekspertów z branży Spa & Wellness oraz internauci wybierali spośród kilkuset wyjątkowych obiektów SPA.  Planujesz pobyt w SPA? Warszawa zaprasza do Studio Sante!

 

Perfect DAY SPA Awards 2022 – nagroda dla Studio Sante

Studio Sante uzyskało prestiżową nagrodę w konkursie Perfect SPA Awards, zdobywając tytuł Najlepsze Day SPA w Polsce 2022. Do 12. edycji Perfect SPA Awards zgłoszonych zostało prawie 300 obiektów – hoteli i day SPA, spośród których wyłoniono blisko 100 finalistów i 30 laureatów.

 

SPA dla dwojga, SPA dla Ciebie – zapraszamy do Studio Sante

Dziękujemy Wam za wszystkie oddane głosy oraz za to, że jesteście z nami każdego dnia! Zmieniamy się dla Was i dla Was staramy się poszerzać naszą ofertę zabiegów na twarz i ciało tak, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Masz w planach całodzienny relaks w SPA? Zastanawiasz się, jak spędzić weekend? Odwiedź nasze SPA. Okolice Warszawy obfitują w tego typu miejsca, ale Studio Sante – Najlepsze Day SPA w Polsce 2022 – jest tylko jedno! Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie. Zapraszamy!

 

Studio Sante – SPA & Wellness z nagrodami

Kolejna nagroda w konkursie SPA Prestige Awards to wielkie wyróżnienie i jesteśmy z niego ogromnie dumni. Z radością dopisujemy je do listy naszych osiągnięć:

 

Jeśli masz ochotę na całodzienny relaks w SPA, czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.

 

DAY SPA, Warszawa, Studio Sante zaprasza!

SPA w Warszawie, Studio Sante zaprasza!